کاربده

استخدام بازاریاب در خرم آباد

استخدام بازاریاب در خرم آباد، آگهی استخدام بازاریاب در خرم آباد ، آگهی امروز، نیاز به بازاریاب در خرم آباد، فروردین 1402، استخدام ویزیتور در خرم آباد

اپلیکیشن کاربده

کار در منزل در زمینه تایپ و ترجمه

[[ استخدام در زمینه تایپ معمولی و ترجمه ]] ⚠ ️ظرفیت استخدامی در این گروه شغلی محدود می باشد ، حدودا ( 18 نفر ) روزانه حداقل 2 تا حداکثر 12 ساعت فعال بودن . ( به انتخاب خودتون ) ⚠ ️تایپ و ترجمه نیاز با یک گوشی یا کامپیوتر و ... امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر در واتساپ پیام بدید درآمد ماهانه از 2 تا 6 میلیون متغیره ، بر اساس فعالیت شما . شرکت فرا عصر ( بهترین عصر ) جهت تکمیل پرسنل شرکت خود به تعدادی محدود [ 30 نفر ] ، خانم و آقا با هر سنی در زمینه های زیر استخدام می نماید : # تایپ معمولی با حقوق 2 تا 5 میلیون # ترجمه عمومی با حقوق 2 تا 6 میلیون # ادمین فضای مجازی با حقوق 1/5 تا 4 میلیون # بازاریاب با حقوق 1 تا 3 میلیون # معلم آنلاین با حقوق 2 تا 6 میلیون # گویندگی با حقوق 2 تا 5 میلیون ○ شرایط و مزایا : ☆ مدرک و سابقه اصلا مهم نیست و در صورت مبتدی بودن ، آموزش رایگان داریم . ☆ سن و سال ملاک نیست و شما فقط باید با فضای مجازی آشنا باشید . ☆ شرکت ما 6 سال است که در فضای مجازی فعالیت دارد و دارای نماد اعتماد الکترنیک است.
تلفن: 09220189867

3 هفته پیش در خرم آباد

شرکت فرا عصر بهترین عصر ، کار در منزل

شرکت فرا عصر ( بهترین عصر ) جهت تکمیل پرسنل شرکت خود به تعدادی محدود [ 30 نفر ] ، خانم و آقا با هر سنی در زمینه های زیر استخدام می نماید :👇 # تایپ معمولی با حقوق 2 تا 5 میلیون 👌🏻 # ترجمه عمومی با حقوق 2 تا 6 میلیون ✨ # ادمین فضای مجازی با حقوق 1/5 تا 4 میلیون👏 # بازاریاب با حقوق 1 تا 3 میلیون 😊 # معلم آنلاین با حقوق 2 تا 6 میلیون 😌 # گویندگی با حقوق 2 تا 5 میلیون🤗 ○ شرایط و مزایا : ☆ سن و سال ملاک نیست و شما فقط باید با فضای مجازی آشنا باشید .🌟 ☆ شرکت ما 6 سال است که در فضای مجازی فعالیت دارد💫 برای اطلاعات بیشتر ، به آیدی تلگرامی زیر پیام دهید .
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در خرم آباد
برای تبلیغات در این صفحه به شماره 09331039245 در واتساپ پیام دهید
پشتیبانی واتساپ : 09331039245
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده