استخدام برشکار، طراح لباس در اصفهان

استخدام برشکار، طراح لباس در اصفهان، آگهی استخدام برشکار، طراح لباس در اصفهان ، آگهی امروز، نیاز به برشکار، طراح لباس در اصفهان، مرداد 1400

استخدام مزون ژورک

مزون ژورک واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به یک نفر خیاط ماهر مسلط به دوخت برش و الگو نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش
اصفهان

استخدام الگوساز و دوزنده در یک مزون تولید پوشاک بانوان در اصفهان

جنسیت: خانم نوع همکاری: تمام وقت ماهر و نیمه ماهر
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش
اصفهان

استخدام سرپرست و برشکار جهت یک کارگاه تولیدی مانتو در اصفهان

یک کارگاه تولیدی مانتو در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به نیروی سرپرست و برشکار ماهر نیازمند است. شرایط: با چرخکاری – برشکاری و فروش آشنایی داشته باشد.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش
اصفهان

استخدام شرکت نساجی وطن

شرکت معتبر نساجی در زمینه کالای خواب (شرکت نساجی وطن) واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به افراد ماهر، نیمه ماهر و کارآموز در امور زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند به آدرس درج شده مراجعه و یا با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند. 1 خیاطی
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
اصفهان

استخدام تعدادی خیاط، برشکار و نیروی ساده خانم در یک تولیدی پوشاک

یک تولیدی پوشاک زنانه واقع در اصفهان به تعدادی خیاط، برشکار و نیروی ساده خانم جهت همکاری نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
اصفهان

استخدام برشکار پارچه یا نیروی ساده جهت بسته بندی در اصفهان

به برشکار پارچه یا نیروی ساده جهت بسته بندی در اصفهان نیازمندیم. با حقوق و مزایا متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش
اصفهان

استخدام یک تولیدی معتبر پوشاک در چند ردیف شغلی

یک تولیدی معتبر پوشاک واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به 25 نفر نیروی کاری در عناوین شغلی زیر نیازمند است: با حقوق و مزایا و سرویس رفت و برگشت به اشکاوند متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایند. 1 راستادوز
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش
اصفهان

استخدام برشکار، تیغ زن و انباردار آقا در یک تولیدی پوشاک

یک تولیدی پوشاک واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به برشکار، تیغ زن و انباردار آقا با سابقه کار نیازمند است. با بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.  
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش
اصفهان
© 2019-2020 تمامی حقوق متعلق به سایت کار بده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده