استخدام بسته بند در رشت

استخدام بسته بند در رشت، آگهی استخدام بسته بند در رشت ، آگهی امروز، نیاز به بسته بند در رشت، مهر 1400

استخدام انباردار و بسته بند کالا خانم در یک فروشگاه آرایشی و بهداشتی آنلاین

یک فروشگاه آرایشی و بهداشتی آنلاین در رشت (گیلان) جهت تکمیل کادر خود به افراد با شرایط ذیل نیازمند است. متقاضیان محترم واجد شرایط میتوانند با کلیک بر روی دکمه تکمیل فرم، نسبت به تکمیل فرم استخدامی اقدام کرده تا با آنها تماس گرفته شود. ایمیل: info@mantidaa.com جهت تکمیل فرم استخدامی اینجا کلیک نمایید انباردار و بسته بند کالا خانمتعداد مورد نیاز: چند نفرمنظم و با حوصلهعلاقه مند به لوازم آرایشی و بهداشتیتوانایی یادگیری سریع دارای روحیه کار گروهیانبار دار علاوه بر شمارش محصولات، باید قادر باشد تا سفارشات را بسته بندی کند ( کالاهای آرایشی بهداشتی حجم و وزن کمی دارند و برای بسته بندی چنین محصولاتی نیاز به ذوق و سلیقه است)
تلفن: مراجعه به متن آگهی

3 ماه پیش
رشت

استخدام کارگر خانم جهت فروشگاه نازدونه در رشت

فروشگاه نازدونه در رشت (استان گیلان) جهت تکمیل کادر خود به کانترکار خانم،به صورت تمام وقت، جهت بخش بسته بندی پوشاک، با حقوق ثابت+ مرخصی ماهر و بیمه نیازمند است. متقاضیان محترم واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به آدرس ایمیل درج شده در آگهی ارسال نمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
رشت

استخدام صندوقدار، نیروی آقا و تعدادی ادمین در فروشگاه مانتو نهال

فروشگاه مانتو نهال در رشت (استان گیلان) جهت تکمیل کادر فروشگاه خود به افراد با شرایط ذیل نیازمند است: متقاضیان محترم واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به شماره واتساپ درج شده در آگهی ارسال نمایند. 1 صندوقدار خانم مسلط به حسابداری و نرم افزار هلو به صورت نیمه وقت و تماموقت
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
رشت

استخدام نیروی خانم و آقا جهت یک شرکت در شهرک صنعتی رشت

یک شرکت در شهر صنعتی رشت (گیلان) به تعدادی نیروی خانم و آقا جهت امور بسته بندی و با حداقل مدرک تحصیلی دیپلم نیازمند است. متقاضیان محترم واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به شماره درج شده در آگهی ارسال نمایند.  
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش
رشت
© 2019-2020 تمامی حقوق متعلق به سایت کار بده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده