استخدام دستیار دندانپزشک در اصفهان

استخدام دستیار دندانپزشک در اصفهان، آگهی استخدام دستیار دندانپزشک در اصفهان ، آگهی امروز، نیاز به دستیار دندانپزشک در اصفهان، مرداد 1400

استخدام کلینیک دنداپزشکی ستاره

کلینیک دنداپزشکی ستاره واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر درمانی خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: پذیرش و دستیار ترجیحا محدوده خانه اصفهان متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند. 1 دندانپزشک مسلط به امور روتین دندانپزشکی (دارای پروانه)
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش
اصفهان

استخدام دستیار دندانپزشک با تجربه خانم جهت شیفت بعد از ظهر در اصفهان

به دستیار دندانپزشک با تجربه خانم با روابط عمومی بالا جهت شیفت بعد از ظهر در محدوده توحیدِ اصفهان نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ درج شده راسال نمایند.
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش
اصفهان

استخدام دستیار دندانپزشک خانم جهت یک مطب در اصفهان

یک مطب دندانپزشکی واقع در خیابان بزرگمهرِ اصفهان جهت تکمیل کادر خود به دستیار دندانپزشک خانم فارغ التحصیل بهداشت کار دهان یا کاردان پروتز نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند. تماس بعد از ظهرها
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش
اصفهان

استخدام دستیار دندانپزشک خانم با روابط عمومی بالا در اصفهان

به دستیار دندانپزشک ترجیحا متاهل خانم با روابط عمومی بالا جهت همکاری در اصفهان نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش
اصفهان

استخدام کلینیک دندانپزشکی پردیس

کلینیک دندانپزشکی پردیس واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به دستیار دندانپزشک خانم نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش
اصفهان

استخدام دستیار دندانپزشک با سابقه جهت کار در محدوده خوراسگان

به دستیار دندانپزشک با حداقل 5 سال سابقه جهت همکاری در محدوده خوراسگان اصفهان نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش
اصفهان

استخدام دستیار دندانپزشک با سابقه خانم جهت کلینیک دندانپزشکی در اصفهان

یک کلینیک دندانپزشکی واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به سه نفر دستیار دندانپزشک خانم با سابقه بالای 3 سال نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش
اصفهان

استخدام پرستار دندانپزشکی بصورت نیمه وقت در اصفهان

به پرستار دندانپزشکی با دو سال سابقه بصورت نیمه وقت جهت همکاری در اصفهان نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند. ساعت تماس: به غیر از شنبه و چهارشنبه 9 الی 13  
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
اصفهان

استخدام دستیار دندانپزشک خانم در یک مطب دندانپزشکی در اصفهان

جنسیت: خانم مجرد
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
اصفهان

استخدام دستیار دندانپزشک با سابقه کار در محدوده خانه اصفهان

به دستیار دندانپزشک با سابقه کار جهت همکاری در محدوده خانه اصفهان نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.  
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش
اصفهان

استخدام دستیار دندانپزشک خانم جهت مطب در اصفهان

یک مطب دندانپزشکی واقع در خیابان بزرگمهرِ اصفهان جهت تکمیل کادر خود به دستیار دندانپزشک خانم فارغ التحصیل بهداشت کار دهان یا پروتز با روابط اجتماعی بالا نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند. تماس بعد از ظهرها
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش
اصفهان

استخدام دستیار دندانپزشک خانم جهت دندانپزشکی در اصفهان

یک دندانپزشکی واقع در محدوده کهندژِ اصفهان جهت تکمیل کادر خود به دستیار دندانپزشک با سابقه خانم نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش
اصفهان
© 2019-2020 تمامی حقوق متعلق به سایت کار بده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده