استخدام راننده در کرج

استخدام راننده در کرج، آگهی استخدام راننده در کرج ، آگهی امروز، نیاز به راننده در کرج

 • استخدام راننده آقا بصورت تمام وقت در شرکت پرواز بران سپهر پارسا

  شرکت پرواز بران سپهر پارسا واقع در البرز برای تکمیل کادر پرسنلی خود واجدین شرایط زیر را استخدام می نماید: جنسیت : آقا تسلط کامل به رانندگی محل سکونت: مرکز شهر کرج وضعیت تاهل: مجرد شرایط سنی: حداکثر 35 سال خوش رو، مودب و دارای ظاهری آراسته حقوق: مطابق با قوانین اداره کار (تمام ساعات اضافه کاری پرداخت می شود) مزایا: بیمه و پرداخت به موقع حقوق بدون تاخیر شرایط شغلی: ساعتی کار ثابتی ندارد و به زمان رفت و آمد شخص از محل سکونت (کرج) به شرکت (واقع در تهران) بستگی دارد. نوع همکاری: تمام وقت ماشین سواری متعلق به شرکت می باشد. متقاضیان گرامی می توانند جهت تکمیل و ارسال رزومه، به اطلاعات درج شده در آگهی مراجعه فرمایند. راننده جنسیت : آقا تسلط کامل به رانندگی محل سکونت: مرکز شهر کرج وضعیت تاهل: مجرد شرایط سنی: حداکثر 35 سال خوش رو، مودب و دارای ظاهری آراسته حقوق: مطابق با قوانین اداره کار (تمام ساعات اضافه کاری پرداخت می شود) مزایا: بیمه و پرداخت به موقع حقوق بدون تاخیر شرایط شغلی: ساعتی کار ثابتی ندارد و به زمان رفت و آمد شخص از محل سکونت (کرج) به شرکت (واقع در تهران) بستگی دارد. نوع همکاری: تمام وقت ماشین سواری متعلق به شرکت می باشد.
  ایمیل: hr@sadra.io

  4 روز پیش
  کرج
 • استخدام راننده با ماشین یخچالدار در شرکت تعاونی رنگین پخت نفیس البرز

  شرکت تعاونی رنگین پخت نفیس البرز برای تکمیل کادر توزیع خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: روابط عمومی بالا داشتن ظاهری مناسب دارای کارت پایان خدمت داشتن سابقه کار مرتبط آشنایی با منطقه و مسیر: کرج، تهران(شمال، غرب و شرق) حقوق و مزایا: کرایه روزانه 250 هزار تومان انبار: البرز-کرج، ماهدشت، شهرک صنعتی متقاضیان گرامی می توانند جهت ارسال رزومه و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند. راننده با ماشین یخچالدار روابط عمومی بالا داشتن ظاهری مناسب دارای کارت پایان خدمت داشتن سابقه کار مرتبط آشنایی با منطقه و مسیر: کرج، تهران(شمال، غرب و شرق) حقوق و مزایا: کرایه روزانه 250 هزار تومان انبار: البرز-کرج، ماهدشت، شهرک صنعتی
  تلفن: 09358508941

  4 روز پیش
  کرج
 • استخدام راننده با نیسان یخچالدار جهت شرکت لبنیات صباح در البرز

  شرکت لبنیات صباح جهت تکمیل کادر منابع انسانی خود به صورت محدود از افراد واجد شرایط زیر برای شعبه البرز دعوت به همکاری می نماید: حقوق ثابت وزارت کار بی قید و شرط پورسانت بیمه تامین اجتماعی از روز اول بیمه تکمیلی قرارد کار از روز اول نهار هزینه موبایل هزینه ایاب و ذهاب پاداش فروش متقاضیان واجد شرایط می توانند با اطلاعات درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایند. 1 راننده با نیسان یخچالدار حقوق ثابت وزارت کار بی قید و شرط پورسانت بیمه تامین اجتماعی از روز اول بیمه تکمیلی قرارد کار از روز اول نهار هزینه موبایل هزینه ایاب و ذهاب پاداش فروش
  تلفن: 09124752997

  1 هفته پیش
  کرج
 • استخدام راننده با وسیله نقلیه پیکان وانت در شهرک صنعتی اشتهارد

  شرکت پخش معتبر آرایشی بهداشتی عماد آرا واقع در شهرک صنعتی اشتهارد از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند با اطلاعات درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایند. راننده با وسیله نقلیه پیکان وانت محل کار: شهرک صنعتی اشتهارد مدرک تحصیلی: حداقل دیپلم سن: 35 سال
  تلفن: 09304032919

  1 هفته پیش
  کرج
 • استخدام راننده با وانت پیکان و یا نیسان مسقف در شرکت نوید کاران (برتر)

  شرکت نوید کاران (برتر) در زمینه تولید و پخش مواد غذایی جهت تکمیل کادر فروش خود در استان البرز استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند با اطلاعات درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایند. راننده با وانت پیکان و یا نیسان مسقف مدل بالای 90 با حقوق مکفی ( بیمه از روز اول – بیمه تکمیلی)
  تلفن: 09036820688

  1 هفته پیش
  کرج
 • استخدام تعدادی راننده ماهر جهت مبلمان در البرز

  یک مبلمان در البرز به تعدادی راننده ماهر جهت همکاری نیازمند است.  
  تلفن: 32219315, 09212992528

  2 هفته پیش
  کرج
 • استخدام راننده و مامور پخش برای کار در یک بازرگانی

  بازرگانی احسنی واقع در البرز از میان واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند با اطلاعات درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایند. راننده و مامور پخش برای مناطق البرز و کرج با حقوق بالای 3/000/000 تومان
  تلفن: 09123618453

  2 هفته پیش
  کرج
 • استخدام تعدادی راننده جهت کار آمبولانس در البرز

  به تعدادی راننده جهت کار آمبولانس در البرز نیازمندیم. متقاضیان محترم می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
  تلفن: 09201682330

  3 هفته پیش
  کرج
 • استخدام راننده آقا در شرکت ارزش آفرینان میثاق صدرا (گروه میثاق صدرا)

  گروه میثاق صدرا متشکل از 5 شرکت زیرمجموعه از متقاضیان واجد شرایط جهت کار در سمت زیر بین شهر تهران و کرج دعوت به همکاری می نماید: از متقاضیان محترم واجد شرایط خواهشمندیم جهت تکمیل و ارسال رزومه به اطلاعات درج شده در آگهی مراجعه نمایند. راننده جنسیت: آقا مسلط به رانندگی جوان حداکثر 35 سال خوش رو و مودب، آراستگی ظاهری، ساکن کرج مزایا: بیمه، پرداخت به موقع حقوق بدون تاخیر
  تلفن: 09057380931

  3 هفته پیش
  کرج
 • استخدام راننده با نیسان یخچالدار در شرکت لبنیات صباح

  شرکت لبنیات صباح در شعبه کرج برای تکمیل کادر خود استخدام می نماید: مزایا: بیمه تامین اجتماعی -بیمه تکمیلی-حقوق ثابت وزارت کار-پورسانت -نهار-پک ماهانه محصول-سود ماهانه فروش و .. متقاضیان واجد شرایط می توانند با اطلاعات درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایند. راننده با نیسان یخچالدار
  تلفن: 09124752997

  3 هفته پیش
  کرج
 • استخدام تعدادی راننده با خودرو جهت آژانس در البرز

  یک آژانس واقع در البرز به تعدادی راننده با خودرو جهت همکاری نیازمند است. متقاضیان محترم می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
  تلفن: 09190672008, 33422888

  1 ماه پیش
  کرج
 • استخدام راننده پایه یک جهت کار با بنز تک کمپرسی در صفادشت

  به یک نفر راننده پایه یک جهت کار با بنز تک کمپرسی در صفادشت نیازمندیم. متقاضیان محترم می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
  تلفن: 09029680818

  1 ماه پیش
  کرج
 • استخدام تعدادی راننده با کامیونت جهت یک شرکت در شهرک صنعتی سیمین دشت

  یک شرکت معتبر واقع در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج به تعدادی راننده کامیونت به ابعاد اتاق 6 متر طول، 2/30 عرض و 2/80 ارتفاع جهت همکاری نیازمند است. متقاضیان محترم می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
  تلفن: 02636670007(داخلی صفر)

  1 ماه پیش
  کرج
 • استخدام تعدادی راننده با خودرو دوگانه سوز جهت تاکسی سرویس در البرز

  به تعدادی راننده با خودرو دوگانه سوز جهت تاکسی سرویس در البرز نیازمندیم. متقاضیان محترم می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
  تلفن: 34320351

  1 ماه پیش
  کرج
 • استخدام تعدادی راننده جهت کار با تاکسی در البرز

  به تعدادی راننده جهت کار با تاکسی در البرز نیازنمندیم. متقاضیان محترم می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
  تلفن: 09189665457

  1 ماه پیش
  کرج
 • استخدام راننده با وانت پیکان و یا نیسان مسقف در شرکت نوید کاران برتر

  شرکت نوید کاران (برتر) در زمینه تولید و پخش مواد غذایی جهت تکمیل کادر فروش خود در استان البرز استخدام می نماید: متقاضیان گرامی می توانند جهت تکمیل و ارسال رزومه، به اطلاعات درج شده در آگهی مراجعه فرمایند. راننده با وانت پیکان و یا نیسان مسقف مدل بالای 90 با حقوق مکفی ( بیمه از روز اول – بیمه تکمیلی)
  تلفن: 09036820688

  1 ماه پیش
  کرج
 • استخدام راننده نیسان بدون خودرو در محدوده حصارک و خرمدشت

  به یک نفر راننده نیسان بدون خودرو در محدوده حصارک و خرمدشت کرج نیازمندیم. متقاضیان محترم می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
  تلفن: 09195757578

  1 ماه پیش
  کرج
 • استخدام راننده جهت کار با مینی بوس هیوندا در محدوده مشکین آباد و فردیس

  به یک نفر راننده جهت کار با مینی بوس هیوندا در محدوده مشکین آباد و فردیس نیازمندیم. متقاضیان محترم می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
  تلفن: 32249193

  1 ماه پیش
  کرج
 • استخدام نیروی تحصیلدار با خودرو وانت مسقف در البرز

  به یک نفر نیروی تحصیلدار با خودرو وانت مسقف در البرز نیازمندیم. متقاضیان محترم می توانند با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل نمایند.
  تلفن: 32284960, 32285124

  1 ماه پیش
  کرج
 • استخدام تعدادی راننده پایه یک جهت کار با تریلی کشنده در البرز

  به تعدادی راننده پایه یک جهت کار با تریلی کشنده در البرز نیازمندیم. متقاضیان محترم می توانند از ساعت 8 صبح الی 16 عصر با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل نمایند.
  تلفن: 09127676080, 02633534452

  1 ماه پیش
  کرج
 • استخدام راننده ماهر جهت سرویس در یک قالیشویی

  یک قالیشویی واقع در مشکین دشت البرز به یک نفر راننده ماهر جهت سرویس نیازمند است. متقاضیان محترم می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
  تلفن: 09367006436

  1 ماه پیش
  کرج
 • استخدام راننده با وانت پیکان و یا نیسان مسقف در شرکت نوید کاران برتر

  شرکت نوید کاران (برتر) در زمینه تولید و پخش مواد غذایی جهت تکمیل کادر فروش خود در استان البرز استخدام می نماید: راننده با وانت پیکان و یا نیسان مسقف مدل بالای 90 با حقوق مکفی ( بیمه از روز اول – بیمه تکمیلی)
  تلفن: 09036820688

  1 ماه پیش
  کرج
اپلیکیشن کاربده به زودی...