استخدام روانشناس در قزوین

استخدام روانشناس در قزوین، آگهی استخدام روانشناس در قزوین ، آگهی امروز، نیاز به روانشناس در قزوین، مهر 1400

دعوت به همکاری مشاور مالی و شبکه فروش بیمه برای شرکت بیمه باران در قزوین

شرکت بیمه باران در قزوین جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت دریافت زمان مصاحیه مشخصات خود را از طریق راه های ارتباطی اعلام شده ارسال نمایند. مشاور مالی و شبکه فروش بیمه بدون نیاز به سرمایه و تخصص لازم رو برای شروع کسب و کار مزایا همکاری در سومین صنعت پولساز دنیا:اعطای کد نمایندگی بیمه، صدور بیمه نامه به نام شما بصورت رسمی (امکان ارتقا جایگاه شغلی) از نمایندگی تا مدیریت و تیم سازی آموزش اصول فنی بیمه، بازار سازی، زبان بدن، رفتارشناسی مشتری، روانشناسی فروش، برگزاری کلاس های هفتگی بصورت آنلاین  و حضوری جهت پشتیبانی و ارتقا و کوچینگ تیم...شرکت بیمه باران بر اساس الگوریتمی طراحی شده است تا بتواند بهترین نوع خدمات را به بیمه گذاران خود ارائه نماید، و در این میان امتیاز ویژه ای را برای نمایندگان خود در نظر دارد تا باعث رشد کیفی درآمدی آنان و جایگاه شغلی مناسبی در جامعه گردد.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش
قزوین

دعوت به همکاری کارآموز منابع انسانی برای شرکت یونیلیور ایران در قزوین

شرکت یونیلیور ایران، یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات غذایی و بهداشتی در دنیا (تولید کننده محصولاتی مانند صابون لوکس، چای لیپتون، شامپو کلییر، داو، …) جهت تکمیل پرسنل تولید خود در کارخانه قزوین (شهرک صنعتی البرز) از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید  متقاضیان واجد شرایط می توانند اطلاعات تماس خود را از طریق ایمیل مندرج یا فرم ارسال رزومه در سایت ایران استخدام ارسال فرمایند. کارآموز منابع انسانی جنسیت: خانم/آقامدرک تحصیلی: مدیریت منابع انسانی ، مدیریت استراتژیک، مهندسی صنایع، روانشناسی صنعتی سازمانیآشنایی به زبان انگلیسیشرایط تخصصی:فن بیان مناسب و روابط عمومی بالاقدرت تصمیم گیری و مدیریت بحرانآشنایی کامل با فرآیندهای جاری منابع انسانیآشنایی با فرآیندهای جذب و استخدام، کارگزینی، آموزش، نگهداشت و …آشنایی با قوانین کار 
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش
قزوین

استخدام روانشناس آقا در یک مجموعه معتبر در قزوین

جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت تعداد: 8 نفر
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش
قزوین

استخدام روانشناس خانم با مدرک MMT جهت مشاوره در قزوین

یک مرکز درمان سوءمصرف مواد در شهر قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می کند. متقاضیان واجد شرایط می توانند در صورت تمایل رزومه کاری (شامل مشخصات فردی، محل سکونت، وضعیت تاهل و سوابق فعالیت به خصوص فعالیت در مراکز مشابه) را به همراه شماره تماس به آدرس مندرج در آگهی ایمیل بفرمایند. روانشناس کارشناس یا کارشناس ارشد یک نفر خانم با مدرک معتبر درمان اعتیاد (MMT) با روابط عمومی خوب جهت مشاوره مددجویان در شیفت بعد از ظهر ( 4 تا 8 بعد از ظهر )
آگهی منقضی شده

12 ماه پیش
قزوین

استخدام روانشناس خانم جهت مرکز درمان سوء مصرف مواد در شهر قزوین

یک مرکز درمان سوءمصرف مواد در شهر قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان در صورت تمایل رزومه کاری (شامل مشخصات فردی ، محل سکونت، وضعیت تاهل و سوابق فعالیت به خصوص فعالیت در مراکز مشابه ) را به همراه شماره تماس به آدرس مندرج در آگهی ایمیل بفرمایید. روانشناس با مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد خانم یک نفر با مدرک معتبر درمان اعتیاد (MMT) با روابط عمومی خوب جهت مشاوره مددجویان در شیفت بعد از ظهر ( 4 تا 8 بعد از ظهر )
آگهی منقضی شده

1 سال پیش
قزوین

استخدام روانشناس خانم جهت مرکز درمان سوء مصرف مواد در شهر قزوین

یک مرکز درمان سوءمصرف مواد در شهر قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان در صورت تمایل رزومه کاری (شامل مشخصات فردی ، محل سکونت، وضعیت تاهل و سوابق فعالیت به خصوص فعالیت در مراکز مشابه ) را به همراه شماره تماس به آدرس مندرج در آگهی ایمیل بفرمایید. روانشناس کارشناس یا کارشناس ارشد خانم یک نفر با مدرک معتبر درمان اعتیاد (MMT) با روابط عمومی خوب جهت مشاوره مددجویان در شیفت بعد از ظهر ( 4 تا 8 بعد از ظهر )
آگهی منقضی شده

1 سال پیش
قزوین
© 2019-2020 تمامی حقوق متعلق به سایت کار بده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده