استخدام روانشناس در قزوین

استخدام روانشناس در قزوین، آگهی استخدام روانشناس در قزوین ، آگهی امروز، نیاز به روانشناس در قزوین

استخدام روانشناس خانم با مدرک MMT جهت مشاوره در قزوین

یک مرکز درمان سوءمصرف مواد در شهر قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می کند. متقاضیان واجد شرایط می توانند در صورت تمایل رزومه کاری (شامل مشخصات فردی، محل سکونت، وضعیت تاهل و سوابق فعالیت به خصوص فعالیت در مراکز مشابه) را به همراه شماره تماس به آدرس مندرج در آگهی ایمیل بفرمایند. روانشناس کارشناس یا کارشناس ارشد یک نفر خانم با مدرک معتبر درمان اعتیاد (MMT) با روابط عمومی خوب جهت مشاوره مددجویان در شیفت بعد از ظهر ( 4 تا 8 بعد از ظهر )
تلفن: 09190450436

3 ماه پیش
قزوین

استخدام روانشناس خانم جهت مرکز درمان سوء مصرف مواد در شهر قزوین

یک مرکز درمان سوءمصرف مواد در شهر قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان در صورت تمایل رزومه کاری (شامل مشخصات فردی ، محل سکونت، وضعیت تاهل و سوابق فعالیت به خصوص فعالیت در مراکز مشابه ) را به همراه شماره تماس به آدرس مندرج در آگهی ایمیل بفرمایید. روانشناس با مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد خانم یک نفر با مدرک معتبر درمان اعتیاد (MMT) با روابط عمومی خوب جهت مشاوره مددجویان در شیفت بعد از ظهر ( 4 تا 8 بعد از ظهر )
ایمیل: a.ebrahimi.b77@gmail.com

5 ماه پیش
قزوین

استخدام روانشناس خانم جهت مرکز درمان سوء مصرف مواد در شهر قزوین

یک مرکز درمان سوءمصرف مواد در شهر قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان در صورت تمایل رزومه کاری (شامل مشخصات فردی ، محل سکونت، وضعیت تاهل و سوابق فعالیت به خصوص فعالیت در مراکز مشابه ) را به همراه شماره تماس به آدرس مندرج در آگهی ایمیل بفرمایید. روانشناس کارشناس یا کارشناس ارشد خانم یک نفر با مدرک معتبر درمان اعتیاد (MMT) با روابط عمومی خوب جهت مشاوره مددجویان در شیفت بعد از ظهر ( 4 تا 8 بعد از ظهر )
ایمیل: a.ebrahimi.b77@gmail.com

6 ماه پیش
قزوین
© 2019-2020 تمامی حقوق متعلق به سایت کار بده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده