استخدام پیک تحصیلدار در کرج، بهمن 1399

استخدام پیک تحصیلدار در کرج، آگهی استخدام پیک تحصیلدار در کرج ، آگهی امروز، نیاز به پیک تحصیلدار در کرج، بهمن 1399

استخدام مسئول وصول مطالبات و کارشناس تحصیلدار در شرکت کوروش پروتئین

شرکت کوروش پروتئین البرز برای تکمیل کادر پرسنلی خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره تلفن همراه مندرج در آگهی ارسال نمایند. خواهشمندیم به هیج عنوان تماس گرفته نشود و فقط رزومه ارسال گردد. 1 مسئول وصول مطالبات – مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری – دارا بودن حداقل 4 سال سابقه کار مرتبط – مهارت مذاکره و دارای فن بیان قوی و به شدت پیگیر – مسئولیت پذیر و پیگیر – مسلط به نرم افزار های OFFICE – دارای گواهینامه و وسیله نقلیه جهت ماموریت های دورن شهری – مسلط به امور حقوقی – مالی و تحصیلداری – مسلط به اصول حسابداری و وصول مطالبات – حقوق و مزایا مکفی (بیمه، هزینه ایاب و ذهاب، حق وصول، پاداش و … )
تلفن: 09023307742 (رزومه)

دیروز
کرج

استخدام تحصیلدار آقا با خودرو در شرکت دارویی نوآوری زیستی گویا

شرکت دارویی نوآوری زیستی گویا واقع در استان البرز برای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال نمایند. تحصیلدار یک نفر آقا دارای خودروی شخصی با حداقل 2 سال سابقه تحصیلداری حداقل مدرک تحصیلی دیپلم حداکثر 30 سال ساکن کرج
ایمیل: p.chehrenama@inoclon.com

2 هفته پیش
کرج

استخدام کارمند آقا با مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و دارای وسیله نقلیه

به یک نفر کارمند آقا با مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و دارای وسیله نقلیه جهت همکاری در استان البرز نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
تلفن: 34463934

1 ماه پیش
کرج

استخدام نیروی تحصیلدار با سابقه جهت یک شرکت معتبر در استان البرز

یک شرکت معتبر واقع در استان البرز برای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند. تحصیلدار با سابقه دیپلم به بالا با ضامن معتبر داشتن رضایت نامه از محل کار قبلی با وسیله نقلیه حقوق ثابت، بیمه، پورسانت و پاداش
تلفن: 02636673714

2 ماه پیش
کرج

استخدام تحصیلدار و موزع ترجیحا با خودروی دوگانه سوز در مهرشهر کرج

به تحصیلدار و موزع ترجیحا با خودروی دوگانه سوز جهت همکاری در مهرشهر کرج نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09128594763

2 ماه پیش
کرج

استخدام تحصیلدار مجرب با موتور در یک شرکت آرایشی

یک شرکت آرایشی برای کرج و حومه از یک نفر تحصیلدار مجرب با موتور دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09930867288

5 ماه پیش
کرج
© 2019-2020 تمامی حقوق متعلق به سایت کار بده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده