کاربده

استخدام آشپز و مشاغل مرتبط در کرج

استخدام آشپز و مشاغل مرتبط در کرج، آگهی استخدام آشپز و مشاغل مرتبط در کرج ، آگهی امروز، نیاز به آشپز و مشاغل مرتبط در کرج، آذر 1402، استخدام آشپز و کمک آشپز در کرج

اپلیکیشن کاربده

استخدام آشپز ایرانی و فرنگی در البرز

یک کافه جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09391777202 واتساپ: 09391777202

2 روز پیش در کرج

استخدام آشپز در صنایع فلزی کاوش کام آسیا در البرز

شرکت صنایع فلزی کاوش کام آسیا جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز، نظر آباد، شهرک صنعتی سپهر از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09018963741

4 روز پیش در کرج

استخدام آشپز در البرز

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: (026)37304306 ایمیل: jooshiran2@gmail.com

6 روز پیش در کرج

کمک آشپز

کمک آشپز در منطقه شهر کرج
تلفن: 09906674427

2 هفته پیش در کرج

استخدام جوشکار، مونتاژ کار، تراشکار، نگهبان و آشپز در قزوین

کارخانه آردسازی شمس آذر جهت تکمیل کادر خود در استان قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: (028)33292612 ایمیل: flour.shamsazar@yahoo.com

2 هفته پیش در کرج

استخدام آشپز حرفه ای در بریان نیلی در البرز

بریان نیلی جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. دارای حداقل 10 سال سابقه کار مرتبط ساکن کرج و حومه دارای مدرک آشپزی تسلط کامل به غذاهای ایرانی و فرنگی دارای گواهینامه رانندگی حقوق ثابت اضافه کار و سایر مزایا
تلفن: (026)36666920

3 هفته پیش در کرج

استخدام آشپز با حقوق تا ۲۰ میلیون در رستوران هما در گرمدره البرز

رستوران هما در استان البرز (گرمدره) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید دارای سابقه بالای 15 سال در امور آشپزی آشنایی کامل به پخت انواع غذای ایرانی، انواع کبابها، انواع سوپ ها، انواع سالادها و دسرها حضور به موقع در محل کار مدیریت کامل نیروهای زیر مجموعه خود خوش برخورد و آراسته امکان اسکان، با رعایت شئونات و موازین و‌جود دارد. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند. لطفا از تماس تلفنی خودداری نمایید.
واتساپ: 09212303225 ایمیل: saahaa.sib@gmail.com

3 هفته پیش در کرج

استخدام ویتر، کمک باریستا، آشپز حرفه ای و سالادزن از البرز

مجموعه رستورانهای زنجیره ای اسفندیار جهت تکمیل کادر خود از استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09194081299 واتساپ: 09194081299

4 هفته پیش در کرج

استخدام کارگر ساده، سالن کار، گارسون و آشپز در کافه رستوران کندوان در البرز

کافه رستوران کندوان جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم از 12 ظهر الی 5 بامداد با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09054198708

1 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز حرفه ای فست فود با حقوق تا ۱۵ میلیون در البرز

یک کافه رستوران معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. سه روز در ماه مرخصی دو وعده غذا در صورت توافق قرارداد 6 تا یک ساله تنظیم می‌شود
موبایل: 09054475967

1 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز فست فود در پاچینی دادلی در البرز

پاچینی دادلی جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. مسلط به کار فست فود ناهار ، شام ، بیمه
موبایل: 09965096490

1 ماه پیش در کرج

استخدام پارکبان، ویتر، کباب پز، تخته کار و آشپز ایرانی و فرنگی در البرز

تیروژ جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09926176861 واتساپ: 09926176861

1 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز در آذین بسپار باز آزما در البرز

آذین بسپار باز آزما جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09102061653 تلفن: (026)37311051

2 ماه پیش در کرج

استخدام سرآشپز با بیمه تکمیلی و بیمه در بازار صنعت ساختمان فتوحی در البرز

مجموعه بازار صنعت ساختمان فتوحی (کاشی سرامیک فتوحی) جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. ماهر و توانمند سابقه کاری بالا آشنایی کامل به غذاهای ایرانی با دستپخت عالی جهت پخت غذا برای حدود 400 نفر پرسنل با حقوق 20 میلیون تومان عصرانه
تلفن: (026)34817648

2 ماه پیش در کرج

استخدام سرآشپز حرفه ای با بیمه تکمیلی و بیمه در بریان نیلی در البرز

شرکت بریان نیلی جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. دارای حداقل 15 سال سابقه کار مرتبط ساکن کرج و حومه دارای مدرک آشپزی تسلط کامل به غذاهای ایرانی و فرنگی حقوق ثابت اضافه کار و سایر مزایا
تلفن: (026)36666920

2 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با حقوق تا ۱۲ میلیون و بیمه در رستوران چنین در جهان شهر کرج

رستوران چنین در جهانشهر کرج جهت تکمیل کادر آشپزخانه خود در استان البرز از متقاضیان واجد شرایط ساکن کرج استخدام می‌نماید. بین 18 تا 40 سال ترجیحا دارای سابقه کار در آشپزخانه حتما ساکن کرج توانایی ارتباط با همکاران، با ادب و خوشرو منظم و علاقه مند به آشپزی حقووق بین 9 تا 12 میلیون بسته به سابقه کار و توانایی فرد 1 روز تعطیل در هفته از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم برای درخواست تایم مصاحبه فقط نام و نام خانوادگی خود را به همراه کلمه (آشپز) به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا همین مشخصات را به شماره درج شده پیامک نمایند. لطفا از تماس تلفنی خودداری نمایید.
واتساپ: 09190606066

2 ماه پیش در کرج

استخدام حسابدار، آشپز و کارشناس بازرگانی در موج نما صنعت از البرز

شرکت موج نما صنعت جهت تکمیل کادر خود از استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
واتساپ: 09124791008 ایمیل: raminx95@yahoo.com

2 ماه پیش در کرج

استخدام ساندویچ زن و آشپز ماهر در فست فود استارداگ در البرز

فست فود استارداگ جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09371454262

2 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه در رستوران چنین در جهان شهر البرز

رستوران چنین در استان البرز (کرج، منطقه ۸، جهان شهر) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید بین 18 تا 40 سال ترجیحا دارای سابقه کار در آشپزخانه حتما ساکن کرج توانایی ارتباط با همکاران، با ادب و خوشرو، منظم و علاقه مند به آشپزی حقووق بین 7 تا 9 میلیون بسته به سابقه کار و توانایی فرد
واتساپ: 09190606066

2 ماه پیش در کرج

استخدام سرآشپز ایرانی حرفه ای با بیمه در البرز

یک رستوران معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. حقوق ثابت از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم جهت هماهنگی و اطلاع از شرایط با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09120595571

2 ماه پیش در کرج

استخدام مهماندار، سالن کار، ظرف شوی و آشپز در البرز

یک مجموعه معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز و پیک و تحویل‌دهنده در رستوران هما در البرز

رستوران هما جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه تکمیلی و بیمه در گسترش مبلمان آسیا در البرز

گسترش مبلمان آسیا جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. برای شرکت تولیدی (تعداد پرسنل اداری 20 نفر) بیمه تامین اجتماعی
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز حرفه ای و کمک آشپز در بیمارستان قائم کرج در البرز

بیمارستان قائم کرج جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم در ساعات اداری 7 تا 16 با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در کرج

استخدام سالن کار و آشپز و کمک آشپز در کافه رستوران ویوا ایران مال در البرز

کافه رستوران ویوا ایران مال جهت تکمیل کادر خود در بخش های مختلف از استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز خانم در صفادشت

آشپز خانم برای تعداد 10 کارمند در شرکت محدوده صفادشت بیمه سرویس نهار 09351831767
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز و کمک آشپز فرنگی در فاز یک مهرشهر البرز

یک رستوران واقع در مهر شهر، فاز 1 جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ البرز استخدام می‌نماید. نیاز به سابقه ندارد حقوق وزارت کاری محیط سالم از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا از ساعت 2 ظهر به بعد با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با سرویس در البرز

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. تمیز، با سلیقه
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز و آبدارچی دفتر مدیر عامل با بیمه در پیشگام صنعت مبین در البرز

پیشگام صنعت مبین جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. مسلط به آشپزی و سرو غذای دفتر مدیرعامل مهارت در استقبال و پذیرش مهمانهای دفتر مدیرعامل حداقل 5 سال سابقه کار مرتبط حقوق توافقی
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با حقوق بالای ۱۵ میلیون، بیمه و پاداش در آشپزخانه صدف در البرز

آشپزخانه صدف در استان البرز (کرج، منطقه ۵، طرخانی) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید مسلط به طبخ غذاهای ایرانی و کبابی دارای سابقه کاری در سطح استان البرز
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در کرج

استخدام سرآشپز با بیمه و پاداش در هشتگرد البرز

یک شرکت معتبر در استان البرز (هشتگرد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید آشنا به پیتزا زنی و آماده سازی ساکن شهر هشتگرد نیروی کار حرفه ای با شرایط سنی 18 تا 40 سال دارای روابط عمومی بالا و مسئولیت پذیر زمینه های همکاری در مجموعه: سر آشپز با شرایط حقوقی بالا به همراه 1 وعده غذای گرم و استراحت روزانه 1 روز تعطیلی در هفته و شرایط مناسب جای خواب برای علاقه مندان راه دور وجود دارد (امکان اسکان، با رعایت شئونات و موازین و‌جود دارد.) از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه و پاداش در گرمدره البرز

یک شرکت معتبر در استان البرز (گرمدره) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید ایرانی پز حرفه ای متعهد دارای مدیریت و‌ نظم قوی محدوده گرمدره شمالی استراحت شام
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز ایرانی با بیمه در رستوران پدرا در محدوده عظیمیه البرز

کافه رستوران پدرا در استان البرز (کرج، محدوده عظیمیه) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ البرز استخدام می‌نماید. حداقل داشتن 2 سال سابقه کاری آشنا به تخته کاری پیتزا زنی حقوق طبق وزارت کار
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با سرویس، بیمه تکمیلی و بیمه در ماهدشت البرز

یک شرکت معتبر در استان البرز (ماهدشت) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه تکمیلی در هشتگرد البرز

فرآروده های غذایی و پروتئینی بهینه وزین در استان البرز (هشتگرد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید حداقل دیپلم دارای سابقه کار در آشپزخانه های صنعتی بیمه تامین اجتماعی از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر شنبه الی چهارشنبه 7:30 الی 15 و پنج شنبه 7:30 الی 11 تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز و نسوزکار در گسترش فناوری خوارزمی در البرز

گسترش فناوری خوارزمی جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در کرج

استخدام سالن کار و آشپز و کمک آشپز در کافه رستوران ویوا ایران مال از البرز

کافه رستوران ویوا ایران مال جهت تکمیل کادر خود در بخش های مختلف از استان  البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در کرج

استخدام ساندویچ زن، پیتزا زن و آشپز در کافه فست فود میکل آنژ در البرز

کافه فست فود میکل آنژ جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با سرویس، بیمه تکمیلی و بیمه در دبش سبز گستر در البرز

دبش سبز گستر جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم دارای 5 سال سابقه در محیط صنعتی آشنا به کلیه غذاهای ایرانی متاهل سن: حداکثر 40 ساله ساکن کرج، ماهدشت و اشتهارد بسته های معیشتی
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز صبحانه در رستوران مالت لانژ 10 پلاس از البرز جهت کار در آمل

رستوران مالت لانژ 10 پلاس جهت تکمیل کادر خود از استان  البرز جهت کار در آمل از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز در رستوران هما در البرز

رستوران هما جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز ایتالیایی و آسیایی در رستوران مالت لانژ 10 پلاس در البرز

رستوران مالت لانژ 10 پلاس جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با حقوق بالای ۱۲ میلیون و بیمه در فردیس البرز

یک مجموعه معتبر در استان البرز (فردیس) جهت تکمیل کادر آشپزخانه خود از متقاضیان ساکن استان‌ البرز استخدام می‌نماید. بصورت تمام وقت آشپز ماهر فرنگی و ایرانی پخت غذای فرنگی و ایرانی
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در کرج

استخدام کمک آشپز ایرانی پز در مجتمع گردشگری عسل

مجتمع گردشگری عسل در کرج جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. کمک آشپز ایرانی پز جنسیت: خانم و آقا
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز ماهر برای یک کارخانه در کرج

یک کارخانه در کرج (محدوده جاده کرج) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: آشپز ماهر جهت پخت غذا
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز و کمک آشپز برای رستوران نویان در کرج

رستوران نویان جهت تکمیل کادر خود در استان البرز، شهر کرج از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند با شماره موبایل زیر تماس حاصل و یا به آدرس اعلام شده به صورت حضوری مراجعه نمایند. آشپز و کمک آشپز جنسیت: آقا و خانم سابقه کاری: ۱ سال حقوق: توافقی استان مورد نیاز: البرز شهر مورد نیاز: کرج مزایا: اسکانبیمه سه وعده غذایی حقوق پایه شروع از 11 میلیونپاداش ماهانه تا 2 میلیونجای خواببیمهساعت کاری منعطف
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز آقا در شرکت کدبانو (دلپذیر)

شرکت کدبانو (دلپذیر) جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در استان البرز ، اقدام به جذب نیرو با شرایط زیر می نمایند : متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. فقط و فقط رزومه های دریافتی از طریق ایمیل بررسی خواهد شد آشپز جنسیت: آقا سابقه کاری: مهم نیست حقوق: توافقی استان مورد نیاز: البرز با سابقه کاری در شرکت / کارخانه
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز در ایمن رهاب پایدار در البرز

ایمن رهاب پایدار جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. جهت تهیه غذای پرسنل ساکن نظر آباد دارای صلاحیت کاری و اخلاقی با توانایی تهیه غذای باکیفیت برای 5 الی 10 نفر پرسنل با منوغذایی ساده از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیممشخصات خود را به شماره ذیل پیامک و یا از ساعت 7 صبح الی 16 با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز در caffe jhoan در البرز

مجموعه caffe jhoan جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. منظم، آراسته و با رعایت وقت کاری مسلط به پخت غذاهای خارجی (فست فود)
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه در جهان شهر البرز

یک کافه معتبر در جهانشهر استان البرز جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ البرز استخدام می‌نماید. حرفه ای و نیمه حرفه ای آشنا به آشپزی شمالی یا آشپزی فرنگی برای شیفت صبح آشپزی صبحانه
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز نیمه حرفه ای (فرنگی) در البرز

کیترینگ غذای سالم و رژیمی فودلسی در استان البرز (کرج، منطقه ۷، گوهردشت) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید حداقل 1-2 سال سابقه آشنایی با رسپی فرنگی آشنایی با گریل کاری آموزش داریم (امور آموزش رایگان است) حقوق مکفی قابلیت بیمه
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه و پاداش در محمدشهر البرز

درمانی و توانبخشی بیماران اعصاب و روان مهرورزان صباگستر در استان البرز (محمدشهر) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید آشنایی با انواع غذایی ایرانی آشنایی با طبخ غذای برای بیش از 100 نفر حقوق
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام کانتر کار، سالن کار، کمک باریستا و کمک آشپز ایرانی و فرنگی در البرز

رستوران گاجره جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد فعال، پر تلاش، با انگیزه کاری و واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز و کمک آشپز در البرز

یک مجموعه پذیرایی لوکس که شامل رستوران، هتل و تالار می باشد جهت تکمیل کادر خود در استان  البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام نیروی خدمات و آشپز با سابقه برای یک برند پوشاک معتبر در کرج

یک برند پوشاک معتبر در کرج (محدوده گوهردشت کرج) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. نیروی خدمات و آشپز جنسیت: خانم و آقاتمام وقت (شنبه ۹ تا ۶ تا پنجشنبه ۹ تا ۲) با یک سال سابقه کاری
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام برقکار، آشپز، کمک آشپز و اپراتور تولید در البرز

گسترش فناوری خوارزمی جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام نیروی ساده و آشپز ایرانی در ارکیده فاخر آرین از کل کشور

ارکیده فاخر آرین جهت تکمیل کادر خود از کل کشور از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌با شماره‌های مندرج در هر ردیف شغلی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام دستیار باریستا، دستیار شیرینی پزی و دستیار آشپز از البرز

رستوران مالت لانژ 10 پلاس جهت تکمیل کادر خود از استان البرز جهت کار در آمل از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه در آتی صنعت لوتوس ماشین در ماهدشت البرز

آتی صنعت لوتوس ماشین در استان البرز (ماهدشت) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید جهت آشپزی و خدمات دفتر مدیریت کارخانه آشنا به امور پذیرایی حقوق مناسب و مزایا اضافه کار
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام نیروی خدمات و آشپز با سابقه برای یک برند پوشاک معتبر در کرج

یک برند پوشاک معتبر در کرج (محدوده گوهردشت کرج) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. نیروی خدمات و آشپز جنسیت: خانم و آقاتمام وقت (شنبه ۹ تا ۶ تا پنجشنبه ۹ تا ۲) با یک سال سابقه کاری
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با حقوق تا ۱۳ میلیون و بیمه در حصارک پایین البرز

یک مجموعه معتبر در استان البرز (کرج، منطقه 5، حصارک پایین) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ البرز استخدام می‌نماید. آشنا به منقل کاری توانایی تخته کاری، کوبیده زدنی، کار با منقل گازی آشنا به بسته بندی و فیش خوانی جای خواب (امکان اسکان، با رعایت شئونات و موازین و‌جود دارد.)
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه و پاداش در گسترش فناوری خوارزمی در گرمدره البرز

گسترش فناوری خوارزمی در استان البرز (گرمدره) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید سن: زیر 45 سال حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط توانایی انجام کار شیفتی بیمه تامین اجتماعی بیمه درمان تکمیلی غذا(صبحانه، نهار و شام) حقوق بدون معوقه ارزاق وام پرسنلی هدایای مناسبتی (تولد، ازدواج و ...)
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز و کمک آشپز و باریستا در شهر صنعتی البرز

یک مجموعه معتبر جهت تکمیل کادر پرسنل رستوران خود در استان‌ قزوین، شهر صنعتی البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز برگر و انواع ساندویچ در هشتگرد

یک مجموعه فست فود جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز شهر هشتگرد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. افراد 18 تا 35 مدرک دیپلم به بالا دارای تجربه و مهارت در کار قابل مذاکره
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در کرج

استخدام تکنسین فنی، کارگر ساده و آشپز در فرآورده های گوشتی آندره در البرز

شرکت فرآورده های گوشتی آندره جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در کرج

آشپز ماهر با سابقه کاری

به دنبال آشپز با استعداد و باسابقه کاری حرفه ای و مسلط به غذاهای خانگی و ایرانی با بهترین کیفیت ازلحاظ طعم و مزه هستیم شرح وظایف: وقت شناس ، آشنایی کامل به مسایل بهداشت محیط و بهداشت مواد غذایی و ملزم به رعایت آن نظم در تایم کاری آماده سازی و پخت غذاها پیشنهاد و طبخ غذاهای جدید به خلاقیت آشپز اطمینان ازسالم و درست بودن غذا قبل از خارج شدن از آشپزخانه همکاری با بقیه پرسنل در نظافت آشپزخانه و تمیز نگه داشتن محیط کار برای اثبات در امر آشپزی حتما تست گرفته میشود ترجیها ساکن فردیس آقا یا خانم بودن آشپز فرقی نمیکند برای ما مهارت و داشتن کیفیت مهم است شماره تماس: 09395127766
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز آقا در شرکت کدبانو (دلپذیر)

شرکت کدبانو (دلپذیر) جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در کرج ، اقدام به جذب نیرو با شرایط زیر می نمایند متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه کاری خود را فقط و فقط به ایمیل زیر ارسال نمایند (از ارسال رزومه از طریق پنل جدا خودداری شود) آشپز جنسیت: آقا حقوق: توافقی استان مورد نیاز: البرز (همه شهرها) با سابقه کاری در شرکت / کارخانه
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه و سرویس در شرکت دبش سبز گستر در البرز

دبش سبز گستر جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. دارای حداقل 2 سال سابقه کار آشنا با پخت غذاهای ایرانی ساکن کرج، ماهدشت، اشتهارد 35 الی 40 ساله
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز حرفه ای در بیمارستان قائم کرج در البرز

بیمارستان قائم کرج جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند و یا در ساعات اداری با در دست داشتن مدارک به واحد تغذیه بیمارستان مراجعه نمایند.
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز در یک مرکز درمانی در محدوده کیانمهر

یک مرکز درمانی واقع در محدوده کیانمهر جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ البرز استخدام می‌نماید. با سابقه کار آشپزی جهت کار آشپزی و امور پذیرایی حقوق و مزایا تابع قانون کار از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز و سرآشپز با بیمه در یک رستوران معتبر در البرز

یک رستوران معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. با سابقه کار بالا
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه در یک مجموعه تهیه غذای معتبر در کرج

یک مجموعه تهیه غذای معتبر در استان البرز (کرج، منطقه 7، گوهردشت) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ البرز استخدام می‌نماید. حرفه ای برای تهیه غذا حقوق ثابت جای خواب
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در کرج

سر آشپز

سلام سر آشپز ایرانی مسلط به انواع کباب و خورشت و سنتی و فرنگی متداول .همین الان مشغول به عنوان خورشت پز یک مجموعه 700 نفری دنبال کار بهتر .مدیر در تمو. مواد غذایی و پرسنل. توانایی در رسپی مواد .آشنایی کامل با انبار و توزیع غذا به سالنها و نفرات .
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در کرج

استخدام سرآشپز و کاردان و کارشناس مدارک پزشکی از البرز

بیمارستان تخت جمشید کرج جهت تکمیل کادر خود از استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم جهت تکمیل فرم استخدام روی لینک زیر کلیک (در زمان تکمیل فرم برای قسمت اشتغال در واحد گزینه، سایر، را انتخاب نمایند) و یا رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز ایرانی و فرنگی

آشپز ایرانی و فــــــــــرنگی با سابقه کار در لواســـــان 09120507408
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز و کمک آشپز با بیمه و سرویس در شرکت دبش سبز گستر در البرز

دبش سبز گستر جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. ساکن کرج، ماهدشت، اشتهارد دارای حداقل 2 سال سابقه کار 30 تا 40 ساله سرویس رفت و آمد شام
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز در شرکت تولیدی گچ تندیس البرز در تاکستان

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌با شماره‌های زیر از ساعت 9 الی 15 تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه در انتشارات بین المللی گاج در البرز

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرج

استخدام آشپز و کمک آشپز با بیمه در یک کترینگ از البرز

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

آشپزیا کمک آشپز حرفه ای

به یک آشپز یا کمک آشپز حرفه ای برای کار در سفره خانه نیازمندیم شماره تماس: 09126506860
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام نیروی خدماتی-راننده-اپراتور-آشپز

*****یک شرکت تولیدی صنعتی فعال در زمینه تولید مواد مهندسی و قطعات پلیمری به شرح ذیل دعوت‌ به همکاری می نماید :***** 1 - راننده لیفتراک : دارای گواهینامه لیفتراک - سلامت جسمانی با سه سال سابقه کار مفید 2 - اپراتور تولید : دارای سلامت جسمانی - توانایی کار در شیفت های مختلف با دو سال سابقه کار مفید 3 - نیرو و کارگر خدمات : دارای سلامت جسمانی و آمادگی کامل ، آشنایی به امور پذیرایی با سه سال سابقه کار مفید 4 - آشپز : داشتن سلامت جسمانی و بهداشتی و تسلط کامل به اداره آشپزخانه با چهار سال سابقه کار مفید ***همگی آقا دارای کارت پایان خدمت*** در صورت جذب و شروع همکاری علاوه بر حقوق و مزایا و بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی نیروهای مذکور از مزایای رفاهی ایاب و ذهاب و تغذیه بهره مند میگردند . ( شرایط سنی برای عناوین فوق حدود 30 سال می باشد. ) آدرس : جاده‌ شهریار ، انتهای‌ سعید آباد ، خیابان‌ آزادگان پلاک84 تلفن : 13-65605410-021
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

همکارخانم برای آشپزخانه

سلام ب یک خانم فعال وخوش سلیقه برای آشپز خانه رستوران سنتی حوالی کلاک نیازمندیم الویت با ساکنین کلاک وخلج آباد و شهرک جهان ما.. ساعت کاری 9 الی 23 دوروز تعطیلی در ماه ناهار وشام وانعام و پاداش و سرویس برگشت محدوده رستوران .. بانوان اتباع هم پذیرفته میشوند.. لطفا اول شیپور پیام بدید .. شماره تماس: 09193672660
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

آشپز فست فود

به یک آشپز ساندویچ و پیتزا جهت راه اندازی نیازمندیم موقعیت بحر بلوار امام رضا، استخر نیما شماره تماس: 09024254999
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام آشپز، آشپز و کمک آشپز غذاهای ایرانی، ویتر و کارگر خدمات در البرز

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت جهت پخت انواع آش
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام انباردار و آشپز و کمک آشپز در شرکت سرور گستر البرز از البرز

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت مسلط به کلیه امور انبارداری قابلیت هدایت کارهای انبار منظم و متعهد به انجام کارها حداقل 3 سال سابقه انبارداری ترجیحا سابقه کار در کارخانه های نساجی محدوده کرج، شهریار، صفادشت
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام انباردار، سرایدار و آشپز در شرکت تکنام پارس دامون در البرز

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت با سابقه کاری در زمینه لوازم خانگی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

آشپز ایرانی

سابقه 8سال کار در باغ تالار سابقه دوسال کار در گروه بهمن(مزدا)
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه و سرویس در یک شرکت معتبر در البرز

...
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام آشپز در رستوران مالت کافه در البرز

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت دارای سابقه کار آشپزی در زمینه غذاهای فرنگی و ایرانی دارای تعهد کاری و مسئولیت پذیر آشنا به کاست کنترل آشنا به انواع رسپی ها و غذاها دارای روحیه خلاق و انگیزه بالا
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام سرآشپز با بیمه، پاداش و سرویس در شرکت انجیر طلایی در اشتهارد

شرکت انجیر طلایی واقع در شهرک صنعتی اشتهارد جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام آشپز و نگهبان در شرکت آرد سفید اکبری در البرز

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت منظم و مسئولیت پذیر تسلط کامل به انواع غذاهای ایرانی دارای حداقل 5 سال سابقه کار مرتبط دارای روحیه تیمی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام کمک آشپز با بیمه در شرکت دبش سبز گستر در البرز

دبش سبز گستر جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام آشپز در یک شرکت معتبر تولیدی در شهر صنعتی البرز

یک شرکت معتبر تولیدی واقع در شهر صنعتی البرز جهت رستوران شرکت از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه، بیمه تکمیلی در یک شرکت معتبر در البرز

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام آشپز با بیمه، بیمه تکمیلی در پیران پلیمر پارس آران در البرز

کارخانه تولیدی صنعتی پیران پلیمر پارس آران واقع در شهرک صنعتی کوثر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ البرز (کرج، مهرشهر، گلشهر، فردیس، ملارد، نظر آباد، محمد شهر، هشتگرد، ماهدشت و ...) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام کمک آشپز ایرانی و فرنگی در رستوران گاجره در البرز

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام آشپز و کمک آشپز با بیمه و پاداش در کافه رستوران برانچ در مهرشهر

...
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

سرآشپز

جویای کار هستم . سرآشپز حرفه ای ایرانی پز وغیره...
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام کمک آشپز در کافه ریبون در البرز

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: پاره وقت، کارآموزی با انگیزه و پرانرژِی ارتباط مناسب مودب و آراسته مشتاق به یادگیری و فعالیت در این حرفه مهارت های بارگرم،سرد،اصول آماده سازی مواد و ... در 2 هفته اول آموزش داده می شود
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج

استخدام سرآشپز، خدمات و کمک آشپز در یک رستوران در جاده چالوس

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرج
برای ثبت آگهی آشپز و مشاغل مرتبط در کرج اینجا کلیک کنید
قوانین و مقررات | تماس با ما

تلفن : 02177094689 پشتیبانی واتساپ : 09202484048
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده