کاربده

استخدام بازاریاب بیمه

استخدام بازاریاب بیمه، استخدام بازاریاب بیمه همشهری، آگهی امروز، نیاز به بازاریاب بیمه، تیر‏ 1401

اپلیکیشن کاربده

استخدام بازاریاب (بیمه ایران) در شرکت خدمات بیمه ای آریا آرامین در تهران

شرکت خدمات بیمه ای آریا آرامین (کد 9912) نماینده حقوقی برتر بیمه ایران در تهران (منطقه 6، بهجت آباد) جهت تکمیل کادر فروش و بازاریابی خود از متقاضیان ساکن استان‌ تهران استخدام می‌نماید.
تلفن: 02188890144

1 هفته پیش در تهران

استخدام بازاریاب با پورسانت، پاداش در بیمه ایران در اهواز

بیمه ایران جهت تکمیل کادر خود در استان‌ خوزستان، اهواز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.
موبایل: 09128928649واتساپ: 0912892864909128928649

1 هفته پیش در اهواز

استخدام بازاریاب با پورسانت عالی_بیمه ایران

نیازمند استخدام یک بازار یاب بیمه هستم فرقی در جنسیت و سن ندارد،مدرک تحصیل دیپلم به بالا برای نمایندگی بیمه ایران جهت تمایل به همکاری با شماره زیر حتما تماس بگیرید.
تلفن: 09127054450

2 هفته پیش در تهران

بازاریاب بیمه - استخدام نیروی بازاریابی بیمه

استخدام بازاریاب بیمه به فردی با روابط عمومی بالا و فعال و علاقه مند به امور بیمه ای نیازمندم .
تلفن: 09399860631

2 هفته پیش در قائم شهر

استخدام بازاریاب بیمه در شرکت بیمه پاسارگاد در البرز

...
موبایل: 09123608089واتساپ: 0935297517009352975170

3 هفته پیش در کرج

بازاریاب بیمه عمر

اگه یه کار دوم خوب بادرامد خوب که حتی میتونه کار اول شما رو پوشش بده با درامد خوب بستگی داره به خودت تصمیم بگیر همین الان 3روز کلاس و شروع به فعالیت ... شماره تماس: 09115722029
تلفن: 09115722029

4 هفته پیش در شیراز

بازاریابی بیمه - استخدام بازاریاب رسمی بیمه مرکزی

استخدام بازاریابی بیمه پاسارگاد به صورت رسمی . بازاریاب آماده به کار بدون محدودیت سنی از 18 سال به بالا . جذب بازاریاب خانم و آقا دارای معافیت تحصیلی یا کارت پایان خدمت انجام می شود . استخدام کارشناس فروش و بازاریاب آماده به کار بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد با ارتقاء شغلی . خانم طوسی معاونت ارشد بیمه پاسارگاد در دفتر بیمه خود آماده استخدام بازاریاب خانم و آقا بازنشسته ، خانه دار ، دانشجو و ... با مدرک تحصیلی دیپلم به بالا و داشتن روابط عمومی بالا هستند . استخدام بازاریاب خانم و آقا به صورت نیمه وقت و تمام وقت می باشد . در کوتاه ترین بازه زمانی از شغل بازاریابی بیمه به بالاترین درآمد برسید . لطفاً جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .
تلفن: 09216326079

4 هفته پیش در تهران

استخدام بازاریاب دانشجو و کارمند در بیمه پاسارگاد

فراخوان استخدام بازاریاب سراسری با درآمد عالی . استخدام بازاریاب دانشجو ، کارمند ، بازنشسته و ... از تمام نقاط . استخدام بازاریاب مجرب بیمه های پاسارگاد . استخدام بازاریاب دانشجو و غیره با روابط عمومی بالا با امکان رسیدن به سمت های مدیریتی و ارتقاء شغلی صد در صدی . استخدام بازاریاب مجرب و کارشناس فروش بیمه عمر دارای مدرک دیپلم به بالا از سن 18 سال به بالا . جذب و استخدام بازاریاب سراسری با درآمد تضمینی در دفتر بیمه خانم طوسی معاونت ارشد بیمه پاسارگاد ، انجام می شود . بعد از 5 سال ، بازنشستگی ، قابل اجرا است . داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی الزامی می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید .
تلفن: 09216326079

4 هفته پیش در تهران

استخدام بازاریاب فعال - جذب بازاریاب بیمه پاسارگاد

استخدام بازاریاب بیمه پاسارگاد . نیاز به کارشناس فروش بیمه عمر همراه با ارتقاء شغلی . بازاریاب پاره وقت و تمام وقت در بیمه پاسارگاد با حقوق عالی نیازمندیم . فراخوان همکاری در زمینه استخدام بازاریاب بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد . مجموعه بیمه پاسارگاد به سرپرستی خانم طوسی معاونت ارشد بیمه پاسارگاد آماده همکاری با بازاریاب پاره وقت و تمام وقت خانم و آقا می باشند . این مجموعه نیاز به کارشناس فروش بیمه از 18سال به بالا با مدرک دیپلم به بالا و کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی دارد . افراد دانشجو ، خانه دار ، بازنشسته و ... ؛ بشتابید ! بشتابید ! تا در بازه زمانی کوتاه ، بالاترین درآمد را کسب کنید . لطفاً برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .
تلفن: 09216326079

4 هفته پیش در تهران

کارشناس فروش بیمه خانم و آقا جهت استخدام

استخدام کارشناس فروش بیمه با ارتقاء شغلی . فراخوان همکاری در زمینه بازاریابی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد . استخدام رسمی بازاریاب بیمه با افزایش حقوق تضمینی . مجموعه بیمه پاسارگاد به صورت تمام وقت و نیمه وقت آماده ی جذب نیرو و همکاری در زمینه بازاریابی بیمه های عمر می باشد . مزایای ویژه شغلی به شرح زیر است : جذب نیروی بازاریاب بیمه خانم ، آقا مجوز زدن دفتر فروش بیمه های عمر در شهرستان های مختلف کارشناس فروش بیمه از سن 18سال به بالا بدون محدودیت سنی جذب افراد دانشجو و کارمند ، خانه دار و ... دارای مدرک تحصیلی دیپلم به بالا دارای کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی و ... . هر روز به مدت 4 ساعت ، در هر زمانی که خودتان مایلید می توانید کار کنید . * با ما در کمترین زمان ، بالاترین درآمد را کسب کنید . * جهت کسب اطلاعات تکمیلی تماس حاصل فرمایید .
تلفن: 09216326079

4 هفته پیش در کرج

کار پاره وقت بازاریابی - همکاری در زمینه بازاریابی

استخدام بازاریاب مجرب آقا و خانم از تمام نقاط کشور . استخدام کار تمام وقت و کار پاره وقت بازاریابی بیمه عمر . جذب بازاریاب با درآمد تضمینی با ارتقاء شغلی . استخدام بازاریاب مجرب و کارشناس فروش انواع بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد . جذب بازاریاب با درآمد تضمینی با مدرک دیپلم به بالا در دفتر بیمه پاسارگاد در مجموعه خانم طوسی معاونت ارشد بیمه پاسارگاد ، انجام می شود . با انتخاب کار پاره وقت بازاریابی بیمه ، روزی 4 ساعت ، هر زمانی که بخواهید ، می توانید کار کنید . بازاریاب مجرب با داشتن روابط عمومی بالا نیازمندیم . برای دریافت اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید .
تلفن: 09216326079

4 هفته پیش در تهران

کار پاره وقت و تمام وقت - استخدام بازاریاب بیمه

استخدام بازاریابی بیمه با افزایش حقوق صد در صدی . فراخوان استخدام کار پاره وقت و تمام وقت بازاریابی بیمه . نیاز به بازاریاب بیمه با مدرک دیپلم به بالا داریم . استخدام بازاریابی بیمه ویژه خانم ها و آقایان با شرایط زیر : نیاز به بازاریاب از سن 18 سال به بالا با قدرت مشاوره و روابط عمومی بالا استخدام رسمی بیمه مرکزی افزایش حقوق - ساخت حقوق پلکانی مجوز زدن دفتر فروش بیمه عمر در تمام نقاط کشور و ... . جذب و استخدام بازاریاب مجرب از بین افراد بازنشسته ، کارمند ، خانه دار و ... . دانشجویانی که به دنبال کار پاره وقت با درآمد عالی هستند ، به ما مراجعه کنند . لطفاً برای کسب اطلاعات کامل تر از شرایط استخدام با ما تماس بگیرید .
تلفن: 09216326079

4 هفته پیش در کرج

استخدام رسمی بازاریاب فروش بیمه های پاسارگاد

سن بالای 18سال دیپلم به بالا بدون نیاز به سابقه کار خانم های خانه دارو یا شاغل آقایان بازنشسته ویا شاغل مجوز رسمی بیمه پاسارگاد نیمه وقت و تمام وقت کسب درآمد بالای 2400 داشتن کارت پایان خدمت ویا معافیت تحصیلی
تلفن: 09216326079

5 هفته پیش در تهران

استخدام بازاریاب بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

استخدام بازاریاب بیمه با حقوق و مزایای عالی . فراخوان نیازمندی به بازاریاب بیمه آماده به کار در تمام نقاط با ارتقاء شغلی . نیاز به همکاری در زمینه بازاریابی بیمه با مدرک دیپلم به بالا داریم . بازاریاب بیمه آماده به کار با شرایط زیر نیازمندیم : همکاری در زمینه بازاریابی با استخدام رسمی بیمه ی مرکزی دارا بودن حساب بانکی در بانک پاسارگاد استخدام بازاریاب از سن هجده سال به بالا با روابط عمومی بالا با مجوز زدن دفتر فروش بیمه عمر در تمام نقاط کشور استخدام بازاریاب مجرب و متعهد از بین افراد دانشجو ، خانه دار و کارمند ، خانه دار و بازنشسته و ... دارای کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی انجام می شود . کارکرد شما باید هر روز به مدت چهار ساعت باشد . ( هر زمانی که خودتان بخواهید ، می توانید کار کنید . ) برای دریافت اطلاعات تکمیلی تماس حاصل فرمایید .
تلفن: 09216326079

5 هفته پیش در تهران

استخدام بازاریاب و کارشناس فروش بیمه عمر پاسارگاد

استخدام بازاریاب آقا و خانم از سن 18 سال به بالا . استخدام افراد بازاریاب آماده به کار و کارشناس فروش بیمه های عمر و تامین آتیه پاسارگاد . اگر در پی استخدام و جویای کار بازاریابی هستید ، ما نیروی خانم و آقا جهت کار جذب می کنیم . خانم طوسی معاونت ارشد بیمه پاسارگاد با سابقه ی کاری موفق در مجموعه ی خود به دنبال استخدام بازاریاب خانم و آقا با مدرک تحصیلی دیپلم به بالا با مجوز زدن دفتر فروش بیمه عمر در هر شهرستان هستند . جذب بازاریاب آماده به کار شامل بازنشسته ، دانشجو و خانه دار ، کارمند و شغل آزاد انجام می شود . اگر جویای کار بازاریابی بیمه هستید ، به استخدام رسمی بیمه مرکزی در می آیید . آقایان باید کارت معافیت تحصیلی یا پایان خدمت داشته باشند . برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید .
تلفن: 09216326079

5 هفته پیش در تهران

کارشناس فروش بیمه

شرکت بیمه پاسارگاد در نظر دارد به منظور تکمیل کادر فروش خود افراد مستعد و علاقه‌مند به کار فروش و بازاریابی با روابط عمومی و فن بیان خوب را استخدام کند شرایط سنی بالای 23 سال مدرک تحصیلی حداقل دیپلم
تلفن: 09928017258

1 ماه پیش در تهران

کارشناس فروش بیمه

سازمان آتیه ساران پاسارگاد کد 2197 یکی از سازمان های فروش برتر شرکت بیمه پاسارگاد در شمال کشور میبلشد با جمعیتی بالغ بر 1000 نماینده در سراسر کشور نمایندگان، مدیران فروش و آموزش سازمان جزو برترین های منطقه هستند ما مفتخریم که در جمعی گرم و صمیمی از آموزشهای ناب مدیر ارشد سازمان بهره‌مند میشویم که به رشد و ترقی ما کمک خواهد کرد سازمان آتیه‌سازان در نظر دارد به منظور تکمیل ظرفیت کادر فروش خود در دو گروه کاری کارشناس فروش و مدیریت فروش از افراد مستعد کسب درآمد دعوت به عمل آورد شما هم می‌توانید عضوی از سازمان ما باشید و با تکیه بر توانایی‌ها و شایستگی‌های خود، به عنوان نمایندگان برتر فعالیت کنید و به ارتقا رتبه سازمانی دست یابید لطفا نام شهر محل سکونت و مدرک تحصیلی خودتون رو به شماره زیر پیامک کنید
تلفن: 09928017258

1 ماه پیش در تهران

جذب فروشنده بیمه

شرکت بیمه پاسارگاد از افراد مستعد و کوشا که خواهان درآمد بالا هستند دعوت به همکاری می نماید حداقل سن 18 سال/ حداقل مدرک تحصیلی دیپلم/ دارای روابط عمومی بالا درآمد تضمینی با امکان ارتقا رتبه شغلی تایم کاری آزاد در طول شبانه‌روز متقاضیان محترم لطفا نام و شهر محل سکونت خود را به شماره واتساپ زیر ارسال کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند
تلفن: 09928017258

1 ماه پیش در تهران

استخدام بازاریاب فروش بیمه در نمایندگی بیمه کوثر در تهران

نمایندگی بیمه کوثر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
موبایل: 09126381059واتساپ: 0912638105909126381059

1 ماه پیش در تهران

همکار غیر حضوری با حداقل یک میلیون تومان کارمزد

به تعدادی همکار آقا و خانم خوش لباس و خوش بیان بدون در نظر گرفتن میزان تحصیلات و سن برای همکاری در فروش بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری نیازمندیم . استخدام بازاریاب و مشاور فروش در زاهدان کار غیرحضوری در بیمه حداقل کار مزد برای 10 بیمه نامه در ماه 1 میلیون تومان آموزش رایگان یک ساعته بدون نیاز حضور در محل دفتر مصاحبه و پاسخگویی فقط حضوری روزهای زوج از ساعت 18 الی 20
تلفن: 05433436050

1 ماه پیش در زاهدان

جذب بازاریاب بیمه

شرکت آتیه سازان پاسارگاد در جهت تکمیل کادر فروش خود از بین افراد مستعد و واجدشرایط اقدام به جذب نیرو می نماید. درامد فوق العاده عالی و بدون محدودیت به صورت پاره وقت و تمام وقت جذب نیروی آقا و خانم مجوز رسمی تاسیس دفتر آموزش زیر نظر اساتید عالی رتبه کشور شرایط سنی از 23 سال به بالا با روزی 4 ساعت فعالیت با ما به بالاترین درامد برسید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مشخصات از شماره واتس اپ 09119718020 استفاده نمایید نام و نام خانوادگی سن شهر محل سکونت شماره تماس
تلفن: 09119718020

1 ماه پیش در تهران

استخدام بازاریاب

بازاریاب در صنعت فروش بیمه شماره تماس: 09127175472
تلفن: 09127175472

1 ماه پیش در تهران

استخدام کارشناس فروش بیمه و بازاریاب بیمه در شرکت بیمه پاسارگاد در تهران

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت، پاره وقت حداقل سن 25 سال دارای حداقل دیپلم بدون نیاز به سابقه کار مناسب جهت شغل دوم ، بازنشستگان، دانشجویان همراه با آموزش رایگان جهت شغل
موبایل: 09102009730واتساپ: 0910200973009102009730

1 ماه پیش در تهران

استخدام بازاریاب بیمه عمر در بیمه پاسارگاد در آذربایجان غربی

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت، پاره وقت
موبایل: 09981069369ایمیل: tab20.ir@hotmail.com

2 ماه پیش در ارومیه

استخدام بازاریاب بیمه در نمایندگی ایران خودرو ۲۰۸۰

نمایندگی ایران خودرو 2080 در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: مصاحبه حضوری روزهای شنبه و یکشنبه و چهارشنبه ساعت 10 صبح تا 1 ظهر متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. بازاریاب بیمه چند نفرآقا یا خانمنوع همکاری: حضوریبصورت تمام وقتسابقه کاری: 3 سالحقوق: توافقیساعت و روز کاری: شنبه تا چهارشنبه 8 تا 13-15 تا 18 پنج شنبه 8 تا 13
تلفن: 03131311006

2 ماه پیش در اصفهان

دعوت به همکاری بازاریاب برای بیمه پاسارگاد در ساری

بیمه پاسارگاد برای تکمیل کادر خود در ساری از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. بازاریاب جنسیت: خانم و آقاجهت فروش بیمه نامه های عمرو تامین آتیه و غیره...ساعت و روز کاری: شنبه تا پنجشنبه 9 الی 9
تلفن: 09114749857

2 ماه پیش در ساری

استخدام بازاریاب بیمه با پاداش و پورسانت در نمایندگی بیمه ملت در تهران

نمایندگی بیمه ملت کد 7256 در تهران (پردیس) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید
موبایل: 09125580477واتساپ: 0912558047709125580477

2 ماه پیش در تهران

بازاریاب حرفه ای جهت نمایندگی بیمه

به تعدادی بازاریاب حرفه ای جهت بازاریابی و فروش بیمه نیازمندیم. شماره تماس: 09138341709
تلفن: 09138341709

2 ماه پیش در اصفهان

دعوت به همکاری کارشناس فروش بیمه زندگی خاورمیانه

اعطای نمایندگی بیمه زندگی خاورمیانه جذب نیرو و همکاری در زمینه مشاوره و فروش بیمه های زندگی و بازنشستگی و مستمری مادام العمر،مزایای ویژه شغلی:امکان استفاده از امکانات شرکت برای تاسیس دفتر فروش بیمه های زندگی در شهرستان های مختلف ،کارشناس فروش بیمه از سن 18سال به بالا بدون محدودیت سنی جذب افراد دانشجو و کارمند ، خانه دار و ... دارای مدرک تحصیلی دیپلم به بالا دارای کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی ،بدون محدودیت مکانی و زمانی،آموزش مستمر و پشتیبانی رایگان با مدیریت فروش یداله بیرانوند. شعبه مرکزی :تهران میدان آرژانتین خیابان وزراء خیابان هفتم پلاک 10 * جهت کسب اطلاعات تکمیلی تماس حاصل فرمایید . تلفن: 09106708733 و 09186149272
تلفن: 09186149272

2 ماه پیش در تهران

استخدام بازاریاب و ویزیتور (انواع بیمه) در شرکت نماینده بیمه ایران نیک بخت

نماینده بیمه ایران نیک بخت کد 37202 جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
موبایل: 09144949039واتساپ: 0914494903909144949039

2 ماه پیش در تبریز

بازاریاب لوازم خانگی

اقدام به جذب نیرو می کنند فروش بیمه وبازنشستگی جای خواب وعد ه های غذایی چت در شیپور جواب داده نمی شود شماره تماس: 09220709788
تلفن: 09220709788

2 ماه پیش در زنجان

استخدام بازاریاب حضوری با حقوق اداره کار و پورسانت در گروه کارخانجات سیرنگ

گروه کارخانجات سیرنگ برای تکمیل کادر فروش خود در گیلان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال و یا تماس حاصل نمایند. (لطفا خارج از تایم اداری تماس نگیرید) بازاریاب حضوری جنسیت: آقا و خانم جهت کلیه مناطق استانتعداد مورد نیاز: 15 نفرمزایا : حقوق اداره کار هزینه ایاب و ذهاب بن رفاهی و حق اولاد پورسانت فروش بیمه از روز اول بیمه تکمیلی حقوق سروقت امنیت شغلی آموزش رایگان و تخصصی بازاریابی برای متقاضیان بدون سابقه کار شرایط استخدامی: کارت پایان خدمت برای آقایان حداقل مدرک دیپلم ضامن معتبر روابط عمومی بالا
تلفن: 09308900495

2 ماه پیش در رشت

بازاریاب بیمه ایران نیازمندیم

تعدادی خانم/آقا جهت مشاوره و بازاریابی بیمه ایران با پورسانت بالا نیازمندیم آموزش رایگان شماره تماس و واتساپ 09121941513
تلفن: 09121941513

2 ماه پیش در تهران

بازاریاب بیمه با حقوق ثابت

بازاریاب بیمه ثالث و بدنه حقوق ثابت ماهیانه پورسانت لطفا پیام بگذارید شماره تماس: 09111188927
تلفن: 09111188927

2 ماه پیش در بابل

استخدام بازاریاب بیمه در کارگزاری رسمی بیمه کد 1452 در یزد

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت، پاره وقت، دورکاری درآمد روزانه بین 300 تا 500 هزار تومان بر اساس عملکرد مناسب برای : دانشجویان دختر و پسر جوانان جویای کار بانوانی که به دنبال درآمد هستند
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در یزد

جذب بازاریاب بیمه

نمایندگی جنرال بیمه دی جهت تکمیل کادر فروش خود از سراسر استان گلستان کارشناس فروش جذب میکند مزایا امنیت بالای شغلی ریسک پایین کار پاره وقت درآمد بالا بیمه درمان بعد از 3 ماه جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید واتساپ پیام بفرستید 09905201561 شماره تماس: 09905201561
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در گلستان

استخدام بازاریاب بیمه در شرکت بیمه کار آفرین در البرز

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: پروژه‌ای دارای ارتباطات و روابط عمومی بالا علاقمند به آموزش و یادگیری دارای انگیزه کسب درآمد بالا قبولی در مصاحبه اولیه
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در قم

دعوت به همکاری بازاریاب در بیمه تعاون

استخدام بازاریاب دانشجو و کارمند در بیمه تعاون (نمایندگی پناهی 4106) دعوت به همکاری بازاریاب بیمه در تبریز ، جهت فروش بیمه های زندگی با پورسانت عالی . (خانم - آقا) پاره وقت - تمام وقت ، دانشجو ، کارمند ، بازنشسته با روابط عمومی بالا،ر جذب بازاریاب در بیمه تعاون انجام می شود . بعد از 5 سال ، بازنشستگی ، قابل اجرا است . داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی الزامی می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید . تلفن: 0
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در تهران

دعوت به همکاری بازاریاب آقا و خانم در نمایندگی بیمه ایران استان تهران

نمایندگی بیمه ایران جهت تکمیل کادر خود در استان‌ تهران (منطقه 11- جمهوری) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. بازاریاب - بازاریاب فروش آشنا به امور بیمه ای (ترجیحاً با سابقه کار در بیمه ایران)- روابط عمومی بالا- دارای روحیه تیمی و تلاشگر- جنسیت: آقا/خانم- بصورت حضوری و دورکاری (نیمه وقت میباشد)- مقطع تحصیلی مهم نیست- حقوق توافقی
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در تهران

دعوت به همکاری بازاریاب خانم و آقا برای دفتر بیمه البرز در اهواز

دفتر بیمه البرز برای تکمیل کادر خود در اهواز از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. بازاریاب بیمه جنسیت: آقا و خانمتعداد مورد نیاز: 1 نفرنوع همکاری: حضوری و دورکارساعت کاری: تمام وقت نیمه وقتحقوق توافقیدر صورت فعالیت مستمر در دفتر استخدام می‌شود. استان مورد نیاز: خوزستانشهر مورد نیاز: اهواز
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در اهواز

استخدام بازاریاب فروش بیمه نامه با حقوق ثابت، بیمه تکمیلی، پاداش و پورسانت

نمایندگی 4354 بیمه معلم در تهران (منطقه 3، چهارراه پاسداران) جهت تکمیل کادر فروش و بازاریابی خود از متقاضیان واجد شرایط به همراه آموزش رایگان دعوت به همکاری می‌نماید.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در تهران

دعوت به همکاری تعدادی فروشنده و بازاریاب بصورت پاره وقت در بیمه ایران

بیمه ایران برای تکمیل کادر خود در تهران به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند. کارمند فروش (فروشنده و بازاریاب) تعدادمورد نیاز: چند نفرجنسیت: آقا و خانمجهت فروش بیمه های ثالث و بدنه و بیمه های تکمیل بازنشستگی به صورت حضور در محل (سیار)نوع همکاری: پاره وقت با حقوق عالی ( توافقی و شراکت با نمایندگی)به همراه بیمه تکمیلی بیمه ایران
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در تهران

استخدام بازاریاب فروش بیمه با حقوق ثابت و پورسانت و بیمه در تهران

...
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در تهران

استخدام بازاریاب بیمه و کارمند صدور بیمه در نمایندگی بیمه سامان با مزایا

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت مدرک تحصیلی: حداقل دیپلم آشنا با کامپیوتر روابط عمومی بالا داشتن کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان پذیرش در مصاحبه حضوری و مراحل گزینش
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در تهران

استخدام کارشناس فروش بیمه عمر، بازاریاب و کارمند صدور بیمه در تهران

جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت به صورت ثابت در پروژه های شرکت کارگزاری ساعت کاری 8 الی 14
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در تهران

دعوت به همکاری شرکت بیمه پاسارگاد در استان تهران

شرکت بیمه پاسارگاد برای تکمیل کادر خود در تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان محترم واجد شرایط می توانند از ساعت 9 تا 19 بعد از ظهر با شماره زیر تماس حاصل فرمایند. بازاریاب بیمه جنسیت: خانم و آقابصورت نیمه وقت و تمام وقتمحدودیت سنی 20 به بالاتحصیلات: دیپلمکارت پایان خدمت، معافیت یا گواهی اشتغال به تحصیل (آقایان)حتی برای، زنان خانه دار، بازنشستگان، دانشجویاناستان مورد نیاز: تهران
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در تهران

دعوت به همکاری بازاریاب بصورت پاره وقت در بیمه آسیا

بیمه آسیا کد ۲۶۸۸۹ از افراد واجد شرایط در زمینه صدور بیمه نامه در استان یزد دعوت به همکاری می نماید متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند بازاریاب بیمه سابقه کار حداقل یک سال داشتن فن بیان، متعهد ، منضبط، صبورکار به صورت پاره وقت
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در یزد

استخدام تعداد محدود بازاریاب در بیمه ما

شرکت بیمه ما به منظور تکمیل و گسترش کادر خود در سراسر کشور از بین واجدین شرایط و علاقمندان به فعالیت در صنعت بیمه به عنوان کارشناس فروش و بازاریاب بیمه مطابق آیین نامه های بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغل: کارشناس فروش و بازاریاب بیمه شرایط احراز: _کار به صورت تمام وقت و پاره وقت، دورکاری حتی در منزل می باشد. * مناسب تمامی اقشار جامعه، افراد جویای کار، دانشجویان، کارمندان، افراد بازنشسته، حتی خانم های خانه دار _افراد با سابقه کاری و تحصیلات بالاتر در اولویت پذیرش می باشند. _آموزش رایگان * با شرایط پرداخت عالی (حقوق ثابت+ پورسانت+پاداش+مزایا) * طرحهای تشویقی نقدی و غیر نقدی توجه: اگر در زمینه فروش و بازایابی، تخصص و تجربه و یا علاقه ایی دارید؛ و قراره در زمان مناسبی از اونها بیشترین بهره رو ببرید، شرکت بیمه زندگی ما این بستر رو برای شما فراهم کرده. متقاضیان گرامی می توانید جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به شماره مندرج در آگهی در واتساپ پیام دهید. * به علت کثرت درخواست ها از پاسخ تلفنی معذوریم. شماره تماس: 09128069663
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در تهران

استخدام بازاریاب بیمه آقا / خانم

شرکت بیمه دانا نمایندگی کد 616 برای تکمیل کادر فروش خود هز بین واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای آقایان کارت پایان خدمت یا گواهی معافیت تحصیلی الزامی میباشد داوطلبین مشخصات و رزومه کاری خود را به شماره 09123126823 در واتساپ ارسال نمایند
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در تهران

استخدام بازاریاب بیمه آقا / خانم

شرکت بیمه دانا نمایندگی کد 616 برای تکمیل کادر فروش خود هز بین واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای آقایان کارت پایان خدمت یا گواهی معافیت تحصیلی الزامی میباشد داوطلبین مشخصات و رزومه کاری خود را به شماره 09123126823 در واتساپ ارسال نمایند
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در تهران
برای تبلیغات در این صفحه به شماره 09331039245 در واتساپ پیام دهید
پشتیبانی واتساپ : 09331039245
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2022 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده