کاربده

استخدام تعمیرکار در تبریز

استخدام تعمیرکار در تبریز، آگهی استخدام تعمیرکار در تبریز ، آگهی امروز، نیاز به تعمیرکار در تبریز، سال 1403


استخدام تعمیرکار لوازم خانگی با بیمه در شرکت مهندس روحی و همکاران

استخدام شرکت مهندس روحی و همکاران   شرکت مهندس روحی و همکاران در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز (میدان قونقا) از متقاضیان واجد شرایط برای تعمیرات و نگهداری لوازم برقی دعوت به همکاری می‌کند. عنوان شغلی شرایط احراز تعمیرکار لوازم خانگی جنسیت: آقا مقطع تحصیلی: کارشناسی رشته تحصیلی: برق سابقه کاری: مهم نیست حقوق: توافقی استان مورد نیاز: آذربایجان شرقی شهر مورد نیاز: تبریز کاملا به برق و سیستم های برقی آشنا بوده و قادر به تعمیر لوازم برقی باشد.برای بخش آزمایشگاهی مجموعه مزایا: بیمه متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 04151367777

23 ساعت پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار با حقوق بالای ۱۰ میلیون در اراک

یک شرکت معتبر در استان مرکزی، شهر اراک جهت تکمیل کادر تعمیرات خود از متقاضیان ساکن شهر اراک استخدام می‌نماید. آشنایی با برقکاری صنعتی و برقکاری هیدرولیک منظم و مسئولیت‌پذیر آشنایی با تابلوهای برق صنعتی و مدارات فرمان مسلط به عملیات سرویس، نگهداری و عیب‌یابی تابلوهای برقی ماشین‌آلات صنعتی آشنایی با نگهداری و تعمیرات محصولات برقی آشنایی با تجهیزات ایمنی و حفاظتی برق بازرسی دوره‌ای تجهیزات رفع عیوب مدارات و اتوماسیون صنعتی انجام تعمیرات اضطراری و تعمیرات پیش‌بینی شده اضافه کاری
تلفن: (086)33553353 واتساپ: 09012224976

6 روز پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار لوازم خانگی با بیمه در شرکت تضامنی مهندس روحی و همکاران

استخدام شرکت تضامنی مهندس روحی و همکاران   شرکت مهندس روحی و همکاران در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز (میدان قونقا) از متقاضیان واجد شرایط برای تعمیرات و نگهداری لوازم برقی دعوت به همکاری می‌کند. عنوان شغلی شرایط احراز تعمیرکار لوازم خانگی جنسیت: آقا رشته تحصیلی: برق سابقه کاری: مهم نیست حقوق: توافقی استان مورد نیاز: آذربایجان شرقی شهر مورد نیاز: تبریز کاملا به برق و سیستم های برقی آشنا بوده و قادر به تعمیر لوازم خانگی برقی باشد.برای بخش آزمایشگاهی مجموعه مزایا: بیمه متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 04151367777

1 هفته پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک در کرمان موتور در تبریز

کرمان موتور در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان آذربایجان شرقی استخدام می‌نماید دارای سابقه کار وارد به امور مکانیکی عدم سوئ پیشینه دارای روحیه همکاری تیمی
موبایل: 09124105289 تلفن: (041)36379020 واتساپ: 09124105289

1 هفته پیش در تبریز

استخدام راننده تریلی، برقکار، انباردار، جوشکار و تعمیرکار مکانیک

آبیاران پویان آذر جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
موبایل: 09907617699 تلفن: (041)34427241داخلی 116 واتساپ: 09907617699 ایمیل: info@abyaran.com

1 ماه پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار موبایل برای مجموعه لوازم خانگی نور در تبریز

...
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در تبریز

استخدام برق کار صنعتی و تعمیرکار مکانیک در کارخانجات کاشی عقیق در یزد

مجموعه کارخانجات کاشی عقیق از شما عزیزانی که دارای روحیه کار تیمی و پیشرفت شغلی در محیطی امن؛ و علاقمند به یادگیری و کار در صنعت کاشی هستید در استان یزد دعوت به همکاری می‌نماید. اگر شما نیز به دنبال رشد و ترقی هستید، کاشی عقیق انتخابی دقیق برای شروع همکاری با شما است. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در تبریز

استخدام جوشکار و تراشکار، تعمیرکار مکانیک و کمک بازرس کنترل کیفی

فولاد سهند آذر آسیا جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. (ساعت پاسخگویی 8 الی 15)
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار موبایل در مای واچ در تبریز

ساعت هوشمند مای واچ در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز جهت تکمیل کادر گارانتی و تعمیرات خود نیازمند یک نفر نیرو در بخش تعمیر لوازم هوشمند خود است. آموزش های لازم جهت کار توسط شرکت انجام می شود و تنها آشنایی با تعمیرات موبایل و لوازم جانبی و همچنین کار با دستگاه ها و ابزارآلات تعمیر موبایل در روند استخدام کافی می باشد (امور آموزش رایگان است)
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در تبریز

استخدام برق کار صنعتی و تعمیرکار مکانیک در کارخانجات کاشی عقیق یزد در یزد

مجموعه کارخانجات کاشی عقیق از شما عزیزانی که دارای روحیه کار تیمی و پیشرفت شغلی در محیطی امن؛ و علاقمند به یادگیری و کار در صنعت کاشی هستید در استان یزد دعوت به همکاری می‌نماید. اگر شما نیز به دنبال رشد و ترقی هستید، کاشی عقیق انتخابی دقیق برای شروع همکاری با شما است. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم جهت تکمیل فرم استخدام روی لینک زیر کلیک و یا رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در تبریز

استخدام برق کار صنعتی و تعمیرکار مکانیک در کارخانجات کاشی عقیق یزد در یزد

مجموعه کارخانجات کاشی عقیق از شما عزیزانی که دارای روحیه کار تیمی و پیشرفت شغلی در محیطی امن؛ و علاقمند به یادگیری و کار در صنعت کاشی هستید در استان یزد دعوت به همکاری می‌نماید. اگر شما نیز به دنبال رشد و ترقی هستید، کاشی عقیق انتخابی دقیق برای شروع همکاری با شما است. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم جهت تکمیل فرم استخدام روی لینک زیر کلیک و یا رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند و هر روز از ساعت 8 الی 12:00 به آدرس کارخانه مراجعه نمایند. جهت تکمیل فرم اینجا کلیک کنید
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک در مدیران خودرو در تبریز

مدیران خودرو در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان آذربایجان شرقی استخدام می‌نماید
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در تبریز

استخدام تابلو برق کار ماهر و نیمه ماهر و تعمیرکار مکانیک در آذربایجان شرقی

آبیاران پویان آذر جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر (داخلی 116) تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار خودرو با بیمه در مجموعه بهساز ماشین تبریز

مجموعه بهساز ماشین تبریز جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی، تبریز (پلیس راه تبریز صوفیان) از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند. تعمیرکار خودرو یک نفرجنسیت: آقا سابقه کاری: 1 سال استان مورد نیاز: آذربایجان شرقی شهرهای مورد نیاز: تبریز، صوفیان تعمیرکار خودرو نیمه ماهر جهت کار در بازسازی و اورهال ماشین آلات صنعتی اعم از فرز و تراش و.. تضمین میکنیم بعد از 5 الی 6 ماه حقوق آن به 10 الی 15 میلیون افزایش میابدبا بیمه و مزایا
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار جرثقیل سقفی در مس تخت گنبد سیرجان از آذربایجان شرقی

شرکت مس تخت گنبد سیرجان جهت تکمیل کادر خود از استان آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار بردهای الکترونیکی و دستگاه های پزشکی در آذربایجان شرقی

مهندسی پزشکی آروین تجهیز جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. آشنا به امور برقی الکترونیکی مسلط به تعمیرات بردهای الکترونیکی و دستگاه های پزشکی دارای حداقل دو سال کار مرتبط متعهد به کار و دارای مسئولیت پذیری بالا حقوق ثابت (توافقی)
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار آسانسور و کارآموز آسانسور در سهند فراز دیبا گستر در البرز

سهند فراز دیبا گستر جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در تبریز

استخدام نیروی تست و تعمیرکار مدارات الکترونیکی در شرکت معتبر ایفا صنعت غرب

شرکت معتبر ایفا صنعت غرب یک شرکت تولیدی دانش بنیان در تبریز جهت تکمیل کادر خود از افراد زیر دعوت به همکاری مینماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. تست و تعمیرکار مدارات الکترونیکی  تکنسین یا کارشناس برق و الکترونیکآشنایی کامل با قطعات الکترونیکی DIP و SMDتجربه کار در تست و عیب یابی مدارات الکترونیکی آنالوگ و دیجیتالتسلط کامل بر کار با هویه و هیتر و لوپتوانایی کار با اسیلوسکوپ و پروگرمر میکروهای ARM و AVRآشنایی با نرم افزار Designer Altiumسابقه کار مرتبط حداقل 3 سالمسئولیت پذیر و منظم و دارای دقت، نظم و انگیزه کاری و روحیه کار تیمیدارای روحیه یادگیرنده و خلاق جهت ارتقا مهارت ها فعال و باانگیزه دارای روحیه کاری تیمیساعت کاری 8 تا 17 بیمه تامین اجتماعیهزینه سرویس و تغذیهمزایای همکاری:محیط کاری اداری و امن در شرکت دانش بنیان امکان آموزش و یادگیریتعطیلی در ایام تعطیلات رسمی بیمه تکمیلیامکان پرداخت وام بلند مدتپاداشحق مسئولیت
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک سنگ شکن در مس تخت گنبد سیرجان از آذربایجان شرقی

شرکت مس تخت گنبد سیرجان جهت تکمیل کادر خود از استان آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار لوازم خانگی در کارباما سرویس در محدوده گلشهر البرز

کارباما سرویس در استان البرز (کرج، منطقه ۵، گلشهر) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید آشنا با برندهای ایرانی و خارجی تعمیرکاری حرفه ای لازم داریم که با تمامی یخچال فریزرها و ساید بای ساید آشنایی کامل داشته باشه. کار گارانتی نداریم تمامی آدرس ها تعمیری هستند ابزار کامل باشه با وسیله نقلیه سالم به صورت درصدی 50 50
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار ماشین آلات، قالب ساز و سرپرست تولید در البرز

بنیان موتور سهند جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک، تابلو برق کار، نگهبان، گرافیست و جوشکار

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌ ثابت (داخلی101-116) و یا شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار ماشین آلات صنعتی (مکانیکال) در آذربایجان شرقی

شرکت آلاکس ایران کیش جهت تکمیل کادر خود در استان‌ آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال و یا مشخات خود را به شماره زیر پیامک نمائید.(همکاران ما پس از بررسی رزومه، طی چند روز اخیر جهت مصاحبه حضوری با شما تماس خواهند گرفت)
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک در شرکت اپال ماشین خاورمیانه در ساوه

شرکت اپال ماشین خاورمیانه جهت تکمیل کادر خود در استان مرکزی (شهر ساوه) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. آشنا به تعمیرات موتور، گیربکس و اکسل آشنا به سیستم هیدرولیک افراد دارای تجربه تعمیرات لیفتراک حتما ذکر نمایند سن کمتر از 38 سال منظم و با مسئولیت حقوق ثابت و منظم بدون تاخیر پاداش های مناسبتی پاداش های عملکرد کاری حق ماموریت
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک در شرکت اپال ماشین خاورمیانه در ساوه

شرکت اپال ماشین خاورمیانه جهت تکمیل کادر خود در استان  مرکزی، شهر ساوه از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام صافکار، تعمیرکار مکانیک، نقاش اتومبیل و راننده جرثقیل در تبریز

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل نمایند و یا جهت تکمیل فرم استخدام و مصاحبه به آدرس شرکت از ساعت 9 الی 17 مراجعه نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام انباردار، کارشناس تابلو برق ماهر، نگهبان شب و تعمیرکار مکانیک

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌ ثابت (داخلی101-116) و یا شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار لوازم برقی خانگی با بیمه در اطلس طلایی ایرانیان پویا

اطلس طلایی ایرانیان پویا در استان البرز (گرمدره) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک در مدیران خودرو در آذربایجان شرقی

مدیران خودرو جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک با بیمه در سیال نیرو صنعت در البرز

...
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار برق (الکترونیک ماشین آلات صنعتی) در تبریز

یک شرکت صنعتی و تولیدی معتبر در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ آذربایجان شرقی استخدام می‌نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام مهندس مکانیک، برقکار، تعمیرکار مکانیک، اپراتور تولید و مهندس معدن

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت با سابقه اجراء و نصب ماشین آلات صنعتی کارشناسی مکانیک سیالات یا تاسیسات دارای تجربه طراحی صنعتی و نظارت کارگاهی آشنایی به پایپینگ، پمپاژخانه و شبکه توزیع آب آشنا به تعمیرات دوره ای مسلط به نرم افزارهای تخصصی و زبان انگلیسی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام سرپرست کارگاه، تراشکار، تعمیرکار و جوشکار ماهر در آذربایجان شرقی

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت آشنا به تولید و برنامه ریزی کارشناسی و ارشد مکانیک و مدیریت صنعتی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار آسانسور با بیمه در شرکت آپادانا آسانبر تبریز

...
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام مونتاژ کار و جوشکار حرفه ای و تعمیرکار برق در آذربایجان شرقی

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت حداقل سابقه کار: 3 سال وضعیت نظام وظیفه: انجام داده ساکن: تبریز محدوده محل کار: میدان بسیج
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار ابزارآلات صنعتی در یک شرکت معتبر در آذربایجان شرقی

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام سرپرست تولید، تراشکار، تعمیرکار و جوشکار ماهر در آذربایجان شرقی

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت آشنا به تولید و برنامه ریزی کارشناسی و ارشد مکانیک و مدیریت صنعتی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک دستگاه های صنعتی، تراشکار، فرز کار و تکنسین تاسیسات

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت تجربه کاری جهت تعمیر دستگاه های صنعتی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تبریز

نیازمند تعمیر کار لیفتراک سرمایه از ما کار از شما

نیازمند تعمیرکار انواع لیفتراک دیزلی و گازی بنزین و برقی و هیدرولیک کار جهت مشارکت در امر تعمیر و فروش سرمایه از بنده کار از شما لطفا در صورت سابقه کاری تماس بگیرن متشکرم
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

نیازمند تعمیر کار لیفتراک سرمایه از ما کار از شما

نیازمند تعمیرکار انواع لیفتراک دیزلی و گازی بنزین و برقی و هیدرولیک کار جهت مشارکت در امر تعمیر و فروش سرمایه از بنده کار از شما لطفا در صورت سابقه کاری تماس بگیرن متشکرم
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار یا مونتاژکار موتور برای شرکت دانش بنیان طراحان موتور آذر در تبریز

شرکت دانش بنیان طراحان موتور آذر برای تکمیل کادر خود در تبریز با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند تعمیرکار یا مونتاژکار موتور آشنا به موتور و تجربه کارآشنایی به اصول کارگاهی و انواع دستگاه های منوال یا cncآشنایی نمونه سازی از کار با دستگاه ، کار های دستی مانند پلیسه گیری و سمباده زنی و ... ( کلیه کار های مربوط به کف کارگاه ) آشنایی به نقشه و تلرانس و ...(با مصاحبه)
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار صنعتی مسلط به plc در یک شرکت معتبر

یک شرکت معتبر واقع در آذربایجان شرقی (شهرک شهید سلیمی آذرشهر) جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره واتساپ ارسال نمایند.  تعمیرکار صنعتی جنسیت: آقاتعداد مورد نیاز: یک نفربا شرایط زیر و حقوق و مزایای توافقی با سابقهبه صورت تمام وقت تسلط به plcتسلط به برق کوره های ریخته گری چدنتعمیرات صنعتی استان مورد نیاز: آذربایجان شرقیشهر مورد نیاز: آذرشهر - شهرک شهید سلیمی
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار تاسیسات جهت شرکت صنعتی داداش برادر (شونیز) در تبریز

شرکت صنعتی داداش برادر (شونیز) واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل کادر خود از "شهر تبریز"(محل شرکت: بعد از پلیس راه تبریز میانه) با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی دکمه ارسال رزومه و انتخاب شغل مورد نظر رزومه خود را ارسال نمایند و یا بصورت حضوری به آدرس درج شده در آگهی مراجعه فرمایند.شماره تماس: 04136306391/04136306394آدرس: بعد از پلیس راه تبریز میانه نرسیده به پمپ بنزین سعید آباد کوچه آبیاری جهت تکمیل فرم استخدام اینجا کلیک نمایید مشاهده آگهی‌های مرتبط با استخدام شرکت شونیز تعمیرکار تاسیسات با مدرک حداقل فوق دیپلمرشته تحصیلی: تاسیسات حرارتی و برودتی – مکانیک – حرارت و سیالاتحداکثر 36 سالآشنایی با لوله کشی صنعتی سیستمهای سردخانه، چیلر جذبی و دیگ بخار
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار و پشتیبان دستگاه های کارتخوان بانکی در شرکت آذر پشتیبان الکترونیک

شرکت آذر پشتیبان الکترونیک واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل کادر خود از "شهر تبریز" با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند مشاهده آگهی‌های مرتبط با استخدام شرکت آذر پشتیبان الکترونیک (شرکت آذرپال) 1 پشتیبان دستگاه های کارتخوان بانکی جنسیت : آقادارای وسیله نقلیهمتعهد و مسئولیت پذیرآشنا به صنعت پرداختسابقه فعالیت مفید (مهم نیست)
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار تاسیسات جهت شرکت صنعتی داداش برادر (شونیز) در تبریز

شرکت صنعتی داداش برادر (شونیز) واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل کادر خود از "شهر تبریز" با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی دکمه ارسال رزومه و انتخاب شغل مورد نظر رزومه خود را ارسال و یا جهت تکمیل فرم میتوانند به آدرس درج شده در آگهی مراجعه فرمایند.شماره تماس:36306391 /36306394آدرس:بعد از پلیس راه تبریز- میانه، نرسیده به پمپ بنزین سعید آباد، کوچه آبیاری، جنب کاشی تبریز جهت تکمیل فرم استخدام اینجا کلیک نمایید تعمیرکار تاسیسات مدرک تحصیلی: لیسانس و بالاتررشته تحصیلی: تاسیسات حرارتی و برودتی – مکانیک – حرارت و سیالاتمحدوده سن: حداکثر 36 سالآشنایی با سیستمهای سردخانه و چیلر جذبی – لوله کشی صنعتی ودیگ بخار
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار لوازم الکترونیک آقا یا خانم در یک شرکت معتبر

یک شرکت معتبر در تبریز (آذربایجان شرقی) جهت تکمیل کادر خود افراد واجد شرایط ذیل را استخدام مینماید: جنسیت: آقا یا خانمآشنا به سیستم های اندروید و دستگاه های سیم کارت خور(تلفن همراه)شهرهای موردنیاز: تبریز متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند. تعمیرکار لوازم الکترونیک جنسیت: آقا یا خانمآشنا به سیستم های اندروید و دستگاه های سیم کارت خور(تلفن همراه)شهرهای موردنیاز: تبریز
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار جرثقیل سقفی در شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش

شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش واقع در تبریز جهت تکمیل نیروی انسانی خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را جهت هماهنگی برای مصاحبه از طریق شماره واتساپ ارسال نمایند. تعمیرکار جرثقیل سقفی مسلط به تعمیر جرثقیل های سقفی توانائی کار در ارتفاع توانائی تعویض سیم بکسل سابقه کار مرتبط حداقل به مدت 3 سال حقوق ومزایا : توافقی 
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار برق در یک شرکت معتبر در آذربایجان شرقی

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت مقطع تحصیلی: حداقل کاردانی رشته تحصیلی: برق صنعتی یا الکتروتکنیک الزامات: آشنایی با PLC و تابلو برق آشنایی با برق صنعتی آشنایی با ماشین آلات 3 فاز امکان همکاری در شیفت های صبح و شب
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار لیفتراک جهت شرکت ارم نوش (پپسی) در تبریز

شرکت ارم نوش (پپسی) واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل کادر خود از "شهر تبریز" با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفنهای مندرج در آگهی تماس حاصل نمایند. تعمیرکار لیفتراک جنسیت: آقابا دو سال سابقه کارمهارت در تعمیر انواع لیفتراک
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار جرثقیل سقفی (هوایی) در شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش

شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل نیروی انسانی خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره موبایل ارسال نمایند(در ضمن به تماسهای تلفنی با شماره مذکور پاسخی داده نخواهد شد و بررسی و پاسخ گویی جهت مصاحبه فقط از طریق ارسال رزومه خواهد بود) تعمیرکار جرثقیل سقفی (هوایی) مسلط به تعمیر جرثقیل های سقفی توانایی کار در ارتفاع توانایی تعویض سیم بکسل دارای سابقه کار مرتبط حداقل به مدت 3 سال حداکثر سن 40 سال حقوق و مزایا توافقی
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک آشنا به تعمیرات خطوط صنعتی در شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش

شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل نیروی انسانی خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را جهت هماهنگی برای مصاحبه حضوری از طریق شماره واتساپ ارسال نمایند. تعمیرکار مکانیک آشنایی کامل با تعمیرات خطوط صنعتیدارای مدرک تحصیلی دیپلم و به بالا دارای تجربه کاری مفید حداقل به مدت 3 سال حداکثر سن 40 سال حقوق و مزایا توافقی 
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار موبایل جهت مجموعه آسمان ایرانیان امروز در تبریز

مجموعه آسمان ایرانیان امروز واقع در تبریز (محل کار: ائل گلی) جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند  تعمیرکار موبایل تعمیرکار موبایل سخت افزار و نرم افزارساعت کاری 9 صبح تا 8 بعد از ظهربا حقوق توافقیاستان مورد نیاز: آذربایجان شرقیشهر مورد نیاز: تبریزمحل کار:  ائل گلی
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار جرثقیل سقفی با حداقل مدرک دیپلم در شرکت صنایع فولاد کاوه

شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل نیروی انسانی خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه کاری خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن مندرج در آگهی تماس حاصل نمایند. تعمیرکار جرثقیل سقفی - دیپلم یا فوق دیپلم- دارای حداقل 3 سال سابقه کار مفید- مهارت کار در ارتفاع- تخصص در رام، گیربکس و تعویض سیم بگسل
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار آقا در گروه صنعتی کاشی تبریز

گروه صنعتی کاشی تبریز به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز از استان آذربایجان شرقی (شهر تبریز) با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره واتساپ ارسال نمایند. تعمیرکار جنسیت: آقامدرک تحصیلی: کارشناسی و بالاترگرایش: تکنسین یا مهندس مکانیکحداقل 1 سال سابقه کاردارای کارت پایان خدمت یا کفالت دائم برای آقایان  ساکن تبریز 
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار برق (برق صنعتی یا الکتروتکنیک) در شهرستان صوفیان

جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت مقطع تحصیلی: حداقل کاردانی رشته تحصیلی: برق صنعتی یا الکتروتکنیک الزامات: آشنایی با PLC و تابلو برق آشنایی با برق صنعتی آشنایی با ماشین آلات 3 فاز امکان همکاری در شیفت های صبح و شب
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

جویای کار مهندسی برق قدرت و الکترونیک

جویای کار در فیلد مهندسی برق (الکترونیک/قدرت) متخصص سیستمهای تغذیه سوئیچینگ و اینورتر طراح و تعمیرکار منابع تغذیه سوئیچینگ آشنا به برق صنعتی، تابلو برق، PLC، اتوماسیون صنعتی، طراحی برد مدار چاپی با آلتیوم، برنامه نویسی میکروکنترلرها و... آشنا به تجهیزات پزشکی تسلط خوب بر روی زبان انگلیسی آماده به همکاری در محیط های صنعتی و تولیدی برای جزئیات بیشتر و دریافت رزومه بنده، لطفا به شماره ثبت شده در واتساپ پیام دهید. دوستان و همکاران محترمی که به دنبال مهندس طراح برای مجموعه خودشون هستند؛ ولی حقوق کارگرساده(قانون کار) مد نظرشونه، لطفا برای وقت بنده و شخصیت خودشون ارزش و احترام قائل باشند و به هیچ وجه تماس نگیرند. شماره تماس: 09374613886
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار موبایل

باسلام به یک نفر تعمیرکار فوق حرفه ای بااخلاق زرنگ جهت همکاری درفروشگاه موبایل نیازمندیم علاقمندان جهت همکاری وشرایط کاری حضوری به آدرس بازار میدان نماز پاساژحافظ آدا موبایل تشریف بیارن تشکر شماره تماس: 09011467790
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام مهندس مکانیک، تعمیرکار مکانیک، نگهبان، تراشکار، جوشکار و کارگر ساده

جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت لیسانس و لیسانس به بالا
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام برقکار صنعتی، تعمیرکار مکانیک، جوشکار و انباردار در آذربایجان شرقی

جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت حداقل تحصیلات : فوق دیپلم برق تسلط به اتوماسیون صنعتی و PLC
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک آقا در گروه کارخانجات مهر سهند

گروه کارخانجات مهر سهند در تبریز جهت تکمیل نیروهای خود افراد با شرایط ذیل را جذب می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند (جهت دریافت اطلاعات و تایم مصاحبه) رزومه خود را از طریق شماره واتساپ ارسال نمایند. تعمیرکار مکانیکجنسیت: آقا آشنایی با تعمیر گیربکسهای زیمنس و روسی آشنایی با بلبرینگ و رولبرینگ آشنایی با سیستمهای هیدرولیک و پنوماتیک
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک با مدرک کارشناسی در آذربایجان شرقی

شرکت فولاد کاوه تیکمه داش واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل کادر خود از “تبریز، بستان آباد، تیکمه داش” با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان محترم واجد شرایط میتوانند رزومه کاری خود را از طریق  شماره واتساپ و یا پنل سایت ایران استخدام ارسال نمایند. تعمیرکار مکانیک لیسانس دارای حداقل 5سال سابقه کار مرتبط
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام مکانیک ماهر خودرو در نمایندگی سایپا

نمایندگی سایپا (پرویزی) واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل کادر خود از “شهر تبریز” با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند ( 9 صبح تا 13 و 15 الی 17) با شماره های اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند. مکانیک ماهر خودرو تعداد مورد نیاز: یک نفر نکته: افرادیکه دارای سابقه کار در نمایندگی های سایپا و دوره های اموزشی از سایپا داشته باشند دراولویت خواهند بود .
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام کادر سرویس و نگهداری آسانسور آقا در تبریز

شرکت آسانسور و پله برقی اوج رسان واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل نیروی انسانی خود از “شهر تبریز” با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را از طریق شماره واتساپ ارسال نمایند. کادر سرویس و نگهداری آسانسور جنسیت: آقا تعداد مورد نیاز: دو نفر با مدرک لیسانس مکانیک، برق آشنایی با انواع آسانسور ها و درک نقشه های آن
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک و تاسیسات جهت یک کارخانه تولیدی در تبریز

یک کارخانه تولیدی واقع در شهرک سرمایه گذاری خارجیِ تبریز به نیروی انسانی با شرایط ذیل نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه و یا درخواست خود را با ذکر عنوان شغلی مورد درخواست به ایمیل اعلام شده ارسال نمایند. (درج عنوان شغلی درخواستی در ایمیل ارسالی الزامی است و به ایمیل‌های ارسالی فاقد عنوان شغلی ترتیب اثر داده نخواهد شد.) تعمیرکار مکانیک و تاسیسات آقا دارای حداکثر 35 سال سن دارای مدرک دیپلم فنی و بالاتر در رشته های مکانیک و برق دارای حداقل 3 سال توانایی کار در 3 شیفت کاری آشنا به انواع شیر آلات، پمپ ها و کمپرسور های صنعتی (سیستم های موتور خانه و چیلر های صنعتی) آشنا به تعمیرات گیربکس های صنعتی آشنا به تعمیرات مکانیکی ماشین‌ آلات صنعتی (هیدرولیکی و پنوماتیکی) و امور تاسیسات صنعتی استان مورد نیاز: آذربایجان شرقی شهر مورد نیاز: تبریز
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار تاسیسات با حداقل مدرک دیپلم در آذربایجان شرقی

شرکت صنعتی داداش برادر (شونیز) واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل کادر خود از “شهر تبریز” با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند تعمیرکار تاسیسات با مدرک فوق دیپلم و بالاتر رشته تحصیلی: تاسیسات حرارتی و برودتی/مکانیک /حرارت و سیالات محدوده سن: حداقل 24 حداکثر 34 سال آشنایی با سیستمهای سردخانه و چیلر جذبی/لوله کشی صنعتی
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام سرویسکار یخچال و لباسشویی در محدوده میدن انقلابِ تبریز

به سرویسکار یخچال و لباسشویی جهت همکاری در محدوده میدن انقلابِ تبریز نیازمندیم.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار مکانیک با مدرک کاردانی یا کارشناسی در شرکت صنایع فولاد کاوه

یک شرکت بزرگ صنعتی در زمینه تولید مقاطع فولادی واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل نیروی انسانی خود دعوت به همکاری مینماید . متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن مندرج در آگهی تماس حاصل نمایند. تعمیرکار مکانیک شرایط شغلی: جنسیت : آقا رشته تحصیلی: طراحی جامدات – ساخت و تولید – سیالات مقطع تحصیلی: کاردانی – کارشناسی محدوده سن: زیر 40 سال شرایط عمومی: دارای کارت پایان خدمت و یا کفالت سابقه کار : حداقل 2 سال
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز

استخدام تعمیرکار و مکانیک خودو در شرکت ارم نوش (پپسی تبریز)

شرکت ارم نوش واقع در آذربایجان شرقی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از تبریز به افراد دارای تخصص های زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط جهت تکمیل فرم استخدام به آدرس درج شده در آگهی مراجعه فرمایند. تعمیرکار و مکانیک خودو حداقل سابقه کار: دو سال جنسیت: آقا شرایط شغلی: مهارت کامل در تعمیرانواع لیفتراک و ایسوزو
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در تبریز
برای ثبت آگهی تعمیرکار در تبریز اینجا کلیک کنید
قوانین و مقررات | تماس با ما

تلفن : 02177094689 پشتیبانی واتساپ : 09202484048
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده