کاربده

استخدام تعمیرکار در کرمان

استخدام تعمیرکار در کرمان، آگهی استخدام تعمیرکار در کرمان ، آگهی امروز، نیاز به تعمیرکار در کرمان، دی 1400

اپلیکیشن کاربده

استخدام راننده جرثقیل، تعمیرکار جرثقیل، تعمیرکار و برشکار در کرمان

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت کلیه رشته ها دارای گواهینامه ویژه راننده جرثقیل کفی دار 10 تن
موبایل: 09905096653

21 ساعت پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار لوازم خانگی (سرویس کار) در کرمان

جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت، پاره وقت، پروژه‌ای، دورکاری فنی ،منظم و مسئولیت پذیر خوش قول و خوش اخلاق
موبایل: 09133438413واتساپ: 09133438413

5 هفته پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار یخچال و لباسشویی جهت خدمات ال جی در کرمان

به یک نفر تعمیرکار یخچال و لباسشویی با مدرک فنی و حرفه ای جهت خدمات ال جی در کرمان نیازمندیم.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در کرمان

استخدام حسابدار و تعمیرکار کامپیوتر جهت فروشگاهی در کرمان

فروشگاه پورعسگری در کرمان به همکاری یک نفر حسابدار خانم و یک نفر جهت تعمیرات کامپیوتر نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در اگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرمان

استخدام فروشنده، تعمیرکار موبایل و کامپیوتر در فروشگاه شهر ارتباط

فروشگاه شهر ارتباط واقع در کرمان (مکان فروشگاه: محدوده خیابان مدیریت) به همکاری رده های شغلی زیر نیازمند است.  (جهت فعالیت در حوزه موبایل و لپ تاپ) متقاضیان محترم میتوانند رزومه خود را به شماره واتساپ درج شده در آگهی ارسال نمایند. 1 فروشنده بین 18 الی 26 سال و دارای حداقل مدرک دیپلم(حقوق اداره کار + بیمه) 
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار موبایل جهت فروشگاه تلفن همراه اصیل در کرمان

فروشگاه تلفن همراه اصیل در کرمان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود به تعدادی نیروی خانم و آقا با شرایط زیر استخدام مینماید: متقاضیان محترم لطفا با ۲ قطعه عکس ۳در۴، کپی شناسنامه و کارت ملی به صورت حضوری به آدرس درج شده در آگهی مراجعه نمایند. (کلیه مراحل استخدامی نزد اقای مهندس نیکورز انجام میشود).   تعمیرکار موبایل سخت افزار موبایل و کامپیوترمسلط به تعویض ic hard , ic cpu تعویض گلسنرم افزار موبایل و کامپیوترتعمیر کار نرم و سخت با همباکس و ابزار و سیستم و تجهیزات با تعمیرکار میباشدساعت کاری از ۸:۳۰ تا ۱۳ عصر از ۱۶:۳۰ تا ۲۲ وساعت کاری روزهای تعطیل از ۱۰ تا ۱۳ عصر از ۱۷ تا ۲۲روزهای شهادت از ۱۷ تا ۲۱حقوق اداره کار + بیمه + پاداشو یا پاداش + ۵۰ درصد + بیمه روابط عمومی بالامرخصی دو روز در ماه به جز روزهای تعطیلمنضبط در ورود و خروجروحیه کار تیمیباهوش و خلاقعلاقمند و آشنا به موبایلترجیحا سوابق مرتبط با موبایلمتعهد و مسئولیت پذیردنبال پیشرفت شغلیظاهر اراستهضامن معتبر (ارایه چک جهت ضمانت کار)حقوق و مزایا مناسبمراجعه حضوری الزامیست(آگهی کامل و واضح است لطفا کسانی که واقعا تصمیم به کار دارند حضوری تشریف بیاورند.)
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در کرمان

استخدام تعدادی شاگرد مکانیک جهت تعمیرگاه مکانیکی در کرمان

یک تعمیرگاه مکانیکی واقع در کرمان به همکاری تعدادی شاگرد مکانیک نیمه سنگین (کامیونت) نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرمان

استخدام تعدادی مکانیک جهت تعمیرگاه اتوبوس در کرمان

یک تعمیرگاه اتوبوس در واقع در ترمینال جدید کرمان به همکاری تعدادی نیروی مکانیک ماهر و نیمه ماهر ولوو و اسکانیا با سابقه کار و منظم نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرمان

استخدام نیروی فنی کار جهت تعمیرگاه ماشین در کرمان

یک تعمیرگاه ماشین در کرمان به دو نفر نیروی فنی کار نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرمان

دعوت به همکاری نیرو جهت تعویض روغنی در کارواش ستاره شهر

کارواش ستاره شهر در کرمان به یک نفر همکار جهت کار تعویض روغنی به صورت درصدی نیازمند است.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرمان

استخدام ماندگار خودرو در کرمان

ماندگار خودرو واقع در کرمان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود به همکاری رده های شغلی زیر نیازمند است. مراجعه حضوری همه روزه از ساعت 9 الی 13 و 14 الی 16 1 منشی مسلط به کامپیوتر و حسابداری 2 نفر خانم زیر 35 سال
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام شاگرد مبتدی مکانیک ماشین سنگین در کرمان

به همکاری یک نفر شاگرد مبتدی مکانیک ماشین سنگین در کرمان نیازمندیم. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام تعمیرگاه کرمان خدمات

تعمیرگاه کرمان خدمات واقع در کرمان به همکاری تعدادی نیروی ماهر و نیمه ماهر نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام استادکار ماهر و نیمه ماهر جهت تعمیرگاه معتبر در کرمان

یک تعمیرگاه معتبر واقع در کرمان به همکاری یک نفر استادکار ماهر و نیمه ماهر با حقوق و مزایای مناسب نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام نیروی فنی جهت سرویسکار آسانسور در کرمان

به نیروی فنی جوان (مجرد) متعهد و با اخلاق با رشته مرتبط (برق) جهت سرویسکار آسانسور در کرمان نیازمندیم. شرایط: دارای موتور سیکلت ساعات کاری: 8/30 الی 14 و 17 الی19
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام نیروی تکنسین لوازم خانگی با حقوق و مزایای بالا در کرمان

به تعدادی تکنسین لوازم خانگی، متعهد و مجرب جهت نصب و تعمیر کولرهای گازی، یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی با حقوق و مزایای بالا در شهر کرمان نیازمندیم. ساعت تماس: 9 تا 13 – 15 تا 20 متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام اتوسرویس روانکار

اتوسرویس روانکار واقع در کرمان به همکاری نیروی آقا جهت سرویس خودرو (تعویض روغن) نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام مکانیک در شرکت کرمان دیزل

شرکت کرمان دیزل تولید کننده انواع خودروهای سنگین در کرمان استخدام مینماید: متقاضیان میتوانند رزومه خود را حداکثر تا تاریخ 1399/07/15 به آدرس ایمیل درج شده در اگهی ارسال فرمایند. مکانیک آقا دو نفر فن بیان قوی روابط عمومی بالا توانایی کار گروهی با سابقه کار مرتبط و مفید در زمینه تعمیرات ماشین آلات و خودروهای سنگین و نیمه سنگین
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام نیروی مسلط به برق کشی، لوله کشی، جوشکاری و تعمیرکاری در کرمان

به تعدادی نیروی مجرب مسلط به برق کشی، لوله کشی، جوشکاری و تعمیر لوازم گاز سوز جهت همکاری در کرمان نیازمندیم. مزایا: حقوق ثابت + بیمه – درصدی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام پیمانکار سرویسکار یخچال و فریزر صنعتی جهت مجموعه فروشگاهی در کرمان

یک مجموعه معتبر فروشگاهی در کرمان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان محترم واجد شرایط می توانند جهت توضیحات تکمیلی و عقد قرارداد رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند. پیمانکار سرویسکار یخچال و فریزر صنعتی با تجربه و سابقه جهت سرویس و شارژ گاز انواع یخچال های صنعتی و فروشگاهی تعمیر کمپرسور در توان های مختلف از 1/8 hp تا 40 hp توسط تعمیرگاه تخصصی نشت یابی انواع یخچال ویترینی و فروشگاهی سرویس دوره ای عیب یابی و تعمیر یخچال صنعتی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام نیروی ماهر آقا جهت تعمیر ماشین در سیرجان

به یکنفر نیروی ماهر آقا جهت تعمیر ماشین های مدرن و خارجی در سیرجان نیازمندیم.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان
برای ثبت آگهی ویژه و فوری در این صفحه به شماره 09331039245 در واتساپ پیام دهید
پشتیبانی واتساپ : 09331039245
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2021 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده