کاربده

استخدام تعمیرکار در کرمان

استخدام تعمیرکار در کرمان، آگهی استخدام تعمیرکار در کرمان ، آگهی امروز، نیاز به تعمیرکار در کرمان، سال 1403


استخدام تعمیرکار ماهر موبایل

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان کرمان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. تعمیرکار آیفون یا سخت افزار کار موبایل و تبلت با تجربه و ماهر با سابقه موبایل بصورت دوشیفت و تمام وقت متعهد، منظم و وقت شناس‏‎ آشنایی کامل به بردهای محصولات اپل و سامسونگ توانایی لازم در زمینه تعمیرات سخت افزاری موبایل آشنایی با متدها و دستگاه های روز تعمیرات موبایل آشنایی با پروگرامر های موبایل تسلط بر عیب یابی و تعویض قطعات توانمند و علاقه مند به یادگیری مهارتهای جدید روحیه همکاری تیمی متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه، سوالات ، سوابق و تجربیات خود را به ایمیل و یا شماره تلگرام زیر ارسال و یا با شماره تلفن ثابت زیر تماس حاصل نمایند. 09131405867 خواهشمندیم تنها افراد واجد شرایط و متخصص تماس حاصل نمایند. ساعت تماس:10 صبح تا 10 شب
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار مکانیک در همراه خدمت رسان کارمانیا در کرمان

همراه خدمت رسان کارمانیا جهت تکمیل کادر خود در اپ خدمت رسان ویدوو در استان‌ کرمان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. فوق دیپلم مکانیک خودرو تجربه و دانش فنی جهت عیب یابی خودروهای نرمال بازار با عضویت در اپ خدمت رسان ویدوو پنل کاربری شما فعال و درخواست های کار قابل مشاهده هست عضویت کاملا رایگان و هیچ گونه کمیسیونی پرداخت نمی شود همکاری کاملا پاره وقت و با کار اصلی شما تناقضی ندارد و به عنوان منبع درآمد دوم می باشد
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار مکانیک سنگین و کارمند مالی در سریر فتح کرمان در کرمان

سریر فتح کرمان جهت تکمیل کادر خود در استان کرمان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر در بازرگانی شاپرک در کرمان

بازرگانی شاپرک در استان کرمان، شهر کرمان جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان کرمان استخدام می‌نماید جهت بخش گارانتی آشنا با تعمیر لوازم جانبی موبایل، کامپیوتر و ...
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار مکانیک در نمایندگی مدیران خودرو 438 در کرمان

نمایندگی مدیران خودرو 438 جهت تکمیل کادر خود در استان کرمان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند و یا به آدرس زیر مراجعه نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در کرمان

استخدام تعدادی مکانیک و تعمیرکار ماشین برای یک تعمیرگاه تخصصی در کرمان

یک تعمیرگاه تخصصی در کرمان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: مکانیک و تعمیرکار ماشین چند نفریحقوق روزی 250 تومان به بالا
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار مکانیک سنگ شکن در مس تخت گنبد سیرجان از کرمان

شرکت مس تخت گنبد سیرجان جهت تکمیل کادر خود از استان کرمان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار مکانیک سنگ شکن در مس تخت گنبد سیرجان از هرمزگان

شرکت مس تخت گنبد سیرجان جهت تکمیل کادر خود از استان هرمزگان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار مکانیک ماشین آلات سنگین در مس تخت گنبد سیرجان از کرمان

شرکت مس تخت گنبد سیرجان جهت تکمیل کادر خود از استان کرمان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌از ساعت 8 الی 20 با شماره‌ زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار مکانیک ماشین آلات سنگین در مس تخت گنبد سیرجان از هرمزگان

شرکت مس تخت گنبد سیرجان جهت تکمیل کادر خود از استان هرمزگان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌از ساعت 8 الی 20 با شماره‌ زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در کرمان

استخدام تعدادی مکانیک و تعمیرکار ماشین در یک تعمیرگاه تخصصی

یک تعمیرگاه تخصصی در کرمان به تعدادی مکانیک و تعمیرکار ماشین با حقوق روزی 250 تومان نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار آهنگری و زیربندی ماشین در مجموعه آهنگری حسین زاهدانی

مجموعه آهنگری حسین زاهدانی در کرمان (بلوار شیخ احمدشمالی 25) به تعدادی تعمیرکار آهنگری و زیربندی ماشین نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار مکانیک با بیمه در نمایندگی کرمان موتور کد 3409 در گیلان

نمایندگی کرمان موتور کد 3409 جهت تکمیل کادر خود در بخش خدمات پس از فروش در استان‌ گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار مکانیک با بیمه در نمایندگی کرمان موتور در کرج

نمایندگی کرمان موتور در استان البرز (کرج، منطقه ۶، باغستان) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار صافکار و نقاش فوق حرفه ای

استخدام تعمیرکار صافکار و نقاش فوق حرفه ای به یک نفر صافکارو یک نفر نقاش فوق حرفه ای برای کار به صورت حقوق ثابت یا پورسانتی یا شراکتی برای خودرو های خارجی در استان کرمان شهرستان سبرجان نیازمندم . استخدام تعمیرکار که کارشون حرفه ای باشه همه جوره راضیشون میکنم ولی کار حرفه ای میخام.اگر کسی بود که توی سیرجان بتونه کار کنه تماس بگیره
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در کرمان

تعمیرکار موتور و گیربکس ماشین خارجی

تعمیرکار موتور حرفه ای موتور گیربکس به یک یا دو نفر تعمیرکار فوق حرفه ای برای خودروهای خارجی در شهر سیرجان نیازمندم . اگر کسی بود که توی سیرجان تعمیرکار موتور بتونه کار کنه به صورت حقوق ثابت . پورسانتی و حتی شراکتی باهاشون انجام میدم . فقط کار خوب برام مهمه . تعمیرکار حرفه ای تماس بگیره لطفا
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار خودرو در نمایندگی سایپا در کرمان

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت جهت تعمیرکار خودرو (مکانیکی، جلوبندی کاری) بصورت درصدی شنبه تا چهارشنبه: 7.30 الی 15.30 و پنجشنبه: 7.30 الی 12.30
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در کرمان

استخدام راننده جرثقیل، تعمیرکار جرثقیل، تعمیرکار و برشکار در کرمان

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت کلیه رشته ها دارای گواهینامه ویژه راننده جرثقیل کفی دار 10 تن
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار لوازم خانگی (سرویس کار) در کرمان

جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت، پاره وقت، پروژه‌ای، دورکاری فنی ،منظم و مسئولیت پذیر خوش قول و خوش اخلاق
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار یخچال و لباسشویی جهت خدمات ال جی در کرمان

به یک نفر تعمیرکار یخچال و لباسشویی با مدرک فنی و حرفه ای جهت خدمات ال جی در کرمان نیازمندیم.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در کرمان

استخدام حسابدار و تعمیرکار کامپیوتر جهت فروشگاهی در کرمان

فروشگاه پورعسگری در کرمان به همکاری یک نفر حسابدار خانم و یک نفر جهت تعمیرات کامپیوتر نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در اگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام فروشنده، تعمیرکار موبایل و کامپیوتر در فروشگاه شهر ارتباط

فروشگاه شهر ارتباط واقع در کرمان (مکان فروشگاه: محدوده خیابان مدیریت) به همکاری رده های شغلی زیر نیازمند است.  (جهت فعالیت در حوزه موبایل و لپ تاپ) متقاضیان محترم میتوانند رزومه خود را به شماره واتساپ درج شده در آگهی ارسال نمایند. 1 فروشنده بین 18 الی 26 سال و دارای حداقل مدرک دیپلم(حقوق اداره کار + بیمه) 
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام تعمیرکار موبایل جهت فروشگاه تلفن همراه اصیل در کرمان

فروشگاه تلفن همراه اصیل در کرمان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود به تعدادی نیروی خانم و آقا با شرایط زیر استخدام مینماید: متقاضیان محترم لطفا با ۲ قطعه عکس ۳در۴، کپی شناسنامه و کارت ملی به صورت حضوری به آدرس درج شده در آگهی مراجعه نمایند. (کلیه مراحل استخدامی نزد اقای مهندس نیکورز انجام میشود).   تعمیرکار موبایل سخت افزار موبایل و کامپیوترمسلط به تعویض ic hard , ic cpu تعویض گلسنرم افزار موبایل و کامپیوترتعمیر کار نرم و سخت با همباکس و ابزار و سیستم و تجهیزات با تعمیرکار میباشدساعت کاری از ۸:۳۰ تا ۱۳ عصر از ۱۶:۳۰ تا ۲۲ وساعت کاری روزهای تعطیل از ۱۰ تا ۱۳ عصر از ۱۷ تا ۲۲روزهای شهادت از ۱۷ تا ۲۱حقوق اداره کار + بیمه + پاداشو یا پاداش + ۵۰ درصد + بیمه روابط عمومی بالامرخصی دو روز در ماه به جز روزهای تعطیلمنضبط در ورود و خروجروحیه کار تیمیباهوش و خلاقعلاقمند و آشنا به موبایلترجیحا سوابق مرتبط با موبایلمتعهد و مسئولیت پذیردنبال پیشرفت شغلیظاهر اراستهضامن معتبر (ارایه چک جهت ضمانت کار)حقوق و مزایا مناسبمراجعه حضوری الزامیست(آگهی کامل و واضح است لطفا کسانی که واقعا تصمیم به کار دارند حضوری تشریف بیاورند.)
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام نیروی فنی کار جهت تعمیرگاه ماشین در کرمان

یک تعمیرگاه ماشین در کرمان به دو نفر نیروی فنی کار نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام تعدادی مکانیک جهت تعمیرگاه اتوبوس در کرمان

یک تعمیرگاه اتوبوس در واقع در ترمینال جدید کرمان به همکاری تعدادی نیروی مکانیک ماهر و نیمه ماهر ولوو و اسکانیا با سابقه کار و منظم نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام تعدادی شاگرد مکانیک جهت تعمیرگاه مکانیکی در کرمان

یک تعمیرگاه مکانیکی واقع در کرمان به همکاری تعدادی شاگرد مکانیک نیمه سنگین (کامیونت) نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

دعوت به همکاری نیرو جهت تعویض روغنی در کارواش ستاره شهر

کارواش ستاره شهر در کرمان به یک نفر همکار جهت کار تعویض روغنی به صورت درصدی نیازمند است.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام ماندگار خودرو در کرمان

ماندگار خودرو واقع در کرمان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود به همکاری رده های شغلی زیر نیازمند است. مراجعه حضوری همه روزه از ساعت 9 الی 13 و 14 الی 16 1 منشی مسلط به کامپیوتر و حسابداری 2 نفر خانم زیر 35 سال
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام شاگرد مبتدی مکانیک ماشین سنگین در کرمان

به همکاری یک نفر شاگرد مبتدی مکانیک ماشین سنگین در کرمان نیازمندیم. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام تعمیرگاه کرمان خدمات

تعمیرگاه کرمان خدمات واقع در کرمان به همکاری تعدادی نیروی ماهر و نیمه ماهر نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام استادکار ماهر و نیمه ماهر جهت تعمیرگاه معتبر در کرمان

یک تعمیرگاه معتبر واقع در کرمان به همکاری یک نفر استادکار ماهر و نیمه ماهر با حقوق و مزایای مناسب نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام نیروی فنی جهت سرویسکار آسانسور در کرمان

به نیروی فنی جوان (مجرد) متعهد و با اخلاق با رشته مرتبط (برق) جهت سرویسکار آسانسور در کرمان نیازمندیم. شرایط: دارای موتور سیکلت ساعات کاری: 8/30 الی 14 و 17 الی19
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام نیروی تکنسین لوازم خانگی با حقوق و مزایای بالا در کرمان

به تعدادی تکنسین لوازم خانگی، متعهد و مجرب جهت نصب و تعمیر کولرهای گازی، یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی با حقوق و مزایای بالا در شهر کرمان نیازمندیم. ساعت تماس: 9 تا 13 – 15 تا 20 متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام مکانیک در شرکت کرمان دیزل

شرکت کرمان دیزل تولید کننده انواع خودروهای سنگین در کرمان استخدام مینماید: متقاضیان میتوانند رزومه خود را حداکثر تا تاریخ 1399/07/15 به آدرس ایمیل درج شده در اگهی ارسال فرمایند. مکانیک آقا دو نفر فن بیان قوی روابط عمومی بالا توانایی کار گروهی با سابقه کار مرتبط و مفید در زمینه تعمیرات ماشین آلات و خودروهای سنگین و نیمه سنگین
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام اتوسرویس روانکار

اتوسرویس روانکار واقع در کرمان به همکاری نیروی آقا جهت سرویس خودرو (تعویض روغن) نیازمند است.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام نیروی مسلط به برق کشی، لوله کشی، جوشکاری و تعمیرکاری در کرمان

به تعدادی نیروی مجرب مسلط به برق کشی، لوله کشی، جوشکاری و تعمیر لوازم گاز سوز جهت همکاری در کرمان نیازمندیم. مزایا: حقوق ثابت + بیمه – درصدی
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام پیمانکار سرویسکار یخچال و فریزر صنعتی جهت مجموعه فروشگاهی در کرمان

یک مجموعه معتبر فروشگاهی در کرمان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان محترم واجد شرایط می توانند جهت توضیحات تکمیلی و عقد قرارداد رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند. پیمانکار سرویسکار یخچال و فریزر صنعتی با تجربه و سابقه جهت سرویس و شارژ گاز انواع یخچال های صنعتی و فروشگاهی تعمیر کمپرسور در توان های مختلف از 1/8 hp تا 40 hp توسط تعمیرگاه تخصصی نشت یابی انواع یخچال ویترینی و فروشگاهی سرویس دوره ای عیب یابی و تعمیر یخچال صنعتی
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان

استخدام نیروی ماهر آقا جهت تعمیر ماشین در سیرجان

به یکنفر نیروی ماهر آقا جهت تعمیر ماشین های مدرن و خارجی در سیرجان نیازمندیم.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در کرمان
برای ثبت آگهی تعمیرکار در کرمان اینجا کلیک کنید
قوانین و مقررات | تماس با ما

تلفن : 02177094689 پشتیبانی واتساپ : 09202484048
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده