کاربده

استخدام تکنسین در رشت

استخدام تکنسین در رشت، آگهی استخدام تکنسین در رشت ، آگهی امروز، نیاز به تکنسین در رشت، سال 1402

اپلیکیشن کاربده

استخدام تکنسین تاسیسات و کارگر خدماتی در صنایع الکترو موتور ایران در گیلان

صنایع الکترو موتور ایران جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
موبایل: 09373429470 تلفن: (013)31884005

4 هفته پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی و نگهبان در لوتوس شهد کاسپین در قزوین

لوتوس شهد کاسپین جهت تکمیل کادر خود در استان قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
واتساپ: 09108100885 ایمیل: lscaspian1400@gmail.com

1 ماه پیش در رشت

استخدام پرستار در قزوین

یک مرکز ترک اعتیاد معتبر واقع خیابان نواب شمالی جهت تکمیل کادر خود در استان‌ قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. فارغ‌التحصیل رشته های پرستاری، تکنسین اتاق عمل، تکنسین بیهوشی، بهیار، فوریت های پزشکی، مامایی
موبایل: 09126818605

2 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین مکانیک برای نمایندگی رسمی ماموت خودرو (رنو) در رشت

نمایندگی رسمی ماموت خودرو (رنو) جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان، شهر رشت (خیابان شهدا) از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. تکنسین مکانیک جنسیت: آقا سابقه کاری: 2 سال استان مورد نیاز: گیلان شهر مورد نیاز: رشت شرایط داشتن عدم سوء پیشینه و نداشتن اعتیاد به مواد مخدر در ملزومات می باشد. مزایا: بیمه به عنوان شغل مکانیک در نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش ماموت خودرو تعمیرات خودروهای رنوساعات کاری از 8 صبح الی 4 بعداز ظهر حقوق ثابت به اضافه بیمه
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات آقا با بیمه در کارخانه شمیم شمال سبز

کارخانه شمیم شمال سبز جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان، شهر صنعتی رشت از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. تکنسین تاسیسات جنسیت: آقا مقطع تحصیلی: کاردانی رشته تحصیلی: الکترونیک سابقه کاری: مهم نیست حقوق: از 8 میلیون تومان استان مورد نیاز: گیلان مزایا: بیمهبیمه تکمیلیسرویس رفت و برگشتفضای استراحت
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات در شرکت بین المللی رونیکس در گیلان

شرکت بین المللی رونیکس جهت تکمیل کادر خود در استان‌ گیلان، بندر انزلی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. ما در منابع انسانی رونیکس (پارسا ابزار تندیس) در منطقه آزاد انزلی به دنبال همکار پرتلاش و توانمند می باشیم، اگر به رشد و پیشرفت در زمینه شغلی خود علاقه‌ مندید ما همراهتان هستیم که با هم پیشرفت کنیم. تحصیلات: فوق دیپلم و بالاتر تجربه کار: 2 سال و بیشتر شرایط سنی: 25 تا 40 سال رشته های مرتبط: مکانیک، فنی و حرفه ای، برق، کار و دانش انجام و نظارت بر انجام تعمیرات سالیانه، فصلی و هفتگی و موردی ساختمان‌ها، تاسیسات، تجهیزات و محوطه اعلام نظر و نظارت فنی بر انجام خرید تجهیزات و لوازم مکانیکی و الکتریکی مورد نیاز نظارت فنی بر عملکرد پیمانکاران تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و ارزیابی پیمانکاران تهیه و تدارک مشخصات فنی تجهیزات مورد نیاز (شناسنامه تجهیزات)
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در رشت

استخدام تعمیرکار مکانیک و تکنسین مکانیک در قفلیران در گیلان

قفلیران جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین داروخانه در داروخانه دکتر پوریا احمدی در ماسال

داروخانه دکتر پوریا احمدی در استان گیلان، شهر ماسال جهت تکمیل کادر خود به یک نیروی دارویی برای کار در داروخانه ابتدای خیابان پرستار نیازمند است.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین شبکه، تکنسین کامپیوتر و متخصص شبکه در گیلان

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ گیلان، رشت از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند. لطفا از تماس تلفنی خودداری نمایید.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در رشت

استخدام قالبساز، کمک قالب ساز، تکنسین ماشین افزار و کارگر قالب سازی

قفلیران جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی با حقوق تا ۱۲ میلیون در پیام گلریز ره آورد در ازنا

پیام گلریز ره آورد در استان لرستان، شهر ازنا جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان لرستان استخدام می‌نماید رشته مهندسی عمران یا IT ماهر به کار با اتوکد جهت اجرای پروژه در ازنا حرفه ای در اتوکد حرفه ای در ICDL روابط عمومی بالا دارای روحیه بالا در کار تیمی و کارگاهی با انگیزه و خلاق
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین شبکه در مازندران

یک شرکت معتبر در زمینه سیستمهای حفاظت الکترونیک واقع در بابل در نظر دارد جهت تکمیل کادر فنی و اجرایی در استان‌ مازندران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین درمانی در کلینیک درد گیلان در گیلان

کلینیک درد گیلان در راستای تکمیل کادر درمانی خود در استان‌ گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. محدوده سنی 18 تا 35 ترجیحا آشنا به تزریقات و سرم تراپی ساکن رشت از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم جهت تعیین زمان مصاحبه شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 13 با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در رشت

استخدام قالبساز، کمک قالب ساز، تکنسین ماشین افزار و کارگر قالب سازی

قفلیران جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین درمانی و ماساژور در کلینیک درد گیلان در گیلان

کلینیک درد گیلان جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌شنبه لغایت پنج شنبه ساعت 8 الی 13 با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین درمانی، ماساژور، تکنسین درمانی و تکنسین درمانی در گیلان

کلینیک درد گیلان جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌جهت تعیین وقت مصاحبه شنبه لغایت چهارشنبه از ساعت 8 الی 12 با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات و راننده لیفتراک در تولیدی آرپانوش در گیلان

شرکت تولیدی آرپانوش جهت تکمیل کادر خود در واحد تاسیسات در استان‌ گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن‌ داخلی 105 زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات ساختمان در یستکو در گیلان

یستکو جهت تکمیل کادر خود در استان‌ گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. آشنایی با اجرای تاسیسات لوله کشی آب رسانی: پلیمر و 5لایه و گالوانیزه محل کار منطقه آزاد انزلی نیروی مقیم حقوق ثابت نیرو صفر حقوق 10 میلیون از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا "بین ساعت 10 الی 13" با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در رشت

استخدام اپراتور فنی ریخته گری، تکنسین مکانیک، تکنسین برق و جوشکار مس و نقره

الوند فولاد آریا جهت تکمیل کادر خود در استان قزوین از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند. لطفا از تماس تلفنی خودداری نمایید.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین سخت افزار با سرویس در هورتاش رایان افلاک در لرستان

هورتاش رایان افلاک جهت تکمیل کادر خود در استان لرستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. فقط افراد ساکن در شهر خرم آباد دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی رشته کامپیوتر و الکترونیک داشتن کارت معافیت یا پایان خدمت سربازی بسیار منظم در کار و علاقه به کار گروهی داشتن تجربه لازم و تسلط بر قطعات کامپیوتر و رفع ایراد در صورت تجربه تعمیرات برد و سخت افزاری در اولویت استخدام هستید سرویس انواع سیستم های اداری مثل کیس و آل این وان و...
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین برق برای هلدینگ هوشمندسازان آلفا در رشت

هلدینگ هوشمندسازان آلفا جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان، شهر رشت از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند رزومه خود را به """یکی از روش های تعریف شده""" مانند ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال و یا با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند. تکنسین برق جنسیت: آقا رشته تحصیلی: برق استان مورد نیاز: گیلان شهر مورد نیاز: رشت ترجیحا ساکن رشتجهت نصب و راه اندازی تجهیزات سیستم هوشمندمتقاضیان دارای سابقه کار در زمینه برق صنعتی و یا برق ساختمان در اولویت می باشند. بیمه و سایر مزایا (سنوات، عیدی، مرخصی و اضافه کاری ... ) مطابق قانون کارحقوق توافقی
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در رشت

استخدام انباردار حرفه ای و تکنسین تاسیسات برق صنعتی در گیلان

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در رشت

تکنسین فنی سیستم های امنیتی و دوربین مدار بسته

با سلام در صورت آشنایی با نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی و سیستم های حفاظتی با ما تماس بگیرید.
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین دارویی (نسخه پیچ) آقا در داروخانه دکتر شادور

داروخانه شبانه روزی دکتر شادور در رشت (خشکبیجار) برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. تکنسین دارویی (نسخه پیچ) آقابا تجربه (حداقل پنج سال سابقه)منظم با اخلاق و روابط عمومی بالاحقوق و مزایای مکفی
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی تاسیسات در تاسیسات و تهویه مطبوع صدیق در گیلان

تاسیسات و تهویه مطبوع صدیق جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. پایان خدمت سربازی بدون بیمه بدون نیاز به سابقه کاری داشتن سابقه کار مزایای افزوده دارد.
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات باسابقه در یک مجتمع تولیدی

مجتمع تولیدی جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان، از همه شهرها از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. تکنسین تاسیسات جنسیت: آقا و خانم مقطع تحصیلی: کارشناسی حقوق: توافقی استان مورد نیاز: گیلان تکنسین تاسیسات و اپراتورکارشناسی رشته مکانیک با گرایش تاسیسات تجربه کار با تاسیسات کارخانجات لبنى (پاستوریزاسیون) آشنایی با انواع چیلر، و کمپرسورهای هوا و تعمیر و عیب یابیحداقل سن 25 و حداکثر 40 سالمسلط کامل به زبان انگلیسى یا آلمانى (اولویت با زبان آلمانى است)حداقل سه سال سابقه کار مرتبفعال، فنى و دست به آچار و امکان انجام کارهاى فیزیکىمنضبط ،مرتب، داراى روحیه کار تیمىمسئولیت پذیری بالا و انجام کامل کارهای محوله با کیفیت مطلوب و در کوتاه ترین زمان ممکنآشنایی با دستگاه های خط تولید کارخانجات صنعتیوظایف شما:نگهداری از تجهیزات برقی و روشنایی شامل تابلوهای برق، سیم کشی، تجهیزات روشنایی و ...نگهداری و نصب تجهیزات مکانیکی و تاسیسات از قبیل الکتروپمپ های آب، هواساز، هواکش، سیستمهای برودتی و حرارتی، لوله و اتصالات آب سرد و گرم و ...اپراتورى دستگاه ها شرایط کار: با توجه به اینکه شما در یک شرکت بین المللى مشغول به کار میشوید باید امکان کار در در خارج از کشور را نیز داشته باشید.مصاحبه به زبان فارسى و انگلیسى انجام میشودساعت کار طبق قوانین
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی و کارشناس ابزار دقیق از خراسان شمالی جهت کار در عسلویه

شرکت ماهتاب گستران باختر جهت تکمیل کادر خود از استان  خراسان شمالی جهت کار در عسلویه از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین دارویی (نسخه پیچ) در داروخانه شبانه روزی دکتر شادور در گیلان

داروخانه شبانه روزی دکتر شادور جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. ماهر با اخلاق روابط اجتماعی بالا حداقل پنج سال سابقه کار با حقوق مکفی
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین برق مسلط به برنامه نویسی PLC در مجموعه معتبر

یک مجموعه معتبر فعال در حوزه صنعت فولاد جهت تکمیل کادر خود در رشت (شهرک صنعتی) از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. تکنسین برق جنسیت: آقا رشته تحصیلی: برق سابقه کاری: مهم نیست حقوق: توافقی استان مورد نیاز: گیلان شهر مورد نیاز: رشت آشنایی با نقشه خوانی و طراحی تابلوهای برق صنعتیمسلط به برنامه نویسی PLC (زیمنس و ...)متعهد و مسئولیت پذیر مزایا: بیمهبیمه تکمیلیسرویس رفت و برگشتصبحانهناهارهدایای مناسبتی
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات آشنا به لوله و اتصالات در یک مجموعه معتبر

یک مجموعه معتبر فعال در صنعت فولاد جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان، شهر رشت از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. تکنسین تاسیسات جنسیت: آقا مقطع تحصیلی: دیپلم سابقه کاری: مهم نیست حقوق: توافقی استان مورد نیاز: گیلان شهر مورد نیاز: رشت تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات تاسیساتیآشنا به لوله و اتصالاتآشنا به تاسیسات و موتورخانهمتعهد و مسئولیت پذیرترجیحا دارای سابقه کار در شرکت های صنعتی مزایا: بیمهبیمه تکمیلیپاداشسرویس رفت و برگشتصبحانهناهارهدایای مناسبتی
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین نصاب کولر با بیمه در خدمات فنی مهندسی موسی زاده در رشت

خدمات فنی مهندسی موسی زاده در استان گیلان، شهر رشت جهت تکمیل کادر تکنسین نصب کولر خود از متقاضیان ساکن استان‌ گیلان استخدام می‌نماید. پایان خدمت یا معافیت سن زیر 30 سال آشنایی اولیه با کولر کارآموز پذیرفته می‌شود همراه کار کولر، خدمات لوازم خانگی نیز مورد پشتیبانی موسسه قرار دارد و کارجو می‌تواند از آموزش و مزایای آن استفاده کند
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین الکترونیک و برقکار در یک شرکت معتبر در گیلان

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین کامپیوتر با حقوق پایه 10 میلیون و بیمه در گلستان

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان گلستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. مدرک تحصیلی دیپلم و دیپلم به بالا از کلیه رشته ها سن 18 الی 35 سال مجرد حقوق پایه 10 میلیون دارای بیمه و مزایای کامل حق ماموریت دارای خوابگاه امکان اسکان، با رعایت شئونات و موازین و‌جود دارد. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌ساعت 11 الی 13 و 17 الی 18 با شماره‌های زیر (مهندس نوری و رشیدی) تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در رشت

استخدام نیروی خدماتی، تکنسین فنی و مهندس برق و الکترونیک در گیلان

اشکان تجارت آرام جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال و یا مشخصات خود را به شماره زیر پیامک نمائید. لطفا از تماس تلفنی خودداری نمایید.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین تعمیرات سیستم‌های اداری آشنا به شبکه در گیلان

از واجدین شرایط زیر در گیلان دعوت به همکاری می نمائیم: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره تلگرام زیر ارسال نمایند. (کلیه مکاتبات و ارسال رزومه تنها از طریق تلگرام صورت پذیرد). تکنسین تعمیرات سیستم های اداری مدرک تحصیلی: حداقل فوق دیپلمرشته تحصیلی: الکترونیک، کامپیوتر و شاخه های مرتبطحقوق : حداقل 7 میلیون تومان به‌همراه بیمه و مزایاآشنایی کامل به سخت‌ افزارهای کامپیوتر (جهت نصب، ارتقاء و عیب‌یابی و ...)آشنایی با شبکهتوانایی نصب ویندوز و نرم افزارهای مربوطهآشنایی با تعمیرات تجهیزات الکترونیک ماشین آلات اداریعیب یابی و تشخیص مشکلات سخت افزاری و نرم افزاریعیب یابی و تعمیر مادربرد و کارت گرافیک
آگهی منقضی شده

12 ماه پیش در رشت

استخدام تکنسین کامپیوتر با حقوق پایه 10 میلیون و بیمه در گلستان

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان گلستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. مدرک تحصیلی دیپلم و دیپلم به بالا از کلیه رشته ها حقوق پایه 10 میلیون دارای بیمه و مزایای کامل حق ماموریت دارای خوابگاه امکان اسکان، با رعایت شئونات و موازین و‌جود دارد. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌ساعت 11 الی 13 و 17 الی 18 با شماره‌های زیر (مهندس نوری و رشیدی) تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات آقا با بیمه در یک مجموعه معتبر

یک مجموعه معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان، شهر رشت (جاده انزلی) از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد می توانند جهت مصاحبه و هماهنگی بیشتر ابتدا با شماره همراه درج شده تماس حاصل نمایند و سپس به آدرس درج شده مراجعه فرمایید. تکنسین تاسیسات جنسیت: آقا مقطع تحصیلی: دیپلم استان مورد نیاز: گیلان شهر مورد نیاز: رشت مزایا:ساعات کاری منعطف حقوق مطابق وزارت کار + مزایا (بیمه، پاداش، عیدی و سنوات)
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین درمانی در کلینیک درد گیلان

کلینیک درد گیلان جهت تکمیل نیروی انسانی خود در استان‌ گیلان از افراد واجد شرایط زیر به صورت نیمه وقت و تمام وقت دعوت به همکاری می‌نماید. مسلط به تزریقات و سرم تراپی آشنا به کامپیوتر از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم جهت هماهنگی با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

به تکنسین فنی نیازمندیم

به چند نیروی فنی اقا با مدرک برق یا کامپیوتر نیازمندیم شماره تماس: 09122984640
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات با بیمه در یک مجموعه معتبر

یک مجموعه معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان، شهر رشت از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط جهت مصاحبه و هماهنگی بیشتر ابتدا با شماره همراه درج شده و سپس به آدرس درج شده مراجعه فرمایید. تکنسین تاسیسات جنسیت: آقا مقطع تحصیلی: دیپلم حقوق: توافقی استان مورد نیاز: گیلان شهر مورد نیاز: رشت مزایا: بیمهپاداشساعات کاری منعطف حقوق مطابق وزارت کار + مزایا (بیمه، پاداش، عیدی و سنوات)
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی با بیمه در شرکت تولیدی زنجیر سازی ایران

شرکت تولیدی زنجیر سازی ایران واقع در شهر صنعتی رشت برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند (مراجعه حضوری از شنبه تا چهارشنبه بین ساعت 10 تا 12). تکنسین فنی آقا4 نفرافرادی که تجربه کار در خط تولید گالوانیزه دارند در اولویت هستندسن حداکثر 30 سالحداقل دیپلمبیمه، بیمه تکمیلی، سرویس رفت و برگشت
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی با بیمه،بیمه تکمیلی در تولیدی زنجیر سازی ایران در گیلان

شرکت تولیدی زنجیر سازی ایران واقع در شهر صنعتی رشت جهت تکمیل کادر خود در استان‌ گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. تعداد: 4 نفر با سن حداکثر 30 سال میزان تحصیلات حداقل دیپلم حتما تجربه کار در زمینه جوشکاری و مکانیکی بصورت نیمه ماهر داشته باشند ضمنا افرادی که تجربه کار در خط تولید گالوانیزه دارند در الویت هستند از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل نمایند و یا از شنبه تا چهارشنبه فقط بین ساعت ( 10صبح تا 12) حضورا به آدرس زیر مراجعه نمایند .
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین مکانیک، تکنسین تاسیسات و قالب ساز در قزوین

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال و یا مشخصات خود را به شماره زیر پیامک نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

تکنسین داروخانه هستم آماده همکاری

با مدرک داروشناسی و نسخه پیچی سابقه کار در داروخانه شبانه روزی دارم. مایلم جهت استخدام یک ماه بصورت کارورزی هم همکاری کنم مایل به همکاری در صومعه سرا ، رشت ،فومن، تولم شهر
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

جویای کار در خصوص تکنسین برقکاری

جویای کار در خصوص تکنسین برقکاری اینجانب تکنسین برقکاری ساختمان و دوربین مداربسته با تخصصی بالا هستم جویای کار در خصوص برقکاری ساختمان و انواع دوربین مداربسته با سیم و بی سیم و رم خور بی نیاز به دستگاه دی وی آر و سیستمهای حفاظتی آماده همکاری با ادارات و سازمانهای دولتی و خصوصی ارائه دهنده خدمات تعمیرات کلی و جزئی برق با تضمین در استان گیلان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده تماس حاصل نمایید
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی با بیمه در شرکت آسانسورسازی ایمن پارس گیل در رشت

شرکت آسانسورسازی ایمن پارس گیل جهت تکمیل کادر فنی خود در شهر رشت از افراد جویای کار دعوت به همکاری می‌نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام نگهبان، تکنسین کشاورزی و تکنسین فنی در گیلان

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت با سابقه ترجیحا از منطقه رودبار و منجیل و لوشان
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر در ایلام

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که کار اول یا کار پاره وقت دارند تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام نیروی خدماتی و تکنسین فنی آسانسور در شرکت آسانسور پارس گیل در رشت

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت داشتن گواهینامه و توانایی رانندگی با پیکان وانت داشتن تجربه نظافت و پذیرایی شرایط سنی بین 25 تا 45 سال
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی (کابل کشی و برقکاری) با حقوق تا 8 میلیون، بیمه و پاداش

...
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام مهندس برق و الکترونیک، مهندس مکانیک، تکنسین برق و تکنسین مکانیک

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن 40 سال ترجیحا مسلط بر PLC – HMI تسلط بر مفاهیم الکترونیک، برق صنعتی، نرم افزارهای الکترونیکی دارای مهارت و روحیه کار گروهی و مسئولیت پذیری دارای کارت پایان خدمت
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر در ایلام

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت، پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که کار اول یا کار پاره وقت دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین پرستاری با بیمه در شرکت خدمات درمانی بشرا امداد سلامت/ گیلان

شرکت خدمات درمانی بشرا امداد سلامت جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

تکنسین برقکار

اینجانب تکنسین برقکاری ساختمان و دوربین مداربسته با سیم و بی سیم و رم خور بی نیاز به دستگاه دی وی آر و سیستمهای حفاظتی آمده همکاری با ادارات وسازمانهای دولتی و خصوصی ... تعمییرات کلی و جزی برق با تضمین در استان گیلان
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام مهندس کامپیوتر، تکنسین شبکه، متخصص شبکه و تکنسین کامپیوتر در رشت

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن 30 سال دارای حداقل یکسال سابقه کاری مرتبط
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات با بیمه و بیمه تکمیلی در گروه سولیکو در محمود آباد

گروه سولیکو در استان مازندران، شهر محمود آباد جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان مازندران استخدام می‌نماید
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام راننده نیسان و ایسوزو، تکنسین تاسیسات و اپراتور دستگاه تزریق و بادی

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت دارای گواهینامه مرتبط دارای سابقه کار مرتبط حداکثر سن 35 سال
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام برقکار و تکنسین تاسیسات در یک شرکت تولیدی معتبر در گیلان

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت دارای مدرک فوق دیپلم یا لیسانس دارا بودن حداقل یک سال سابقه کار
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام کارگر ساده جهت کار در انبار و تکنسین تاسیسات در رشت

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت توانایی کار در انبار
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر در مازندران

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که شغل اول یا کار اول دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین حمل و نصب لوازم خانگی، صوتی تصویری در رشت

شرکت لجستیک گلدیران نوین کیش جهت تکمیل کادر خود در استان‌ گیلان، شهرستان رشت از افراد واجد شرایط زیر بصورت پیمانکاری دعوت به همکاری می‌نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر در بوشهر

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که شغل اول یا کار اول دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر در مازندران

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که شغل اول یا کار اول دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر در بوشهر

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که شغل اول یا کار اول دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات و تهویه مطبوع در تاسیسات و تهویه مطبوع صدیق در گیلان

تاسیسات و تهویه مطبوع صدیق جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین تولید، انباردار، کارشناس کنترل کیفیت و نجار در مازندران

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت مدارک تحصیلی کارشناسی و یا بالاتر رشته های برق، مکانیک، صنایع چوب از دانشگاه های معتبر دولتی کارت پایان خدمت و یا معافیت خاص
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در یک شرکت معتبر در اردبیل

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که شغل اول یا کار اول دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در یک شرکت معتبر در قزوین

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که شغل اول یا کار اول دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در یک شرکت معتبر در مازندران

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که شغل اول یا کار اول دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در یک شرکت معتبر در لرستان

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که شغل اول یا کار اول دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در یک شرکت معتبر در ایلام

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که شغل اول یا کار اول دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در یک شرکت معتبر در گلستان

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادی که شغل اول یا کار اول دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در یک شرکت معتبر در لرستان

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: دیپلم یا فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی افرادیکه شغل اول یا کار اول دارند در اولویت هستند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی بخش راه اندازی آسانسور در شرکت آسانسور غزال در شهر رشت

شرکت آسانسور غزال جهت تکمیل کادر خود در استان‌ گیلان شهر رشت نیاز به یک نیرو فنی در بخش راه اندازی آسانسور دارد.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین تولید انواع سس های گرم و سرد از مازندران

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت دارای سابقه کاری مرتبط با تولید انواع سس های گرم و سرد مسلط به فرآیند تولید سس سابقه کار: دارای سابقه کار حداقل 4 سال
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام کارگر خط تولید، کارگر انبار و تکنسین فنی در یک شرکت معتبر در گیلان

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت، پاره وقت 3 شیفت گردشی متولدین سالهای 1369 تا1380 دارا بودن کارت پایان خدمت
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین تولید انواع سس های گرم و سرد از گیلان

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت دارای سابقه کاری مرتبط با تولید انواع سس های گرم و سرد مسلط به فرآیند تولید سس سابقه کار: دارای سابقه کار حداقل 4 سال
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین مکانیک، تکنسین تاسیسات و کارشناس تاسیسات در گیلان

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت سن: حداکثر 35 سال تحصیلات: دیپلم به بالا ترجیحاً رشته های مکانیک یا مکانیک خودرو آشنا به سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک توانایی تعمیر ماشین آلات صنعتی آشنا با پمپ ها و بیرنگ ها و توانایی عیب یابی آن ها توانایی کار فردی و تیمی دارای حداقل 2 سال سابقه کاری مرتبط
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین تراشکار و فرزکار در گیلان

شرکت فرآور و ساخت قطعات خودرو ایران جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تراشکار، نقشه کش برق، تکنسین مکانیک و رئیس سیستم‌ها و روش‌ها

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت فرز کاری، پیچ بُری دارای تجربه تراشکاری و کالیبر تراشی غلطک با 5 سال سابقه مرتبط
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر در سیستان و بلوچستان

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی امنیت شغلی بالا
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر در اردبیل

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی امنیت شغلی بالا
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین برق

جنسیت: آقا سن: حداکثر 35 سال تحصیلات : فوق دیپلم به بالا رشته تحصیلی : برق الکترونیک آشنایی با نقشه خوانی برق و طراحی تابلوهای برق صنعتی مسلط به برنامه نویسی PLC (زیمنس-امرن)
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر در مازندران

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی امنیت شغلی بالا
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر در هرمزگان

جنسیت: آقا نوع قرارداد: پاره وقت، دورکاری مدرک تحصیلی: فوق دیپلم رشته تحصیلی: برق، الکترونیک، کامپیوتر، مخابرات حداکثر سن 35 سال جوان و پر انرژی امنیت شغلی بالا
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی و تولید، مدیر بازرگانی خرید و مدیر فروش از خراسان جنوبی

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت مدرک تحصیلی: کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی برق-کلیه گرایشها شرایط و توانایی ها: داشتن قوای بدنی سالم عدم اعتیاد توانایی تحلیل و استفاده از دستگاه های تولیدی و داشتن هوش فنی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام اپراتور دستگاه تزریق و بادی، تکنسین تاسیسات و راننده ایسوزو و نیسان

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن 35سال دارای سابقه کار مرتبط
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام با حقوق بالا در حیطه تکنسین مجرب برق

توجه استخدام با حقوق بالا در شرکتی معتبر استخدام تکنسین برق آقا با حد اکثر سن 35 سال و مدرک کاردانی برق و بالاتر . سابقه کار در زمینه تکنسین برق تا 2 سال . استخدام با حقوق بالا فرصتی عالی برای شما متخصصین با سابقه در حیطه تکنسین برق . استخدام تکنسین برق آشنا به طراحی تابلو برق صنعتی و نقشه خوانی برق ، برنامه نویسی PLC ( زیمنس-امرن ) آشنایی با مدارات الکترونیک و توانایی عیب یابی . جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ثبت شده تماس حاصل فرمایید .
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین شبکه، نصاب دوربین و دزدگیر و کارمند اداری در بابل

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت، پاره وقت دانشجویان و یا فارغ التحصیلان رشته های: الکترونیک، کامپیوتر و یا IT آشنایی به زبان انگلیسی تسلط به کامپیوتر علاقه مند به چالش های فنی و اجرایی افراد دارای خودرو شخصی از اولویت برخوردار میباشند
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی در یک شرکت معتبر در حوزه تجهیزات بانکی در مازندران

یک شرکت معتبر در حوزه تجهیزات بانکی جهت تکمیل کادر خود در استان‌ مازندران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی (مکانیک) آقا در شرکت فرآوری و ساخت قطعات خودرو ایران

شرکت فرآوری و ساخت قطعات خودرو ایران برای تکمیل کادر خود در رشت از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. تکنسین فنی(مکانیک) جنسیت: آقاسن: حداکثر 35 سالتحصیلات: لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی مکانیکمسلط به نقشه کشی صنعتیمسلط به نرم افزار Autocadمسلط به یکی از نرم افزارهای 3 بعدی طراحی catia ,solid works, …آشنایی با زبان انگلیسیآشنایی و کار با نرم افزار EXCEL ,word
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین برق آشنا به نقشه خوانی در شرکت فرآوری و ساخت قطعات خودرو ایران

شرکت فرآوری و ساخت قطعات خودرو ایران برای تکمیل کادر خود در رشت از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. تکنسین برق جنسیت: آقاسن: حداکثر 35 سالتحصیلات: فوق دیپلم به بالارشته تحصیلی: برق الکترونیکآشنایی با نقشه خوانی برق و طراحی تابلوهای برق صنعتیمسلط به برنامه نویسی PLC (زیمنس-امرن)
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات با بیمه تکمیلی در صنعت فیبر وینا در شهرک صنعتی لاکان

صنعت فیبر وینا جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین برق آشنا به نقشه خوانی در شرکت فرآوری و ساخت

شرکت فرآوری و ساخت برای تکمیل کادر خود در رشت از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. تکنسین برق جنسیت: آقاسن: حداکثر 35 سالتحصیلات : فوق دیپلم به بالارشته تحصیلی : برق الکترونیکآشنایی با نقشه خوانی برق و طراحی تابلوهای برق صنعتیمسلط به برنامه نویسی PLC (زیمنس-امرن)استان مورد نیاز: گیلانشهر مورد نیاز: رشت
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین فنی مسلط به نقشه کشی صنعتی در شرکت فرآوری و ساخت

شرکت فرآوری و ساخت برای تکمیل کادر خود در رشت از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. تکنسین فنی جنسیت: آقاسن حداکثر 35 سالتحصیلات : لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی مکانیکمسلط به نقشه کشی صنعتیمسلط به نرم افزار Autocadمسلط به یکی از نرم افزارهای 3 بعدی طراحی catia ,solid works, …آشنایی با زبان انگلیسیآشنایی و کار با نرم افزار EXCEL ,wordاستان مورد نیاز: گیلانشهر مورد نیاز: رشت
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در رشت

استخدام کارشناس ارتباط با مشتری و تکنسین کامپیوتر در شرکت تاسیسات قائم

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت دارای مدرک تحصیلی لیسانس به بالا حداقل 25 سال و حدکثر 35 سال حتما ساکن شهرستان رشت باشد دارای روابط عمومی بالا و نظم و انضباط کاری
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در رشت

استخدام نقشه کش صنعتی، تکنسین هیدرولیک و کمک آشپز در شهرک صنعتی رشت

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت مدرک تحصیلی کارشناسی رشته های مکانیک، نقشه کشی صنعتی و یا ابزار دقیق مسلط به نرم افزارهای اتوکد، سالیدورک، کتیا و ... آشنایی با ابزارهای اندازه گیری، ابزار دقیق و نرم افزار آفیس حداقل 2 سال سابقه کاری مرتبط
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین تاسیسات با بیمه تکمیلی در شرکت صنعت فیبر وینا در رشت

صنعت فیبر وینا جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین برق خودرو در یک نمایندگی معتبر خودرو خارجی

یک نمایندگی معتبر خودرو خارجی در گیلان جهت تکمیل کادر فنی خود به تکنسین برق خودرو ماهر نیازمند است.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در رشت

استخدام تکنسین برق صنعتی برای یک شرکت تولیدی در رشت

یک شرکت بزرگ تولیدی در شهر صنعتی رشت جهت تکمیل کادر واحد تعمیرات خود به تکنسین برق صنعتی با حداقل مدرک فوق دیپلم و حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط نیازمند است. با حقوق و مزایای مکفی شرایط: حداکثر سن 30 سال متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را حداکثر تا تاریخ 1400/12/12 به ایمیل یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در رشت
برای ثبت آگهی تکنسین در رشت اینجا کلیک کنید
قوانین و مقررات | تماس با ما

تلفن : 02177094689 پشتیبانی واتساپ : 09202484048
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده