کاربده

استخدام حراست

استخدام حراست، استخدام حراست همشهری، آگهی امروز، نیاز به حراست، فروردین 1402

اپلیکیشن کاربده

استخدام نگهبان با بیمه تکمیلی، پاداش، سرویس در شرکت پوشان پلاستیک در قم

پوشان پلاستیک در استان قم، شهر قم جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان قم استخدام می‌نماید داری 4 سال سابقه کار نگهبانی و حراست امکان کار شیفتی حقوق منظم صندوق وام مزایای رفاهی پاداش تولید از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند. لطفا از تماس تلفنی خودداری نمایید.
واتساپ: 09912982044

1 ساعت پیش در قم

خدمات هتلینگ به مجتمع های مسکونی

استخدام لابی من حراست و انتظامات مجتمع مدیر داخلی سرایداری ـ نظافت و خانه داری خشکشویی ولاندری تعمیر و نگهداری آسانسور تعمیر و نگهداری تاسیسات گرمایشی سرمایشی و خدمات فنی حتی به واحدهای مسکونی مدیریت مالی هزینه ها جمع آوری شارژ و اجاره اطلاعات و آرشیو مالک آپارتمان جهت فروش و اجاره واحدها فضای سبز و باغبانی و نگهداری گلخانه خدمات هتلینگ و مدیریت بهره برداری باعث افزایش اعتبار مجتمع و ارتقای برند ساختمان میشود.
تلفن: 09131711487

11 ساعت پیش در اصفهان

استخدام حراست و نگهبان با سرویس، بیمه و پاداش در جهان شیمی بسپار در فارس

شرکت جهان شیمی بسپار تولید کننده انواع رزین های صنعتی جهت تکمیل کادر خود در استان‌ فارس از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. توانایی ثبت و گزارش ورود و خروج پرسنل، وسایل و تجهیزات گزارش شرح کلیه پیشامدها در مدت نگهبانی کنترل ورود و خروج افراد هماهنگی و راهنمایی ارباب رجوع با واحدهای مربوطه توانایی انجام کار شیفتی و کار در روزهای تعطیل تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله آشنایی با کمک های اولیه و اطفاء حریق دارای هوشیاری نسبت به محیط پیرامون دارای ظاهری آراسته، متعهد، خوش برخورد و دارای روابط عمومی بالا دارای کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم آمادگی کار به صورت شیفتی (نوبت کاری) مسئولیت پذیر، با انگیزه، قاطعیت در تصمیم گیری خود کنترلی و احترام متقابل آشنایی با اصول حراست و نگهبانی تایم کاری: شیفت 12 ساعته چرخشی عدم استعمال دخانیات آشنایی با مانیتورینگ حداقل سابقه کار 2 سال روحیه کار تیمی منظم، دقیق و پیگیر صادق و امانتدار بیمه تامین اجتماعی از بدو استخدام یک وعده غذای ناهار یا شام صندوق وام قرض الحسنه سبد ارزاق مناسبتی پرداخت به موقع حقوق محیطی صمیمی و ساکت و بدور از حاشیه در شرکت ما امکان پیشرفت و ارتقاء شغلی وجود دارد. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند. رزومه ها بررسی و با افراد منتخب پس بررسی از طرف شرکت تماس گرفته و دعوت به مصاحبه می شود. لطفا جدا از تماس تلفنی خودداری نمایید.
واتساپ: 09960795563 ایمیل: jsb10269.company@gmail.com

13 ساعت پیش در شیراز

استخدام نیروی نگهبان و حراست مجتمع تجاری

باسلام ساعت کاری شیفت اول 7 صبح الی 7 شب ساعت کاری شیفت دوم 7 شب الی 7 صبح برای هر یک از شیفت ها نیازمند یک نگهبان هستیم برای اطلاع از حقوق و مزایا تماس بگیرید ترجیحا دارای سابقه کاری و آشنا با وظایف حراست شماره تماس: 09119105799
تلفن: 09119105799

13 ساعت پیش در بابل

نگهبان فوری کادر حراست با بیمه بدونه بیمه از یک تا شیش نفر

حقوق از شیش نیم تا هشت تومان باز نشسته یا جوان شماره تماس: 09154917502
تلفن: 09154917502

13 ساعت پیش در تهران

استخدام انباردار صنعتی متریال، سرپرست کارگاه و حراست شیفت روز در اصفهان

یک شرکت معتبر در زمینه ماشین سازی و تامین قطعات یدکی کارخانجات فولادی معدنی جهت تکمیل کادر خود در استان‌ اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09915495905 واتساپ: 09915495905

دیروز در اصفهان

استخدام سرپرست انتظامات در یک شرکت معتبر در شهرک صنعتی سلفچگان

یک شرکت معتبر واقع در شهرک صنعتی سلفچگان جهت تکمیل کادر خود در استان‌ قم از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. با مدرک دیپلم مسلط به قوانین نگهبانی و حراست آشنایی با امور اداری مربوطه و کار با کامپیوتر با حداقل سه سال سابقه کار در کارخانجات صنعتی
موبایل: 09129365528

دیروز در قم

استخدام نگهبان در بین المللی الماس فولاد ایرانیان در قم

شرکت بین المللی الماس فولاد ایرانیان جهت تکمیل کادر خود در استان‌ قم از افراد واجد شرایط زیر در بخش نگهبانی و حراست دعوت به همکاری می‌نماید. مدرک تحصیلی: دیپلم به بالا وضعیت تاهل: مجرد یا متاهل شیفت: شب پوشش مناسب و آراستگی فردی سلامت کامل جسمی و روحی عدم سوء سابقه کیفری داشتن کارت پایان خدمت حضور به موقع و منظم در محل کار عدم اعتیاد و غیر سیگاری حقوق توافقی از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم فقط در روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 16 با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09912704289

2 روز پیش در قم

استخدام نگهبان با بیمه در مشهد

یک مجتمع اداری در استان خراسان رضوی، شهر مشهد (بزرگراه آزادی) جهت تکمیل کادر نیروی حراست خود از متقاضیان ساکن استان‌ خراسان رضوی استخدام می‌نماید. توانایی جسمی بالا، روابط عمومی قوی امکان حضور در شیفت های چرخشی و شبکار تحصیلات: حداقل دیپلم مسئولیت پذیر، چابک، با انگیزه آشنایی با اصول حراست و نگهبانی دقیق و منظم حقوق: قانون کار ساعتی بیمه (در صورت تایید کیفیت کار و گذراندن دوره آزمایشی) از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را فقط به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند. لطفا به هیچ عنوان تماس گرفته نشود.
واتساپ: 09963584454 ایمیل: samantowers@gmail.com

2 روز پیش در مشهد

استخدام حراست و نگهبان با بیمه و بیمه تکمیلی در شرکت پخش یک و یک در تهران

پخش یک و یک جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. حداقل سه سال سابقه کار حراست در شرکت مسلط به امور نگهبانی و انتظامات دیپلم
موبایل: 09018109618

4 روز پیش در تهران

استخدام نیروی حراست و نگهبانی آشنا به کامپیوتر در کارخانه پپسی تبریز

کارخانه ارم نوش (پپسی تبریز) برای تکمیل کادر خود در تبریز (پلیس راه تبریز - تهران) به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه و درخواست خود را به ایمیل اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند. حراست و نگهبانی آقاحداقل فوق دیپلم2 سال سابقه کار مفیدآشنا با کامپیوتر
تلفن: 09148888643

1 هفته پیش در تهران

استخدام کارگر ساده، حسابدار، کارمند اداری، کارمند فروش و حراست در گلستان

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان گلستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 11 الی 13 و 17 الی 18 با شماره‌های زیر (مهندس نوری و مهندس رشیدی) تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09017178150

1 هفته پیش در تهران

استخدام حراست ، آبدارچی ، انباردار

کارگرساده ، حراست ، آبدارچی و راننده جهت شرکت معتبر حقوق تا 15 م + بیمه 65823703 و 66867930
تلفن: 65823703

1 هفته پیش در تهران

استخدام حراست و نگهبانی با سرویس، بیمه و پاداش در جهان شیمی بسپار در فارس

شرکت جهان شیمی بسپار تولید کننده انواع رزین های صنعتی جهت تکمیل کادر خود در استان‌ فارس از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. توانایی ثبت و گزارش ورود و خروج پرسنل، وسایل و تجهیزات گزارش شرح کلیه پیشامدها در مدت نگهبانی کنترل ورود و خروج افراد هماهنگی و راهنمایی ارباب رجوع باواحدهای مربوطه توانایی انجام کار شیفتی و کار در روزهای تعطیل تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله آشنایی با کمک های اولیه و اطفاء حریق دارای هوشیاری نسبت به محیط پیرامون دارای ظاهری آراسته، متعهد، خوش برخورد و دارای روابط عمومی بالا دارای کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم آمادگی کار به صورت شیفتی (نوبت کاری) مسئولیت پذیر، با انگیزه، قاطعیت در تصمیم گیری خود کنترلی و احترام متقابل آشنایی با اصول حراست و نگهبانی تایم کاری: شیفت 12 ساعته چرخشی عدم استعمال دخانیات آشنایی با مانیتورینگ حداقل سابقه کار 2 سال روحیه کار تیمی منظم، دقیق و پیگیر صادق و امانتدار بیمه تامین اجتماعی از بدو استخدام یک وعده غذای ناهار یا شام صندوق وام قرض الحسنه سبد ارزاق مناسبتی پرداخت به موقع حقوق محیطی صمیمی و ساکت و بدور از حاشیه در شرکت ما امکان پیشرفت و ارتقاء شغلی وجود دارد. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند. رزومه ها بررسی و با افراد منتخب پس بررسی از طرف شرکت تماس گرفته و دعوت به مصاحبه می شود. لطفا جدا از تماس تلفنی خودداری نمایید.
واتساپ: 09960795563 ایمیل: jsb10269.company@gmail.com

1 هفته پیش در شیراز

استخدام حراست با بیمه در یک بازار میوه و تره بار معتبر در تهران

یک بازار میوه و تره بار معتبر در تهران (منطقه 22، آبشار تهران) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ تهران استخدام می‌نماید. حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط با نگهبانی و حراست دارای مدارک مرتبط با حوزه حفاظتی و ایمنی مسلط به نرم افزار word انجام امور دفتری مسلط به مانیتورینگ آشنایی با کامپیوتر و امور بایگانی فن بیان قوی و آراستگی ظاهری حداکثر شرایط سنی زیر 40 سال دارای شرایط قدی و وزنی مناسب حقوق وزارت کار (حدود 12 میلیون تومان) محاسبه اضافه کاری - جمعه کاری - شب کاری - حق اولاد و سای مزایا مطابق قانون کار
موبایل: 09388511832 واتساپ: 09388511832

1 هفته پیش در تهران

استخدام حراست ، آبدارچی ، انباردار

حراست ، آبدارچی ، انباردار و کمک انبار دار جهت شرکت حقوق تا 10 م و بالاتر + بیمه 65823703 و 66867930
تلفن: 65823703

1 هفته پیش در تهران

استخدام حراست ، آبدارچی ، انباردار

تعدادی نگهبان باجای خواب جهت شرکت معتبر حقوق تا 10 م و بالاتر + بیمه 65823826 و 66470314
تلفن: 65823826

1 هفته پیش در تهران

جویای کارحراست

دارای دوسال سابقه کار حراست درپتروشیمی بودم قسمت پروژه الان دنبال کار حراست میگردم
تلفن: 09939392407

2 هفته پیش در تهران

حراست

سلام بنده 45 ساله هستم جویای کار در حراست هستم
تلفن: 09169121730

2 هفته پیش در تهران

استخدام حراست و انباردار در هتل مجلل زهره در اصفهان

هتل مجلل زهره جهت تکمیل کادر مجرب و متخصص خود در استان‌ اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09211197919

2 هفته پیش در اصفهان

استخدام حراست با بیمه در خراسان رضوی

یک شرکت معتبر تولیدی جهت تکمیل کادر خود در استان‌ خراسان رضوی نیروی نگهبانی جهت انجام حفاظت و حراست فیزیکی استخدام می نماید. قد: 187 سانتی متر تحصیلات: حداقل دیپلم سلامت کامل جسمی دارای سابقه کار مرتبط حقوق قانون کار حق مسئولیت بر اساس توانایی و مهارت فردی از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم مشخصات و سوابق کاری خود را به شماره درج شده پیامک نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09019471312

2 هفته پیش در مشهد

استخدام نگهبان آقا در موسسه حفاظتی مراقبتی منتظم

موسسه حفاظتی و مراقبتی منتظم در استان تهران و البرز(از همه شهرها) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.در صورت داشتن شرایط زیر رزومه( قد، وزن، دیپلم، پایان خدمت، محل سکونت و سابقه کار) خود را در ایتا ارسال نمایید.ساعت تماس فقط 09:00 الی 19:00 نگهبان ۱- حراست انبارهای دارویی جاده مخصوص ساعت کار 12-24حقوق 6500+ غذا۲- مجتمع مسکونی ولنجک شیفت12-24حقوق 7500+ غذا۳- حراست دفتر شرکت های معتبر در تهران( ونک، آفریقا، آرژانتین، بهشتی) ساعت کار 12-24حقوق 7500۴- حراست انبار12-24در جنوب تهران (شهرری و شورآباد) حقوق 7 + غذا۵- اسکورت محموله فقط بازنشستگان ناجا،ارتش، وزارت دفاع حقوق روزانه 300+ 90 هزینه غذا+ 50 کرایه داخلی+ هزینه بلیط برگشت+ عیدی + لباس و تجهیزات و... محل اعزام شهرریسن زیر 35 سالقد بالای 180 وزن متناسب با قدحداقل مدرک تحصیلی دیپلمکارت پایان خدمت یا معافیت به غیر از پزشکی و تحصیلیدارای سابقه کار مرتبط حداقل 6 ماهدارای ضامن معتبر(جواز کسب. بازنشسته. کارمند رسمی. نیروهای مسلح)بیمه تامین و تکمیلی از روز اولعیدی، سنوات، پاداش و...
تلفن: 88545785

2 هفته پیش در تهران

استخدام نگهبان حراست با بیمه در کارخانه نورد سرد

کارخانه نورد سرد در تهران (شهرک صنعتی شمس آباد) برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند نگهبان حراست آقاتمام وقت (شنبه تا پنجشنبه تایم اداری)دارای بیمه تامین اجتماعیسرویس رفت و برگشت وعده های غذایی
ایمیل: sadraprofiltehran@gmail.com

3 هفته پیش در تهران

استخدام حراست ، خدمات و کارگرساده

حراست ، خدمات و کارگرساده (خانم وآقا) جهت بانک وشرکت حقوق تا 10 م و بالاتر + بیمه 65823703 و 66867930
تلفن: 65823703

3 هفته پیش در تهران

حراست

سجاد عطیه زاده قد191
تلفن: 09368349742

3 هفته پیش در پرند

جویای حراست و نگهبانی

جویای حراست و نگهبانی در جزیره کیش و قشم هستم 36ساله متاهل دارای یک فرزند دختر بدون هیچ گونه سوپیشینه و اعتیاد دارای مدرک دیپلم و کارت ایمنی چهارگانه
تلفن: 09212690178

3 هفته پیش در تهران

استخدام حراست (نگهبان) با بیمه تکمیلی در شرکت صنعتی صافیاد در رباط کریم

صنعتی صافیاد در تهران (رباط کریم) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید جهت نگهبانی بصورت گردشی با سابقه کاری حداقل 3 سال فقط ایرانی شام از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌با شماره‌ موبایل یا شماره تلفن ثابت زیر (داخلی 520) تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09919538290 تلفن: (021)66702726

3 هفته پیش در تهران

استخدام نگهبان برای یک شرکت مهندسی در شیراز

یک شرکت مهندسی جهت تکمیل واحد حراست به دو نفر نگهبان به صورت شیفت چرخشی روز و شب در شیراز دعوت به عمل می آورد : متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. نگهبان آقاتمام وقت (توافقی) سابقه: ۵ تا ۹ سالحقوق: توافقی
ایمیل: jobteam100@gmail.com

3 هفته پیش در شیراز

استخدام حراست و نگهبانی در فروشگاه های زنجیره ای همسایه آریا در تهران

فروشگاه های زنجیره ای همسایه آریا جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. دارای کارت پایان خدمت مدرک تحصیلی حداقل دیپلم دارای گواهی سلامت و عدم اعتیاد افراد دارای سابقه کار در اولویت می باشند سن از 25 تا 35 سال محل کار شرق تهران (نارمک) حقوق مکفی هزینه ناهاری هزینه ایاب و ذهاب از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09912705715 تلفن: (021)61053509 واتساپ: 09912705715 ایمیل: n.najibi@hamsayeharia.com

4 هفته پیش در تهران

استخدام حراست در فروشگاه توی توی در تهران

فروشگاه توی توی جهت تکمیل کادر حراست در استان تهران (شعب کورش و ایران مال) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. باهوش و با انگیزه حداقل یک سال سابقه کار مرتبط فن بیان خوب و روابط عمومی بالا مدیریت بحران و حل مسئله حداکثر سن تا 35 سال قد از 180 به بالا از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09981769598

4 هفته پیش در تهران

استخدام حراست و نگهبان در یک شرکت معتبر صنعتی در آذربایجان شرقی

یک شرکت معتبر صنعتی جهت تکمیل کادر خود در استان‌ آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
واتساپ: 09906199002

4 هفته پیش در تبریز

استخدام حراست دارای گواهینامه رانندگی و موتورسیکلت

استخدام حراست دارای گواهینامه رانندگی و موتورسیکلت تماس : 4 ـ 88523073 داخلی صفر
تلفن: 88523073

4 هفته پیش در تهران

استخدام کارمند حراست آقا در موسسه خیریه حضرت رقیه (س)

موسسه خیریه حضرت رقیه (س) در تهران (منطقه ۲۱، شهرک استقلال) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. کارمند حراست جنسیت: آقا سابقه کاری: ۲ سال حقوق: از ۷ میلیون تومان استان مورد نیاز: تهران شهر مورد نیاز: تهران دارای سابقه کاری مرتبطدارای روابط عمومی بالا، منظم و آراستهدارای سلامت کامل جسمانیمتعهد و مسئولیت پذیرمحدوده سنی : ۲۸ تا ۴۰سالتحصیلات: حداقل مدرک دیپلمداشتن کارت پایان خدمتشیفت کاری ۴۸_۲۴دوران آزمایشی: یک الی سه ماه با حقوق و بعد از احراز شرایط قرارداد کاری طبق وزارت کارشرح وظایفآشنایی با امور حراست و نگهبانیتوانایی مدیریت بحرانهدایت و راهنمایی مراجعینهماهنگی ورود و خروج مزایا: بن خریدبیمهبیمه تکمیلیفضای استراحتناهاروام
ایمیل: info@ekraam.ir

4 هفته پیش در تهران

استخدام نگهبان با بیمه در شرکت سگال صنعت فولاد کویر در یزد

سگال صنعت فولاد کویر در استان یزد، شهر یزد جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان یزد استخدام می‌نماید مدرک: حداقل دیپلم حداقل 1 سال سابقه کار مرتبط آشنایی به امور خدماتی و نظافتی مسلط به امور حراست و نگهبانی توانایی برقراری ارتباط موثر و کار تیمی مطلع از اصول حفاظت فیزیکی و محیطی (شامل اطفاء حریق و ...) عدم استعمال دخانیات و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و اعتیاد با سلامت کامل جسمانی برخورداری از حسن شهرت و اخلاق چابک و فعال ساکن یزد حقوق توافقی از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم جهت تکمیل فرم استخدام روی لینک زیر کلیک و یا رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند. لطفا از تماس تلفنی جدا خودداری نمایید.
واتساپ: 09136727791 ایمیل: segalsanatfouladkavir@gmail.com

4 هفته پیش در یزد

استخدام کارمند انتظامات و حراست با بیمه و بیمه تکمیلی در علیشاه

آسمان بهرام علیشاه در استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان آذربایجان شرقی استخدام می‌نماید تعداد: 3 نفر داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم توانایی کنترل تردد ورود و خروج مسلط به امور حفاظت فیزیکی داشتن قابلیت انعطاف در ساعات کاری سابقه کار در حوزه انتظامات و حراست حداقل 2 سال برخوردار از تناسب اندام آشنایی با سیستم ها و تجهیزات الکترونیکی حفاظتی و امنیتی و اطفاء حریق تسلط بر فرایندهای انتظاماتی، حفاظت فیزیکی، تشریفاتی و امنیتی محل کار شهر علیشاه واحدهای کارخانجات ایسترم می باشد حقوق و مزایا مطابق قانون کار بیمه تامین اجتماعی اضافه کاری
موبایل: 09036702767 تلفن: (041)33319160

4 هفته پیش در تبریز

حراست یا نگهبانی

استخدام کار بلد
37725428,09148458297

4 هفته پیش در تبریز

حراست.نگهبان

حراست‌نگهبان
تلفن: 09015762858

4 هفته پیش در اهواز

استخدام نگهبان واحد حراست با بیمه در یک موسسه معتبر در تهران

یک موسسه معتبر جهت تکمیل کادر خود در مرکز شهر تهران (محدوده بازار و میدان شوش) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. حداقل مدرک تحصیلی دیپلم دارا بودن سلامت و توانایی جسمانی و روانی (طب کار) حداکثر سن 40 سال نداشتن سوء پیشینه کیفری وضعیت جسمانی مناسب حداقل قد 175 سانتی متر منظم و مسئولیت پذیر حقوق و مزایا برابر قانون اداره کار به انضمام پرداخت هزینه اضافه کاری و شب کاری بیمه تامین اجتماعی از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا از ساعت 9 صبح الی 15 با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09128360382 ایمیل: ngna1400@gmail.com

4 هفته پیش در تهران

استخدام بل بوی با بیمه در هتل بزرگ فردوسی در تهران

هتل بزرگ فردوسی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. آشنا به امور حراست و دقت عمل بالا علاقمند به کارگروهی با انگیزه حداکثر سن 35 سال چمدان بردن میهمانان بردن سرویس میهمانان حقوق ثابت اضافه کار
موبایل: 09125433677 تلفن: 02161016 ایمیل: rosha.khorasani@gmail.com

4 هفته پیش در تهران

کارگر با خانواده افغانی سرایداری

کارگر ساده برای سرایداری از یک باغ ویلای لوکس در منطقه یک تهران نیازمندیم یک خانواده تا شش نفر ویا دونفر مجرد افغانی 15 میلیون حقوق سه وعده غذا حق بیمه یک خانه در اختیار 65 متری با امکانات کار فقط نگهبانی و حراست و ابیاری به گیاهان مرخصی 3 روز قبل از تحویل باغ ویلا حتما سوپیشینه گرفته میشود برای کسب اطلاعات بیشتر حتما تماس بگیرید شماره تماس: 09364405954
تلفن: 09364405954

5 هفته پیش در تهران

جویای سرایداری

36ساله متاهل دارای یک فرزند سرایداری انجام میدهم قرارداد بلند مدت و دائم بدون هیچ گونه سوپیشینه و اعتیاد در جزیره کیش و قشم سرایداری نگهبانی و حراست انجام میدهم
تلفن: 09212690178

1 ماه پیش در تهران

استخدام نگهبان با بیمه و پاداش در شرکت به آیین خزر سپید در گیلان

شرکت به آیین خزر سپید جهت تکمیل کادر خود در استان‌ گیلان از افراد علاقمند، توانا و واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. شامل بیدارمانی شبانه، حراست و شیفت زمانی منعطف حقوق وزارت کار عیدی سنوات
موبایل: 09111314962 واتساپ: 09111314962

1 ماه پیش در قم

نگهبان چیتگر

سلام به تعدادی نیروی جوان جهت حراست و نگهبانی برج های مسکونی واقع در ورد اورد با حداکثر سن 40 سال با قد حداقل 177 و کارت پایان خدمت به غیر از معافیت پزشکی 8. متقاضیان جهت پذیرش به ادرس :سه راه تهرانپارس جنب مهد فرش مجتمع بابایی واحد 134 شماره تماس: 09905677854
تلفن: 09905677854

1 ماه پیش در تهران

نیروی حراست مجتمع تجاری و اداری

ساکن تهران فقط حداکثر 35 سال قد حداقل 180 سابقه کار حداقل 6 ماه شیفت ثابت اضافه کاری هفت روز در ماه شماره تماس: 09386676010
تلفن: 09386676010

1 ماه پیش در تهران

استخدام نیروی حفاظت فیزیکی

عرض ادب یک شرکت معتبر حفاظتی و حراستی اقدام به جذب تعدادی نیروی حراست جوان و بازنشسته ی توانمند جهت یک پروژه ی اجرایی مسکونی در محدوده ی فاز یک شهرجدید صدرا می نماید. حقوق در ابتدای کار 5میلیون به اضافه ی بیمه میباشد.اطلاعات کامل و جامع هست در صورت تمایل به کار تماس حاصل فرمایید و از ارسال پیام خودداری نمایید... با تشکر شماره تماس: 09164675486
تلفن: 09164675486

1 ماه پیش در شیراز

استخدام انباردار و حراست در شرکت پایا سپهر الوند در همدان

شرکت پایا سپهر الوند جهت تکمیل کادر خود در استان همدان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر (داخلی 1 واحد اداری) تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09305921492 تلفن: (081)34383300 واتساپ: 09305921492

1 ماه پیش در همدان

استخدام نگهبان در شرکت دانش بنیان صنایع شیمی ساختمان آبادگران

شرکت دانش بنیان صنایع شیمی ساختمان آبادگران واقع در شهرک صنعتی صفادشت از یکنفر پرسنل حراست با شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. نگهبان آقاحداکثر سن 40 سالحداقل 3 سال سابقه کار مرتبطدارای مدرک تحصیلی حداقل دیپلمآشنا به کامپیوترمحل سکونت ترجیحا کرج، ماهدشت، صفادشت، اندیشه یا شهریار
ایمیل: job@abadgarangroup.com

1 ماه پیش در صفادشت

استخدام نگهبان و مسئول حراست با بیمه و پاداش در پیشتاز طب زمان در البرز

پیشتاز طب زمان در استان البرز (کمالشهر) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید حداقل 4 سال سابقه‌ی کار حداکثر سن 33 سال حداقل تحصیلات دیپلم دارای فیزیک بدنی مناسب نظارت و سازماندهی تیم حراست کنترل و سازماندهی ورود و خروج کالا و وسایل نقلیه راهنمایی و سازماندهی مراجعین و کارجویان ثبت اطلاعات و ارائه گزارشات به صورت کتبی و شفاهی وقت‌شناس و منظم مسئولیت‌پذیر و پیگیر فعال و پرانرژی دارای مهارت‌های تعاملی و توانایی کار تیمی دارای ظاهری آراسته از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن‌ زیر (داخلی 156) تماس حاصل نمایند.
تلفن: (021)42197000 ایمیل: hr@pishtazteb.com

1 ماه پیش در کرج

استخدام حراست

به سه نفر با تحصیلات فوق دیپلم و یا لیسانس و یا فوق لیسانس جهت همکاری در حراست نیازمندیم لطفا با شماره زیر تماس حاصل نمایید.
تلفن: 09023104786

1 ماه پیش در مازندران

استخدام در قسمت حراست

به سه نفر با تحصیلات لیسانس ،فوق لیسانس یا فوق دیپلم جهت همکاری در قسمت حراست نیازمندیم. لطفا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمائید
تلفن: 09023104786

1 ماه پیش در تهران
برای تبلیغات در این صفحه به شماره 09331039245 در واتساپ پیام دهید
پشتیبانی واتساپ : 09331039245
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده