کاربده

استخدام خیاط و مشاغل مرتبط در شیراز

استخدام خیاط و مشاغل مرتبط در شیراز، آگهی استخدام خیاط و مشاغل مرتبط در شیراز ، آگهی امروز، نیاز به خیاط و مشاغل مرتبط در شیراز، سال 1403، استخدام خیاط و چرخکار در شیراز


استخدام شرکت عرش طب

شرکت عرش طب یک شرکت معتبر تولیدی در شیراز (فارس) جهت تکمیل کادر فنی خود به 3 نفر خیاط و یک نفر برشکار با داشتن حداقل 2 سال سابقه کار نیازمند است. (چک یا سفته بابت ضمانت دریافت می گردد ضمناً عدم سوء پیشینه الزامی است) متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل یا شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در شیراز

استخدام چرخکار ماهر مسلط به تک دوزی انواع پوشاک زنانه در شیراز

به همکاری یک نفر چرخکار ماهر مسلط به تک دوزی انواع پوشاک زنانه در شیراز نیازمندیم. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در شیراز

استخدام نیروی چرخکار ماهر و وردست در خیاطی الهه ناز

خیاطی الهه ناز در شیراز به دو نفر چرخکار ماهر و یک نفر وردست جهت همکاری نیازمند است.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در شیراز

استخدام وردست خیاط در خیاط جهاندیده

خیاط جهاندیده واقع در پارامونت فارس به همکاری یک نفر وردست خیاط خانم یا آقا با حقوق ثابت نیازمند است. متقاضیان میتوانند با شماره درج شده در اگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در شیراز

استخدام چرخکار، کارگر ساده و مسئول خرید در شرکت تولیدی

یک شرکت تولیدی واقع در شهرک صنعتی شیراز در زمینه تولید کفپوش به همکاری رده های شغلی زیر نیامند است. داشتن ضامن کارمند یا پروانه کسب الزامی است. ساعت کار : 9 الی 17:30 متقاضیان میتوانند رزومه خود را به شماره واتس آپ در شده در آگهی ارسال نمایند. 111 چرخکار ماهر و نیمه ماهر 4 نفر 2/800/000 تومان + بیمه+ اضافه کاری
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در شیراز
برای ثبت آگهی خیاط و مشاغل مرتبط در شیراز اینجا کلیک کنید
قوانین و مقررات | تماس با ما

تلفن : 02177094689 پشتیبانی واتساپ : 09202484048
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده