کاربده

استخدام سالن کار در فردیس

استخدام سالن کار در فردیس، آگهی استخدام سالن کار در فردیس ، آگهی امروز، نیاز به سالن کار در فردیس، فروردین 1402، استخدام سالن دار در فردیس

اپلیکیشن کاربده

استخدام سالن کار آقا با سابقه کار برای شرکت معتبر در فردیس

پیمانکار رستوران یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر آشپزخانه خوددر فردیس (البرز) به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر صبح ها فقط از ساعت 09:00 تا 11:00 و عصر ها از ساعت 15:00 تا 20:00 ( غیر این ساعات پاسخ داده نمی شود ) با شماره زیر تماس حاصل نمایند (در صورت ارسال پیامک پاسخ داده نمی شود) سالن کار حداکثر سن 40 تعدادی پرسنل آقای ایرانی غیربازنشستهبه صورت تمام وقت و پاره وقتبا سابقه کار مفیدبدون جای خواب همراه با ناهار با بیمه تامین اجتماعی دارای کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی نداشتن سوء پیشینه دارای ضامن معتبر - حقوق وابسته به کیفیت و خروجی کار و مهارت اولویت استخدام با افراد ساکن در فردیس و حومه و همچنین افراد غیرسیگاری می باشد. افراد بازنشسته و یا دانشجو و همچنین کلیه کسانی که شرایط بالا را ندارند به هیچ عنوان تماس نگیرند.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در فردیس
برای تبلیغات در این صفحه به شماره 09331039245 در واتساپ پیام دهید
پشتیبانی واتساپ : 09331039245
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2022 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده