استخدام سالن کار در کرمان

استخدام سالن کار در کرمان، آگهی استخدام سالن کار در کرمان ، آگهی امروز، نیاز به سالن کار در کرمان، مهر 1400، استخدام سالن دار در کرمان

استخدام نیروی کار خانم و نیروی گارسون برای یک رستوران در سیرجان

یک رستوران در کرمان (سیرجان) در راستای تکمیل کادر خود به یک نفر نیروی کار خانم و یک نفر گارسون آقا با حقوق و مزایای مناسب نیازمند است.
تلفن: 09131789552, 09331784093

2 هفته پیش
کرمان

استخدام گریل کار، کانتر کار و سالن کار جهت یک فست فودی در کرمان

یک فست فودی در کرمان به گریل کار ، کانتر کار و سالن کار خانم و آقا نیازمند است. متقاضیان محترم واجد شرایط میتوانند با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09383477057

2 ماه پیش
کرمان

استخدام رستوران آبگوشت معروف

رستوران آبگوشت معروف واقع در کرمان به همکاری گارسون آقا با روابط عمومی بالا در دو شیفت کاری ظهر و شب با حقوق 2/200/000 تومان به بالا و بسته به مهارت فرد نیازمند است. ساعت کار: (ظهر: از ساعت 15 و عصر از ساعت 19:30 الی 22:30)
تلفن: 09133432820

3 ماه پیش
کرمان

استخدام کبابی سامان خان

کبابی سامان خان واقع در کرمان به همکاری نیروی آشپزخانه خانم و آقا و سالن دار جوان آقا و کباب پز زغالی ماهر و کباب پیچ ماهر به صورت دو شیفت کاری 9:45 و 15 و 18 الی 23 با حقوق توافقی +بیمه نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در اگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش
کرمان

استخدام چند رده شغلی در رستوران البرز

رستوران البرز واقع در کرمان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود به همکاری رده های شغلی زیر نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند. 1 سالن دار خانم و آقا
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش
کرمان

استخدام چند رده شغلی جهت فست فود عطاویچ در کرمان

فست فود عطاویچ در کرمان جهت تکمیل کادر پرسنل خود به هکاری رده های شغلی زیر نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند. 1 پیک موتوری با ظاهری آراسته دارای روابط عمومی بالا دارای ضامن معتبر حقوق مکفی + بیمه بعد از 3 ماه + شام سرویس برگشت
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش
کرمان

استخدام کافه شوپه در کرمان

کافه شوپه واقع در کرمان به همکاری یک نفر گارسون و یک نفر کمک آشپز خانم همراه با آموزش اصول حرفه ای سالنداری و سریس برگشت و با پایه حقوق مناسب و افزایش ماهیانه حقوق نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
کرمان

استخدام سالن دار مجرب خانم برای یک رستورانی در کرمان

یک رستوران در محدوده چهارراه شفاِ کرمان به سالندار مجرب خانم با ظاهری مناسب جهت همکاری نیازمند است.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
کرمان

استخدام سالن دار و نیروی آشپزخانه جهت رستوران ایتالیایی در کرمان

یک رستوران ایتالیایی واقع در بلوار حمزه کرمان به همکاری سالن دار به صورت تک شیفت و نیروی آشپزخانه آقا به صورت دو شیفت نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
کرمان

استخدام سالن دار و ظرفشوی جهت پیتزا فروشی در کرمان

یک پیتزا فروشی واقع در کرمان به همکاری تعدادی سالن دار و ظرفشور خانم و آقا نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
کرمان

استخدام تعدادی سالن دار خانم و آقا در فست فود پیتزا نخل

فست فود پیتزا نخل واقع در کرمان به همکاری تعدادی سالن دار خانم و آقا نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
کرمان

استخدام سالن دار جهت رستوران ایتالیایی در کرمان

یک رستوران ایتالیایی واقع در کرمان جهت تکمیل کادر خود به همکاری تعدادی سالن دار آقا به صورت تک شیفت ( متعهد، وقت شناس ف خوش برخورد و دارای روحیه کار تیمی) نیازمند است.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش
کرمان

استخدام سالن دار خانم جهت یک رستوران در کرمان

یک رستوران در کرمان جهت تکمیل کادر خود به یک نفر سالن دار مجرب (خانم) با ظاهری آراسته نیازمند است. شرایط: حداکثر سن 30 سال
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش
کرمان

استخدام کافی شاپ راز

کافی شاپ راز واقع در کرمان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود به همکاری تعدادی سالن دار با روابط عمومی بالا جهت شیفت عصر از ساعت 16 الی 24 با پایه حقوق از یک میلیون الی یک میلیون و پانصد تومان نیازمند است.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش
کرمان

استخدام نیروی آقا برای کبابی و بریانی کدبانو در سیرجان

کبابی و بریانی کدبانو واقع در سیرجان (استان کرمان) جهت تکمیل کادر خود به نیروی جوان آقا نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش
کرمان

استخدام سه نفر نیروی کار آقا باسابقه کاری جهت فست فود در کرمان

یک هلدینگ در کرمان جهت تکمیل کادر پرسنلی فست فود خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. ۳نفر شرایط سنی از ۱۸ سال تا ۳۵ سال ترجیحا باسابقه کاری در فست فود متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند. نیروی کار آقا ۳نفر شرایط سنی از ۱۸ سال تا ۳۵ سال ترجیحا باسابقه کاری در فست فود
آگهی منقضی شده

1 سال پیش
کرمان

استخدام تعدادی نیروی سالن دار، ظرفشوی و آشپز در کرمان

به تعدادی نیروی سالن دار، ظرفشوی و آشپز (خانم) جهت همکاری در کرمان نیازمندیم.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش
کرمان

استخدام نیروی خانم برای یک فست فود در سیرجان

یک فست فود در سیرجان (کرمان) جهت تکمیل کادر خود به یکنفر نیروی خانم نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش
کرمان
© 2019-2020 تمامی حقوق متعلق به سایت کار بده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده