کاربده

استخدام فروشنده در سیرجان

استخدام فروشنده در سیرجان، آگهی استخدام فروشنده در سیرجان ، آگهی امروز، نیاز به فروشنده در سیرجان، سال 1403


استخدام فروشنده و شاگرد جوشکار در مجموعه کیان کانکس

مجموعه کیان کانکس در سیرجان (روبروی گمرک) به یک نفر فروشنده و شاگرد جوشکار نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در سیرجان

استخدام فروشنده جهت فروش کانکس در مجموعه کیان کانکس

مجموعه کیان کانکس در کرمان (سیرجان-روبروی گمرک) به یک نفر فروشنده جهت فروش کانکس نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در سیرجان

استخدام فروشنده با حقوق خوب و پورسانت برای مجموعه لوازم خانگی در سیرجان

مجموعه لوازم خانگی در راستای تکمیل کادر خود در سیرجان به یک نفر فروشنده بصورت دو شیفت با حقوق عالی، پورسانت و بیمه نیازمند است.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در سیرجان

استخدام فروشنده فروشگاهی خانم و آقا در گروه طلوع پیام ایرانیان (پاما)

گروه طلوع پیام ایرانیان (پاما) واقع در کرمان (سیرجان) جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند. فروشنده فروشگاهی جنسیت: خانم، آقانوع قرارداد: تمام وقتتسلط بر کار با نرم افزار یکپارچه فروش (صندوق فروشگاهی: صدور فاکتور فروش، صدور فاکتور تعویضی، صدور فاکتور مرجوعی، بستن صندوق و ارائه گزارش مغایرت به مدیریت)آشنایی با حوزه مد و فشنآشنایی با بازار خرده فروشی بخصوص کفشآشنایی با رقبا برند پاماآشنایی به متدهای چیدمانتوانایی کار با نرم افزارهای فروشتسلط نسبی به اکسلبیان خوب و شیواتوانایی برقراری ارتباط با مشتریان و همکارانمسئولیت پذیریدارای روحیه کار گروهیوقت شناس و با انضباطسن: 18 تا 35 سالحداقل مدرک تحصیلی: دیپلممحل کار: سیرجان، بلوار اسدآبادیحقوق وزارت کاربیمه تامین اجتماعیبیمه تکمیلیپاداش فروشارتقاء شغلیاستان مورد نیاز: کرمانشهرهای مورد نیاز: سیرجان
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در سیرجان

استخدام فروشنده فروشگاهی خانم و آقا در گروه طلوع پیام ایرانیان (پاما)

گروه طلوع پیام ایرانیان (پاما) واقع در کرمان (سیرجان) جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند. مشاهده آگهی‌های مرتبط با استخدام شرکت طلوع پیام ایرانیان (پاما) فروشنده فروشگاهی جنسیت: خانم، آقانوع قرارداد: تمام وقتتسلط بر کار با نرم افزار یکپارچه فروش (صندوق فروشگاهی: صدور فاکتور فروش، صدور فاکتور تعویضی، صدور فاکتور مرجوعی، بستن صندوق و ارائه گزارش مغایرت به مدیریت)آشنایی با حوزه مد و فشنآشنایی با بازار خرده فروشی بخصوص کفشآشنایی با رقبا برند پاماآشنایی به متدهای چیدمانتوانایی کار با نرم افزارهای فروشتسلط نسبی به اکسلبیان خوب و شیواتوانایی برقراری ارتباط با مشتریان و همکارانمسئولیت پذیریدارای روحیه کار گروهیوقت شناس و با انضباطسن: 18 تا 35 سالحداقل مدرک تحصیلی: دیپلممحل کار: سیرجان، بلوار اسدآبادیحقوق وزارت کاربیمه تامین اجتماعیبیمه تکمیلیپاداش فروشارتقاء شغلیاستان مورد نیاز: کرمانشهرهای مورد نیاز: سیرجان
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در سیرجان

فروشنده سوپرمارکت

به یک نیروی جوان (زیر 24 سال) جهت کار در سوپرمارکت واقع در میدان کشتی نیازمندیم. شماره تماس: 09103419544
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در سیرجان

استخدام فروشنده آشنا به سیستم حسابداری در مجموعه مواد غذایی

یک مجموعه مواد غذایی واقع در کرمان (سیرجان) جهت تکمیل کادر خود به فروشنده آشنا به سیستم حسابداری نیازمند است.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در سیرجان

استخدام فروشنده خانم جهت لوازم آرایشی در کرمان

یک لوازم آرایشی در کرمان به یک فروشنده خانم جهت همکاری نیازمند است. (محدوده شهرک امام حسین و مروارید) (یک شیفته و ساعت کاری از 15/30 الی 20)
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در سیرجان

استخدام فروشگاه چرم پاندورا در سیرجان

فروشگاه چرم پاندورا واقع در سیرجان جهت تکمیل کادر فروش خود به همکاری دو نفر نیروی خانم و آقا نیازمند است. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در اگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در سیرجان

استخدام فروشنده جهت کالای خواب در محیاشهر سیرجان

به همکاری یک نفر فروشنده خانم ترجیحا با سابقه کار به صورت دو شیفت برای کار در کالای خواب واقع در محیاشهر سیرجان نیازمندیم. متقاضیان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در اگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در سیرجان

استخدام فروشنده فروشگاهی در فرش فرهی

فروشگاه فرش فرهی جهت تکمیل کادر فروشگاهی خود در شهر سیرجان استخدام مینماید: ” حتما در رزومه های ارسالی نام شهر مورد درخواست جهت اشتغال به کار درج گردد “. متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند. فروشنده فروشگاهی آقا با حقوق ثابت، پورسانت، بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی حداقل مدرک تحصیلی دیپلم ظاهری موجه و روابط عمومی بالا شرایط سنی ترجیحا بین 25 الی 45 سال دارای حداقل 2 سال سابقه فروش
آگهی منقضی شده

3 سال پیش در سیرجان
برای ثبت آگهی فروشنده در سیرجان اینجا کلیک کنید
قوانین و مقررات | تماس با ما

تلفن : 02177094689 پشتیبانی واتساپ : 09202484048
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده