کاربده

استخدام مربی در کرج

استخدام مربی در کرج، آگهی استخدام مربی در کرج ، آگهی امروز، نیاز به مربی در کرج

اپلیکیشن کاربده

استخدام مربی حرفه آموزی خانم در یک آسایشگاه بیماران اعصاب و روان

یک آسایشگاه بیماران اعصاب و روان در مهرشهر کرج به یک نفر مربی حرفه آموزی خانم جهت همکاری نیازمند است.  
تلفن: 09219571704

2 هفته پیش
کرج

استخدام آموزشگاه رانندگی مهران

آموزشگاه رانندگی مهران واقع در البرز برای تکمیل کادر خود به تعدادی مربی خانم و آقا با اتومبیل جهت همکاری نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
تلفن: 32507278, 32509041

4 هفته پیش
کرج

استخدام مربی گروه سنی 3 سال خانم جهت یک مهد کودک در البرز

یک مهد کودک واقع در البرز به یک نفر مربی گروه سنی 3 سال خانم با سابقه و مدرک مرتبط جهت همکاری نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09390246010

1 ماه پیش
کرج

استخدام مربی و نیروی خدمه خانم جهت مهد کودک در عظیمیه کرج

یک مهد کودک در عظیمیه کرج به یک نفر مربی جوان و یک نفر نیروی خدمه خانم با روابط عمومی بالا و دارای تجربه کار جهت همکاری نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09126701179

1 ماه پیش
کرج

استخدام مربی کامپیوتر جهت یک آموزشگاه در البرز

یک آموزشگاه واقع در البرز به یک نفر مربی کامپیوتر جهت همکاری نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
تلفن: 34432220

2 ماه پیش
کرج

استخدام مربی حرفه ای با مدرک فنی و حرفه ای در البرز

به یک نفر مربی حرفه ای در زمینه آموزش کیک، شیرینی، آشپزی، فست فود، کافی شاپ و … با مدرک فنی و حرفه ای جهت همکاری در البرز نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09022642791, 34241450

2 ماه پیش
کرج

استخدام مربی ورزش جهت باشگاه ورزشی سبک زندگی در مجموعه دیارا

باشگاه ورزشی سبک زندگی در مجموعه دیارا واقع در کرج در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود سه نفر نیرو هم خانم و هم آقا استخدام نماید: لطفا از تماس تلفنی جدا خودداری نمونده و از طریق واتس اپ رزومه خود را ارسال نمایید. مربی ورزش هم خانم و هم آقا مسلط به طراحی تمرینات فانکشنال آشنایی به زبان انگلیسی ترجیحا دارای سابقه کاری متعهد و مسئولیت پذیر فارغ التحصیلان تربیت بدنی در اولویت میباشند روزهای کاری سه روز در هفته
تلفن: 09129612181(واتساپ)

4 ماه پیش
کرج

استخدام کارشناس تربیت بدنی و مربی ورزش در سبک زندگی دیارا البرز

باشگاه ورزشی کودکان در مجموعه دیارا واقع در البرز در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود از میان واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری نماید: از متقاضیان محترم خواهشمندیم از تماس تلفنی خودداری نموده و رزومه ی خود را به شماره واتساپ درج شده ارسال نمایند. کارشناس تربیت بدنی و مربی ورزش یک نفر آقا و خانم آشنا به کار در محیط ورزشی کودکان ترجیحا مسلط به زبان انگلیسی دارای مدرک مربیگری کودکان
تلفن: 09123602470(واتساپ)

4 ماه پیش
کرج

استخدام مربی (معلم) آقا در موسسه هدایت میزان البرز

موسسه هدایت میزان البرز برای تکمیل کادر خود از میان واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: داوطلبان گرامی می توانند رزومه کاری مرتبط خود را به آدرس ایمیل درج شده ارسال نمایند. لطفا از تماس تلفنی و مراجعه حضوری اجتناب کنید و فقط اطلاعات خود را از طریق ایمیل درج شده به ما ارسال نمایید، با شما تماس گرفته خواهد شد. مربی (معلم) جنسیت: آقا فارغ التحصیلان آموزش ابتدایی و رشته های مرتبط با علوم تربیتی و روانشناسی حداقل مدرک کارشناسی در رشته های مرتبط توانایی برقراری ارتباط موثر با کودکان روابط اجتماعی بالا و پر شور مقید به اصول اسلامی دینی مسئولیت پذیری و تعهد شغلی
ایمیل: mizanedu@yahoo.com

4 ماه پیش
کرج
© 2019-2020 تمامی حقوق متعلق به سایت کار بده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده