کاربده

استخدام مشاور تحصیلی

استخدام مشاور تحصیلی، استخدام مشاور تحصیلی همشهری، آگهی امروز، نیاز به مشاور تحصیلی، فروردین 1402، استخدام مشاور آموزشی

اپلیکیشن کاربده

استخدام مشاور تحصیلی توانایی بازاریابی سراسر ایران

جهت توسعه دپارتمان های آموزشی و برنامه ریزی خود 50 نفر خانم و آقا آشنا به مشاوره تحصیلی با توانایی بازاریابی جذب و ثبت نام دانش آموز و داوطلب کنکور از سراسر ایران با حقوق و مزایای عالی استخدام می نماییم توجه توجه: شما با بازاریابی جذب و ثبت نام فقط 1 دانش آموز به مجموعه آموزشی ما، بیشتر از درآمد 1 سال خود به عنوان مشاور در سایر موسسات و گروه های آموزشی دیگر درآمد کسب می کنید. همین امروز مدارک خود را بفرستید و کار خود را شروع کنید و به همین سادگی درآمد چند میلیونی داشته باشید. شرایط احراز: 1) رتبه های برتر کنکور سراسری تجربی و ریاضی (ترجیحا پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی) 2) دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های تجربی و ریاضی 3) افرادی که در زمینه بازاریابی جذب و ثبت نام دانش آموز و کنکوری سابقه کاری دارند در اولویت قرار می گیرند 4) سراسر ایران 5- پذیرش تا 5 آبان 1401 رزومه و سوابق کاری خود را همراه عکس سلفی به واتس آپ بفرستید
تلفن: 09017557182

10 ساعت پیش در تهران

استخدام مشاوره تحصیلی و فروش در موسسه علمی و آموزشی ایماض

موسسه علمی و آموزشی ایماض جهت تکمیل کادر خود در استان تهران و البرز، از همه شهرها از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال و یا با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند. مشاوره تحصیلی و فروش جنسیت: آقا و خانم ساعت کاری: نیمه وقت (شنبه تا جمعه منعطف) مقطع تحصیلی: کاردانی، کارشناسی سابقه کاری: حداقل یک سال سابقه حقوق: توافقی استان مورد نیاز: تهران، البرزالویت با افرادی که سابقه مرتبط با فروش و مشاور تحصیلی دارند مزایا: امکان دورکاریپاداشپورسانت مناسب برای دانشجویانحقوق و مزایا بالاتر از تمامی موسسات کنکوریمدیریت زمان به عهده خودتان میباشدفرصت ارتقا شغلیکار به صورت دورکاری و حضوریبازه سنی 20-30حس مسئولیت پذیری و متعهدنظم بالا و دارای روحیه کار تیمی
تلفن: 09120513806

3 روز پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی دورکار در تهران، اصفهان، خراسان رضوی، فارس و خوزستان

موسسه آموزشی یادوین جهت تکمیل کادر خود در استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، فارس و خوزستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09028809578

2 هفته پیش در تهران

استخدام مشاوره تحصیلی

علاقه مندان به کارآموزشی ما بهدنبال مشاور تحصیلی واجدشرایط هستیم تا از طریق ارائه یک برنامه مشاورهای خوب، دانشآموزان را در مقطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان، آموزش دهد و از آنها حمایت کند. شما بهعنوان مجری، در جهت دستیابی دانشآموزان به اهداف علمی یا شغلی خدمت خواهید کرد و همچنین به آنها کمک خواهید کرد تا ظرفیتهای ذهنی و اجتماعی خود را افزایش دهند لطفا رزومه کاری خودراه به واتساپ یا تلگرام همین شماره درح شده درآگهی ارسال کنید تا وقت مصاحبه برای شمامشخص کنیم .
تلفن: 09156306343

2 هفته پیش در مشهد

استخدام پشتیبان و مشاور تحصیلی در مجموعه مدارس هدف

مجموعه مدارس هدف در تهران برای تکمیل کادر خود به پشتیبان و مشاور تحصیلی خانم فعال و علاقمند به کار در مدرسه نیاز دارد.
تلفن: 88987413

3 هفته پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی دورکار در موسسه آموزشی یادوین در خراسان رضوی

موسسه آموزشی یادوین جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09028809578

3 هفته پیش در مشهد

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

بنده 24 ساله و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان هستم و جویای کار در مراکز مثبت زندگی و مراکز مشاوره و همچنین موسسات مشاور تحصیلی.
تلفن: 09140312709

4 هفته پیش در تبریز

استخدام مشاور تحصیلی در موسسه بزرگ کنکور اسان در تهران

موسسه بزرگ آموزشی کنکور آسان است در محدوده میدان انقلاب در راستای تکمیل کادر آموزشی خود در استان تهران اقدام به جذب نیرو به صورت پاره وقت و تمام وقت می نماید. بازه سنی 18 تا 24 دارای روابط عمومی بالا منظم و مسئولیت پذیر حتما ساکن تهران مناسب برای دانشجویان مناسب برای کسانی که سابقه کار ندارند ولی علاقمند به کار در این حوزه هستند. درآمد بالا فرصت ارتقا شغلی محیط کاری مناسب آموزش به صورت رایگان توسط موسسه انجام میشود. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند یا مشخصات خود را به شماره زیر از طریق پیامک ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09125953478 واتساپ: 09125953478

1 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی با حقوق 10 میلیون در اصفهان و خراسان رضوی

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان های اصفهان و خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09197842447

2 ماه پیش در اصفهان

استخدام مشاور تحصیلی با حقوق 10 میلیون در یک شرکت معتبر در خراسان رضوی

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09197842447

2 ماه پیش در مشهد

استخدام مشاور تحصیلی برای بنیاد علمی آموزشی قلم چی در تهران

بنیاد علمی آموزشی قلم چی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران، شهر تهران از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره پیامک و یا تلگرام زیر ارسال نمایند (لطفا تماس نگیرید). مشاور تحصیلی ساعت کاری: نیمه وقت (منعطف) مقطع تحصیلی: کارشناسی سابقه کاری: مهم نیست حقوق: توافقی استان مورد نیاز: تهران شهر مورد نیاز: تهران پشتیبان تحصیلی خانم برای کانون قلم چیرتبه منطقه کنکور سراسری زیر 5500 ریاضی و تجربی، زیر 2000 انسانی(بدون اعمال سهمیه ایثار گری یا جانبازی)توانایی تدریس حداقل یکی از دروس تخصصی پایه هفتم تا دهمعلاقه مند به کار تدریس و مشاورهعلاقه مند به ارتباط با دانش اموزان و اولیاحداکثر 25 سالحقوق بین 2 تا 8 میلیون تومانساعت کاری منعطف مناسب دانشجویانشعبه تهران جنوب قلم چی خ انقلاب تقاطع فلسطینرشته تجربی یا ریاضی رتبه کنکور سراسری زیر 5000مسلط به تدریس یکی از دروس تخصصی هفتم تا دهمعلاقه مند به کار آموزش و ارتباط با دانش اموزان و اولیافن بیان قویامکان رفت و امد به شعبه تهران جنوب قلم چی (خ انقلاب_فلسطین شمالی)
تلفن: 09915595823

2 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی در اصفهان و خراسان رضوی

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان های اصفهان و خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09197842447

2 ماه پیش در اصفهان

جذب مشاور تحصیلی و مدرس

جذب مشاور و برنامه ریزی تحصیلی و مدرس زیست شناسی برای اموزشگاه شماره تماس: 09927381184
تلفن: 09927381184

2 ماه پیش در بابل

استخدام مشاور تحصیلی در موسسه علمی آموزشی الف مشاور

موسسه علمی آموزشی الف مشاور با داشتن بیش از یک دهه سابقه فعالیت در عرصه مشاوره و برنامه ریزی درسی و کنکوری؛ جهت تکمیل کادر پرسنل آموزشی خود به تعدادی دانشجو یا فارغ التحصیل آقا/خانم با شرایط ذیل نیازمند است: متقاضیان می‌توانند رزومه کاری خود را از طریق واتساپ ارسال نمایند و یا با شماره زیر تماس بگیرند. مشاور تحصیلی آقا / خانمکار پاره وقت با درآمد تمام وقت بدون نیاز به تجربه و سابقه کار فول تایم و پارت تایم فقط ساکن تهران رنج سنی 19 تا 28 سالدارای روحیه بالا و کار تیمی ظاهری آراسته منظم و مسئولیت پذیر دوره های آموزش حرفه ای برای افراد واجدشرایط و توانمند به صورت رایگان انجام می‌شود
تلفن: 09121750697

2 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی با بیمه و پاداش در موسسه الف مشاور در تهران

الف مشاور یکی از برترین موسسات آموزشی و مرکز تخصصی مشاوره تحصیلی در کشور جهت تقویت و تکمیل کادر مشاوره خود در استان‌ تهران از افراد واجد شرایط زیر بصورت تمام وقت و نیمه وقت دعوت به همکاری می‌نماید. ساکن تهران رنج سنی 20 تا 27 سال روابط عمومی و فن بیان قوی متعهد، منظم و مسئولیت پذیر ترجیحا دارای سوابق کاری مرتبط ساعت کاری: توافقی (حداقل تایم مورد نظر مجموعه 40 ساعت در هفته و حداقل 3 روز در هفته نیاز به حضور فیزیکی در دفاتر مجموعه)
موبایل: 09121963792 واتساپ: 09121963792

2 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی در گروه مشاورین بینهایت در مشهد

گروه مشاورین تحصیلی بینهایت در استان خراسان رضوی، شهر مشهد در امامت جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ خراسان رضوی استخدام می‌نماید. با سابقه و روابط عمومی بالا جهت ارائه خدمات مشاوره به دانش آموزان پایه ششم تا کنکور سراسر کشور از طریق پنل مجهز و تلفنی ساعت کاری: فقط عصر 4 ساعت حضوری و 2 ساعت غیر حضوری سن : بین 19 تا 30 سال علاقه مند به ارائه خدمات به دانش آموزان بصورت تلفنی و اینترنتی لازم به ذکر است تعهد کاری بالا، توانایی جذب دانش آموز و حضور منظم از اولویت های مجموعه به شمار می رود رتبه های برتر کنکور و یا مشاورین با سابقه در موسسات مجازی یا تلفنی در اولویت می باشند دقت کنید آگهی برای جذب مدرس نبوده و فعالیت پرسنل به صورت حضوری و هر روز عصر می باشد.(بجز روزهای تعطیل) حقوق بالا آموزش رایگان نیروهای مبتدی از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام زیر ارسال و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند تا پس از بررسی جهت جلسه معارفه شغلی دعوت شوند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09158004109

2 ماه پیش در مشهد

استخدام مشاور تحصیلی در موسسه آموزشی آذرخش

موسسه آموزشی آذرخش جهت تکمیل کادر خود در چند استان از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. مشاور تحصیلی جنسیت: آقا و خانم سابقه کاری: مهم نیست حقوق: توافقی استان‌های مورد نیاز: اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد شهر مورد نیاز: اردبیل شرایط احراز: فعال با فن بیان مناسب و دارای روحیه کار تیمی و با صبر و حوصله جهت برقراری ارتباط و پیگیری دانش آموز مزایا: امکان دورکاریپاداشپورسانتساعات کاری منعطفهدایای مناسبتی
تلفن: 09208815615

2 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی تلفنی در موسسه علم و فن شهریار (هیوا)

موسسه مشاوره علم و فن شهریار (هیوا) معتبرترین مشاوره تلفنی کشور در زمینه تحصیلی برای تکمیل کادر مشاور خود در شهر تهران از دانشجویان و فارغ التحصیلان با استعداد دعوت به همکاری میکند: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. مشاور تحصیلی تلفنی مکانی مناسب جهت کسب تجربه کاریخانم / آقادر 2 هفته اول کار بطور کامل به شما عزیزان آموزش داده میشود و بعد از آن شروع به کار خواهید کرد.ویژگی های مد نظر شرکت برای استخدام:فعال و پویادارای قدرت یادگیری بالا و دارا بودن روحیه کار تیمیشرایط سنی 19 تا 34دارا بودن روابط عمومی و قدرت بیان بالاشیفت صبح: از ساعت 8 تا 17 فقط استخدام خانم(به دلیل زنانه بودن محیط کاری)حقوق : 6.000.000 تومان ثابت +پورسانت(دریافتی بالای 6.500.000) +بیمه. بعد از 2ماه افزایش حقوق خواهید داشت.شیفت بعد از ظهر : از ساعت 17 تا 23 شنبه تا پنج شنبه میباشد.استخدام هم آقا و هم خانم میباشد و محدودیتی وجود ندارد.شرایط حقوقی:حقوق ثابت 4.500.000تومان + پورسانت.(دریافتی بالای 5.500.000 تومان) +بیمه بعد از 2 ماه افزایش حقوق خواهید داشت.
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در تهران

مشاور تحصیلی وخانواده

مشاور تحصیلی وخانواده با سابقه 30 ساله در مدارس دولتی وغیر دولتی
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور آموزشی تلفنی و حضوری در آکادمی بین المللی هنر پارس

آکادمی بین المللی هنر پارس یک موسسه آموزشی معتبر طراحی لباس و خیاطی برای بخش اداری خود و قسمت مشاوره تلفنی و حضوری از متقاضیان واجد شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید : متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند (برای مصاحبه حضوری به آدرس زیر مراجعه فرمایید). مشاور آموزشی تلفنی و حضوری خانم حداقل سن 28 سال روابط عمومی عالی و مسئولیت پذیر، پیگیر و با انرژیمسلط به امور اداری و نرم افزار آفیسروحیه کار تیمی ترجیحا رشته تحصیلی طراحی لباس و پوشاک ظاهری آراستهحداقل 2 سال سابقه کار ساعت کاری 9 تا 18:30 حقوق به همراه مزایا+ بیمه تامین اجتماعی+ محیط کاری عالی
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی، درسی و پشتیبان آموزشی در یک موسسه آموزشی و مشاوره

یکی از برترین موسسات آموزشی و مراکز تخصصی مشاوره در کشور و تهران (میدان انقلاب) در راستای تکمیل کادر مشاور تحصیلی خود اقدام به جذب تعدادی نیروی جوان فعال و پرتلاش دانشجو یا فارغ التحصیل به صورت تمام و پاره وقت با شرایط ذیل می‌نماید. متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت هماهنگی برای مصاحبه حضوری اطلاعات خود را به تلگرام یا واتساپ یا پیامک درج شده ارسال نمایند.(و درصورت داشتن سوال تماس حاصل فرمائید.) 1 مشاور تحصیلی ساکن تهران شرایط سنی 19 تا 29 سال دارای روابط عمومی و فن بیان بالا منظم و مسئولیت پذیر و متعهد و دارای روحیه کار تیمیترجیحا دارای سوابق کاری مرتبط یا دانشجوی دانشگاه‌ های معتبرحداقل زمان مورد نیاز در هفته 35 ساعت مفید و حداقل 2 تا 3 روز نیاز به حضور فیزیکی در هفته (20 ساعت حضور در دفاتر مجموعه _ 15 ساعت غیرحضوری)دارای پاداش و مزایا و عیدی و بیمهضمنا آموزش به صورت رایگان برای برگزیدگان انجام می‌شود.
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی برای مجموعه دژاوو در تهران

مجموعه دژاوو در تهران (محدوده امانیه) برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: متقاضیان واجد شرایط می توانند برای درخواست مصاحبه با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند. مشاور تحصیلی خانم و آقا آموزش کاملا رایگاننوع همکاری: حضوری، کارآموز، دانشجوبصورت: تمام وقت، نیمه وقتبه هیچ وجه دور کاری نداریم فن بیان قوی و روابط عمومی بالا (بسیار مهم) ترجیحا دارای سابقه کار آموزشی تسلط به قوانین دانشگاه ها در مقاطع مختلف تسلط به کنکور و انتخاب رشته و بازار کار توجه توجه: متقاضیانی که دارای مدرک روانشناسی هستند در اولویت استخدام می باشند شرایط همکاری همه روز از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 14 الی 21 حقوق از 6 تا 12 تومان ثابت + پورسانت + پاداش + بیمه اضافه کاری
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی خانم برای شیفت عصر در محدوده عباس آباد تهران

به یک نفر مشاور تحصیلی خانم برای شیفت عصر در تهران (محدوده عباس آباد - خیابان صابونچی) نیازمندیم.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور آموزشی در یک موسسه آموزشی معتبر در تهران

یک موسسه آموزشی معتبر در تهران (منطقه 6، فاطمی) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ تهران استخدام می‌نماید.
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی توانایی بازاریابی سراسر ایران

جهت توسعه دپارتمان های آموزشی و برنامه ریزی خود 50 نفر خانم و آقا آشنا به مشاوره تحصیلی با توانایی بازاریابی جذب و ثبت نام دانش آموز و داوطلب کنکور از سراسر ایران با حقوق و مزایای عالی استخدام می نماییم توجه توجه: شما با بازاریابی جذب و ثبت نام فقط 1 دانش آموز به مجموعه آموزشی ما، بیشتر از درآمد 1 سال خود به عنوان مشاور در سایر موسسات و گروه های آموزشی دیگر درآمد کسب می کنید. همین امروز مدارک خود را بفرستید و کار خود را شروع کنید و به همین سادگی درآمد چند میلیونی داشته باشید. شرایط احراز: 1) رتبه های برتر کنکور سراسری تجربی و ریاضی (ترجیحا پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی) 2) دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های تجربی و ریاضی 3) افرادی که در زمینه بازاریابی جذب و ثبت نام دانش آموز و کنکوری سابقه کاری دارند در اولویت قرار می گیرند 4) سراسر ایران رزومه و سوابق کاری خود را همراه عکس سلفی به تلگرام زیر بفرستید
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی توانایی بازاریابی سراسر ایران

جهت توسعه دپارتمان های آموزشی و برنامه ریزی خود 50 نفر خانم و آقا آشنا به مشاوره تحصیلی و جذب دانش آموز از سراسر ایران با حقوق و مزایای عالی جذب و استخدام می نماییم 1) رتبه های برتر کنکور سراسری تجربی و ریاضی (ترجیحا پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی) 2) دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های تجربی و ریاضی 3) افرادی که در زمینه بازاریابی جذب دانش آموز و کنکوری سابقه کاری دارند در اولویت جذب قرار می گیرند 4) سراسر ایران کسانی که یکی از شرایط 1تا3 بالا را دارند به سرعت جذب و استخدام می شوند. لطفا رزومه خود را همراه عکس سلفی به تلگرام زیر بفرستید
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی در الف مشاوره در تهران

...
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی و کنکور سرتاسر ایران

جهت توسعه دپارتمان های آموزشی و برنامه ریزی خود 50 نفر خانم و آقا آشنا به مشاوره تحصیلی و جذب دانش آموز از سرتاسر ایران با حقوق و مزایای عالی جذب و استخدام می نماییم 1) رتبه های برتر کنکور سراسری (ترجیحا پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی) 2) دانشجویان و فارغ التحصیلان 3) افرادی که در زمینه مشاوره تحصیلی و کنکور فعالیت دارند 4) سرتاسر ایران افرادی که یکی از شرایط 1تا3 بالا را دارند به سرعت جذب و استخدام می شوند. لطفا رزومه خود را همراه عکس سلفی به تلگرام زیر بفرستید
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور آموزشی در گروه آموزشی تیپ شما در گلستان

...
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در رشت

استخدام مشاور تحصیلی وپشتیبان‌ آموزشی

دبیرستان دخترانه واقع در محدوده هروی-لویزان به مشاورین تحصیلی و پشتیبان های آموزشی باتجربه(خانم) نیازمند است. جهت مصاحبه با شماره های: 26912781 09037189737 تماس حاصل فرمائید
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور آموزشی با بیمه در یک موسسه آموزشی در تهران

یک موسسه آموزشی معتبر در تهران (منطقه 6، فاطمی) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان‌ تهران استخدام می‌نماید.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در تهران

استخدام کارمند خانم

یک شرکت مشاوره برای تکمیل کادر تخصصی دفتر اصفهان خود همکار خانم به شرح ذیل را به صورت تمام وقت استخدام می نماید : 1 - مشاور خدمات جنبی آموزشی 2 - مشاور آموزشی و تحصیلی 3 - پشتیبان تحصیلی و مشاور کنکور 4 - پشتیبان آموزشی 5 - مدیر پانسیون آموزشی لطفا رزومه خود را به شماره زیر واتس آپ نمائید . 09129313828
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی

استخدام مشاور تحصیلی و ناظم در دبیرستان معتبر متوسطه دوم خانم و آقا حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط تمام وقت ، قرارداد سالانه + بیمه ، بیمه تکمیلی ، عیدی و سنوات ارسال رزومه : 09377906113 واتس آپ
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی

به تعدادی مشاور تحصیلی و انگیزشی خانم و آقا در تمام پایه های تحصیلی مسلط به تمامی مبانی مطالعاتی و شیوه های متنوع برنامه ریزی با روابط عمومی بالا و فن بیان مناسب جهت همکاری در مجموعه ی Nazifista در تمام کشور دعوت بعمل می آید. جهت ارتباط با ما رزومه ی خود را به واتس آپ یا تلگرام ارسال نمایید در صورت تاییدیه اولیه با شما تماس گرفته میشود.
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در کرج

استخدام مشاور آموزشی مراقبت از پوست، مترجم زبان انگلیسی و کامند اداری

جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت جهت بخش پاسخگویی یک برند مراقبت از پوست قدرت یادگیری سریع مسائل و فعالیت ها اعتماد به نفس صحبت در مقابل جمعیت و دوربین ها صبوری و اخلاق مداری در برخورد با مشتری تسلط کامل به زبان انگلیسی در حد مکالمه آن تایم بودن و حضور به موقع سن: بین 22 تا 30 سال (لطفا اگر در حال تحصیل هستید از ارسال رزومه خودداری کنید.) روزهای کاری: یکشنبه تا پنجشنبه، جمعه و شنبه ها تعطیل ساعات کاری: 8 تا 17
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در تهران

استخدام معلون دبیرستان

دبیرستان اندیشه های شریف ( بزرگ‌ترین موسسه آموزشی استان گیلان ) جهت تکمیل کادر دفتری خود در شهر رشت از میان عزیزان واجد شرایط ، دعوت به همکاری مینماید. جنسیت : خانم نوع همکاری : حضوری ساعت کاری : 7 تا 15 حقوق ثابت ماهانه آدرس: رشت، گلسار ، دیلمان ، انتهای خیابان وحدت ، دبیرستان اندیشه های شریف حداقل مدرک دانشگاهی فوق لیسانس جایگاه شغلی : معاون رزومه خود را به دفتر دبیرستان تحویل دهید. یا به این شماره واتس آپ کنید. 09375864317
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در رشت

دعوت به همکاری مشاور تحصیلی خانم و آقا در موسسه مشاوره هیوا

موسسه مشاوره هیوا معتبرترین مشاوره تلفنی کشور در زمینه تحصیلی برای تکمیل کادر مشاور خود در شهر تهران (منطقه 2 - شادمهر) از دانشجویان و فارغ التحصیلان با استعداد دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند مشاور تحصیلی جنسیت: آقا/خانمبصورت حضوری، تمام و نیمه وقتمکانی مناسب جهت کسب تجربه کاریویژگی های مد نظر شرکت برای استخدام:با مقطع: کاردانی-کارشناس-کارشناسی ارشد و دکتریفعال و پویادارای قدرت یادگیری بالا و دارا بودن روحیه کار تیمیدارا بودن روابط عمومی و قدرت بیان بالاشیفت صبح: از ساعت 8 تا 17 فقط استخدام خانم(به دلیل زنانه بودن محیط کاری)حقوق : 6.000.000 تومان ثابت +پورسانت(دریافتی بالای 6.500.000) +بیمه بعد از 3ماه افزایش حقوق خواهید داشت.شیفت بعد از ظهر : از ساعت 17 تا 23 شنبه تا پنج شنبه میباشد.شرایط حقوقی:حقوق ثابت 4.500.000 تومان + پورسانت.(دریافتی بالای 5.000.000 تومان) +بیمه بعد از 3 ماه افزایش حقوق خواهید داشت.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی برای موسسه مشاوره هیوا در محدوده شادمهر تهران

موسسه مشاوره هیوا معتبرترین مشاوره تلفنی کشور در زمینه حقوقی برای تکمیل کادر مشاور خود در شهر تهران (شادمهر) از دانشجویان و فارغ التحصیلان با استعداد این رشته دعوت به همکاری میکند: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. مشاور تحصیلی مکانی مناسب جهت کسب تجربه کاریخانم / آقاویژگی های مد نظر شرکت برای استخدام:فعال و پویاتمام وقت، نیمه وقتشرایط سنی 19 تا 34مقطع تحصیلی: کاردانیدارا بودن روابط عمومی و قدرت بیان بالادارای قدرت یادگیری بالا و دارا بودن روحیه کار تیمیشیفت صبح: از ساعت 8 تا 17 فقط استخدام خانم(به دلیل زنانه بودن محیط کاری)حقوق : 6.000.000 تومان ثابت +پورسانت(دریافتی بالای 6.500.000) +بیمه بعد از 3ماه افزایش حقوق خواهید داشت.شیفت بعد از ظهر : از ساعت 17 تا 23 شنبه تا پنج شنبه میباشد.استخدام هم آقا و هم خانم میباشد و محدودیتی وجود ندارد.شرایط حقوقی:حقوق ثابت 4.500.000 تومان + پورسانت.(دریافتی بالای 5.000.000 تومان) +بیمه بعد از 3 ماه افزایش حقوق خواهید داشت.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی برای موسسه مشاوره هیوا در تهران

موسسه مشاوره هیوا معتبرترین مشاوره تلفنی کشور در زمینه تحصیلی برای تکمیل کادر مشاور خود در شهر تهران (منطقه 2 - شادمهر) از دانشجویان و فارغ التحصیلان با استعداد دعوت به همکاری میکند. متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. مشاور تحصیلی مکانی مناسب جهت کسب تجربه کاریعنوان : مشاور تحصیلی خانم / آقاویژگی های مد نظر شرکت برای استخدام:فعال و پویادارای قدرت یادگیری بالا و دارا بودن روحیه کار تیمیشرایط سنی 19 تا 34دارا بودن روابط عمومی و قدرت بیان بالاشیفت صبح: از ساعت 8 تا 17 فقط استخدام خانم(به دلیل زنانه بودن محیط کاری)حقوق : 6.000.000 تومان ثابت +پورسانت(دریافتی بالای 6.500.000) +بیمه بعد از 3ماه افزایش حقوق خواهید داشت.شیفت بعد از ظهر : از ساعت 17 تا 23 شنبه تا پنج شنبه میباشد.استخدام هم آقا و هم خانم میباشد و محدودیتی وجود ندارد.شرایط حقوقی:حقوق ثابت 4.500.000 تومان + پورسانت.(دریافتی بالای 5.000.000 تومان) +بیمه بعد از 3 ماه افزایش حقوق خواهید داشت دو شیفت کاری شنبه تا پنجشنبه صبح:8 الی 17 و عصر 17 الی 23
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در تهران

مسئول دفتر

موسسه قلمچی ( بزرگ‌ترین موسسه آموزشی کشور ) جهت تکمیل کادر خود در شهر رشت از میان عزیزان واجد شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید. جنسیت : خانم نوع همکاری : حضوری ، پاره وقت بازه سنی : 20 تا 32 سالگی ساعت کاری : 16 تا 20 حقوق ثابت ماهانه آدرس: رشت، گلسار ، خیابان 116 ، نمایندگی قلمچی ارسال رزومه به شماره واتس اپ ‪+98 937 586 4317
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در رشت

کادر اداری

موسسه قلمچی ( بزرگ‌ترین موسسه آموزشی کشور ) جهت تکمیل کادر خود در شهر رشت از میان عزیزان واجد شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید. جنسیت : خانم نوع همکاری : حضوری ، پاره وقت بازه سنی : 20 تا 32 سالگی ساعت کاری : 16 تا 20 حقوق ثابت ماهانه آدرس: رشت، گلسار ، خیابان 116 ، نمایندگی قلمچی ارسال رزومه به شماره واتس اپ ‪+98 937 586 4317
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در رشت

کادر اداری در موسسه قلمچی رشت

موسسه قلمچی ( بزرگ‌ترین موسسه آموزشی کشور ) جهت تکمیل کادر خود در شهر رشت از میان عزیزان واجد شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید. جنسیت : خانم نوع همکاری : حضوری ، پاره وقت بازه سنی : 20 تا 32 سالگی ساعت کاری : 16 تا 20 حقوق ثابت ماهانه آدرس: رشت، گلسار ، خیابان 116 ، نمایندگی قلمچی ارسال رزومه به شماره واتس اپ ‪+98 937 586 4317
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در رشت

استخدام مشاور آموزشی در موسسه دانش پژوهان در اصفهان

موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان یک موسسه آموزشی معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند. مشاور آموزشی دارای فن بیان قوی(آموزش های لازم داده خواهد شد)جنسیت: آقا، خانم نوع قرارداد: تمام وقت، پاره وقت مزایا: حقوق ثابت، بیمه ، پاداش
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در اصفهان

مشاور تحصیلی

جذب مشاور تحصیلی در بزرگ ترین موسسه کنکوری کشور دفتر مجموعه حرف آخر در شهر قائمشهر افتتاح شد مشاور تحصیلی از اول ابتدایی تا سال دوازدهم برای اطلاعات بیشتر فقط تلگرام پیام بدین 09106886802 شماره تماس: 09126786752
آگهی منقضی شده

12 ماه پیش در ساری

مشاور تحصیلی

مژده مژده موسسه علمی آموزشی حرف آخر معتبرترین موسسه آموزشی کشور با روزانه بیش از 30 برنامه تلوزیونی و رادیویی از تمام دانشجویان و فارق التحصیلان عزیز دعوت به همکاری می نمیاد افتتاح اولین دفتر رسمی موسسه آموزشی حرف آخر در استان مازندران و شهر قائمشهر فرصتی ویژه و استثنایی برای اشتغال به کار تمام جوانان و دانشجویان مستعد در امر مشاوره تحصیلی فقط با روزی 5 الی 6 ساعت زمان گذاشتن،به درامد بالای 5 میلیون تومان برسید مزایای شغلی بهرمندی از کلاس های اموزشی رایگان فرصت عالی و کم نظیر جهت ارتقای شغلی و مالی و پیشرفت در مدارج بالاتر در مدت زمان کم یادگیری تجربیات جدید و حرفه ای دارای محیط و جو دوستانه فارغ التحصیل یا دانشجو مبتدی یا حرفه ای کار به صورت حضوری و غیرحضوری پتانسیل درامدی بسیار بالا جهت گرفتن وقت برای شرکت در جلسه اموزشی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید: 0912-0164035 0910-688 6802 شماره تماس: 09106886802
آگهی منقضی شده

12 ماه پیش در مازندران

استخدام مشاور تحصیلی با مدرک کاردانی در موسسه مشاوره هیوا

موسسه مشاوره هیوا معتبرترین مشاوره تلفنی کشور در زمینه تحصیلی برای تکمیل کادر مشاوره خود در تهران (منطقه 2 - شادمهر) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. مشاور تحصیلی مکانی مناسب جهت کسب تجربه کاریدانشجویان و فارغ التحصیلان با استعداد جنسیت: آقا و خانمنوع همکاری: حضوری و تمام وقتمقطع تحصیلی: کاردانیویژگی های مد نظر شرکت برای استخدام:فعال و پویادارای قدرت یادگیری بالا و دارا بودن روحیه کار تیمیشرایط سنی 19 تا 34دارا بودن روابط عمومی و قدرت بیان بالاشیفت صبح:از ساعت 8 تا 17 فقط استخدام خانم (به دلیل زنانه بودن محیط کاری)حقوق:4.000.000 تومان ثابت +پورسانت (دریافتی بالای 4.300.000)+ بیمه بعد از 3ماه افزایش حقوق خواهید داشت.شیفت بعد از ظهر:از ساعت 17 تا 23 شنبه تا پنج شنبه میباشد.استخدام هم آقا و هم خانم میباشد و محدودیتی وجود ندارد.شرایط حقوقی:حقوق ثابت 3.500.000 تومان + پورسانت.(دریافتی بالای 4.000.000 تومان) +بیمه بعد از 3 ماه افزایش حقوق خواهید داشت.ساعت و روز کاری:دو شیفت کاری شنبه تا پنجشنبه صبح:8 الی 17 و عصر 17 الی 23استان و شهر مورد نیاز: تهران
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی

#استخدام #مشاور تحصیلی در بزرگترین تیم مشاوره ای در ایران ️ این موسسه اقدام به جذب مشاورانی (آقاو خانم ) دارای مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم از استان آذربایجان غربی خواهد کرد اولویت جذب برای تمامی شهروندان #شاهین دژ و شهر های اطراف میباشد مشاور تحصیلی با درامد بالا بین 5 تا 8 میلیون تومان فرصت های ارتقا و پیشرفت کاری حداکثر سن زیر 35 سال ️به صورت نیمه وقت / تمام وقت ️محیط کاری سالم دارای روابط عمومی با فن بیان بالا دارای روحیه کار و فعال تمام آنچه که از مشاوره تحصیلی و فروش تلفنی باید بدانید درطی 10 روز (بصورت رایگان) آموزش داده می شود Tl:09120455287 شماره تماس: 09911796695
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در ارومیه

استخدام کارمند اداری و مشاور تحصیلی با بیمه در یک موسسه علمی در تهران

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت، پاره وقت، پروژه‌ای، کارآموزی، دورکاری فارغ التحصیل دانشگاهی یا دانشجو دارای روحیه کار، با انگیزه و خلاق علاقمند به فعالیت در زمینه کنکور سراسری ساعت کاری منعطف دارای فن بیان و ارتباط موثر (روابط عمومی بالا)
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تهران

استخدام مشاور تحصیلی در ونوس

سراسرایران کار انلاین در واتس اپ پیام دهید شماره تماس: 09221283226
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در رشت

استخدام مشاور تحصیلی ریاضی

به یک نفر فوری جهت استخدام نیازمندیم که مشاور و برنامه ریز رشته ریاضی فیزیک باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر به این شماره در واتس اپ فقط پیام دهید شماره تماس: 09112404268
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در تهران
برای تبلیغات در این صفحه به شماره 09331039245 در واتساپ پیام دهید
پشتیبانی واتساپ : 09331039245
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2022 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده