کاربده

استخدام منشی در صفادشت

استخدام منشی در صفادشت، آگهی استخدام منشی در صفادشت ، آگهی امروز، نیاز به منشی در صفادشت، سال 1403


استخدام منشی دفتر مسلط به کامپیوتر و آفیس در شرکت پیلان کران

استخدام شرکت پیلان کران   شرکت پیلان کران در تهران (صفادشت - منطقه صنعتی یوسف آباد قوام) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر از تهران و البرز دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز منشی دفتر خانم/ یک نفرآشنا به تایپ و امور بایگانیتسلط به امور اداری و دفتری مسلط به کامپیوتر و نرم افزار آفیس ...ساعت کاری و حقوق مزایا طبق وزارت کار متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.
تلفن: 09309073629

2 هفته پیش در صفادشت

استخدام منشی خانم مسلط به امور دفتری، تایپ و اکسل در صفادشت

به منشی خانم مسئولیت پذیر، مسلط به امور دفتری، تسلط کامل به تایپ و اکسل با ضامن معتبر در تهران (منطقه صفادشت شهریار) نیاز داریم.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در صفادشت

استخدام منشی آشنا به امور اداری و دفتری در یک کارخانه

یک کارخانه در تهران (صفادشت ، قپچاق ملارد) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. منشی خانمآشنا به تایپ و امور اداریجوان و پر انرژی، قوی در روابط عمومی، صبور و خوش برخورد، منظم در رفت و آمد و متعهد به کار.محل کار، قپچاق ملاردسرویس از چهار راه ملارد تا محل کارخانه فراهم می باشد.حقوق و مزایای وزارت کارشهرهای مورد نیاز: اندیشه، صفا دشت، ملارد
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در صفادشت

استخدام منشی برای یک شرکت تولیدی معتبر در شهرک صنعتی صفادشت

یک شرکت تولیدی جهت تکمیل کادر خود در تهران (شهرک صنعتی صفا دشت ) به منشی نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره زیر ارسال نمایند.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در صفادشت

استخدام سالن کار و منشی برای رستوران قصر در شهرک صنعتی صفادشت

رستوران قصر برای تکمیل کادر خود در تهران (شهرک صنعتی صفادشت) به یک نفر سالن کار خانم با سلیقه و یک نفر منشی با سابقه کار نیازمند است. ساعت تماس: 15 الی 20
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در صفادشت

استخدام منشی واحد مهندسی در شرکت ساخت سازه فلزی

شرکت ساخت سازه فلزی برای تکمیل کادر خود در تهران (شهرک صنعتی صفادشت) به یک نفر منشی واحد مهندسی نیازمند است.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در صفادشت

استخدام منشی آشنا به ورد و اکسل برای شرکت تولیدی در شهرک صنعتی صفادشت

یک شرکت تولیدی برای تکمیل کادر خود در تهران (شهرک صنعتی صفادشت) به یک نفر منشی خانم آشنا به ورد و اکسل و امور منشی گری نیازمند است مزایا: بیمه+ سرویس+ غذا+ سایر مزایای قانونی  متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در صفادشت

استخدام منشی و کارمند اداری برای شرکت تولیدی در صفا دشت

یک شرکت تولیدی جهت تکمیل کادر خود در صفا دشت به منشی و کارمند اداری نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را فقط از طریق شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در صفادشت
برای ثبت آگهی منشی در صفادشت اینجا کلیک کنید
قوانین و مقررات | تماس با ما

تلفن : 02177094689 پشتیبانی واتساپ : 09202484048
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده