کاربده

استخدام منشی در کرمانشاه

استخدام منشی در کرمانشاه، آگهی استخدام منشی در کرمانشاه ، آگهی امروز، نیاز به منشی در کرمانشاه

اپلیکیشن کاربده

استخدام منشی خانم آشنا به office در کرمانشاه

دفتر منطقه غرب مرکز تکنولوژی ایده واقع در کرمانشاه جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: توضیحات بیشتر: معرفی شرکت: تکنولوژی ایده (تاسیس 1385)، برای تکمیل کادر خود در در عناوین زیر فراخوان می نماید: زمینه کاری مرکز: تجهیزات تصویر و صوت حرفه ای، سیستم های ویدئو کنفرانس، کنفرانس صوتی، تجهیزات سالن های آمفی تئاتر و سالن های کنفرانس، دکوراسیون سازمان های دولتی و فضاهای خصوصی، کامپیوتر، هوشمند سازی، تکنولوژی آموزشی. دوربین های مدار بسته و برخی تجهیزات تخصصی ICT متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل یا شماره واتساپ اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن مندرج در آگهی جهت ثبت اطلاعات تماس حاصل نمایند. در پیام ارسالی، رشته شغلی مورد درخواست را اعلام فرمائید افرادی که رزومه ارسال نمایند در اولویت می باشند. این مرکز به هیچ عنوان پاسخگوی مراجعات حضوری بدون هماهنگی تلفنی نخواهد بود. منشی – جنسیت: خانم – تعداد: 1 نفر مهارتهای لازم : – آشنایی با نرم افزارهای Microsoft office – پرانرژی – روابط اجتماعی قوی – ظاهر آراسته – فن بیان قوی – آشنایی با اینترنت – ساعت کاری مرکز برای کلیه پرسنل: 8 الی 16 (پنجشنبه ها 8 الی 13) – استان مورد نیاز: کرمانشاه
تلفن: 09189373949 (واتساپ یا تلگرام)

1 هفته پیش
کرمانشاه

استخدام موسسه آموزش آزاد عصر دانش

موسسه آموزش آزاد عصر دانش واقع در کرمانشاه در راستای تکمیل کادر اداری خود از افراد توانمند با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: متقتاضیان می توانند رزومه خود را از طریق شماره واتساپ درج شده ارسال نمایند و یک فایل صوتی یا تصویری (در حد 3 دقیقه) در رابطه با زومه کاری و توانمندی های خود ضبط کرده و از طریق واتساپ ارسال نمایند. توجه: به دلیل شیوع ویروی کرونا مصاحبه حضوری نخواهیم داشت. لطفا از ارسال پیام و برقراری تماس جدا خودداری فرمایید و فقط از روش ذکر شده در بالا اقدام نمایند. 1 منشی اداری مدرک تحصیلی: کاردانی و بالاتر تمام وقت (صبح ها از 9 الی 13 و عصرها از 16 الی 21) سن کمتر از 35 سال روابط عمومی بالا مسلط به مهارت های کامپیئتری شامل کار با نرم افزار آفیس و دستگاه های پرینتر، اسکنر، فکس و …. افراد دارای مدرک ICDL در اولویت جذب هستند آشنایی با نرم افزارهای ویرایش عکس و فیلم مثل فتوشاپ امتیاز ویژه محسوب می شود (الزامی نیست)
تلفن: 09011342000 (واتساپ)

1 ماه پیش
کرمانشاه

استخدام منشی خانم آشنا به امور حسابداری در کرمانشاه

به یک نفر منشی خانم آشنا به امور حسابداری جهت همکاری در کرمانشاه نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.
تلفن: 09182555257

4 ماه پیش
کرمانشاه

استخدام نیروی منشی، نگهبان و کارشناس حقوق در کرمانشاه

به یک نفر منشی خانم (بصورت روزکاری و کار در منزل) و آشنایی کامل با اینترنت و شبکه مجازی و درج آگهی در دیوار و یک نفر نگهبان و یک نفر خانم با دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی حقوق در کرمانشاه دعوت به همکاری می شود.
تلفن: 09189978494

5 ماه پیش
کرمانشاه
© 2019-2020 تمامی حقوق متعلق به سایت کار بده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده