کاربده

استخدام مهندس در سمنان

استخدام مهندس در سمنان، آگهی استخدام مهندس در سمنان ، آگهی امروز، نیاز به مهندس در سمنان، بهمن 1400

اپلیکیشن کاربده

استخدام مهندس برق آشنا به ابزار دقیق و plc در سمنان

از واجدین شرایط ذیل جهت کار در سمنان دعوت به همکاری می نماییم: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند مهندس برق سکونت در منطقهامکان کار در شیفتعدم سوء پیشینه کیفریتجربه حداقل 5 سال در تعمیرات و نگهداری تجهیزات و پلنت های صنعتیسوابق افراد در کار با تابلوهای صنعتی شناخت کامل از ابزار دقیق،شیرها و عملگرها، plc و موتورهای الکتریکی در بخش الکتریک و در بخش مکانیک سوابق تعمیراتی در زمینه پمپ ها ،نصب تجهیزات روتاری و ثابت و ولوها و.. تجارب مرتبط برای این کار در نظر گرفته خواهد شدتجربه شخصی افراد در شبکه های مجازی و توانایی ساخت محتواهای فردی و کاری امتیاز ویژه ای در بین واجدین شرایط خواهد داشت.
ایمیل: Semnanworkshop@gmail.com

2 روز پیش در سمنان

استخدام نیرو با مدرک معماری در شرکت تاسیساتی مهندسی دانیل برق

شرکت تاسیساتی مهندسی دانیل برق در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود در سمنان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. 1 مهندس معماری جهت نظارت بر عملیات اجرایی ساختمان بیمارستان (قسمت کاشیکاری)
تلفن: 02188861481

2 هفته پیش در سمنان

استخدام نیرو با مدرک عمران در شرکت تاسیساتی مهندسی دانیل برق

شرکت تاسیساتی مهندسی دانیل برق در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود در سمنان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. 1 مهندس عمران جهت نظارت بر عملیات اجرایی ساختمان بیمارستان (قسمت کاشیکاری)
تلفن: 02188861481

2 هفته پیش در سمنان

استخدام مهندس و تکنسین برق با سابقه تعمیرات و نگهداری برای یک کارگاه در سمنان

یک کارگاه برای تکمیل کادر خود در سمنان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و شماره واتساپ زیر ارسال نمایند. مهندس و تکنسین برق سکونت در منطقه عدم سوء پیشینه کیفری اولویت های زیر به ترتیب از امتیاز ویژه ای برای داوطلبان این شغل برخوردار است: 1)سوابق افراد در تیم تعمیراتی کارخانه ها2)سوابق افراد در کار با تابلوهای صنعتی ،شناخت کامل از ابزار دقیق ،شیرها و عملگرها ، plc و موتورهای الکتریکی3)سوابق افراد در ترجمه متون تخصصی انگلیسی4)تجربه شخصی افراد در کار در شبکه های مجازی و ساخت محتواهای فردی و کاری امکانات کارفرماسرویس شیفت پرسنل از سمنان به محل کارگاه و برگشتناهار کارگاهیپرداخت منظم حقوق
ایمیل: semnanworkshop@gmail.com

2 هفته پیش در سمنان

استخدام کارشناس کامپیوتر و مهندس نقشه بردار

یک شرکت معتبر عمرانی از افراد ذیل دعوت به همکاری می نماید 1- کارشناس کامپیوتر (از دانشگاه معتبر) ترجیحا خانم 2- کارشناس نقشه برداری با حداقل سه سال سابقه کار (مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد نقشه برداری)ترجیحا آقا متقاضیان محترم رزومه خود را به شماره ذیل فکس نمایند.
تلفن: 02332246173

1 ماه پیش در سمنان

استخدام مدیر کارخانه و سرپرست تولید در سمنان

جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت مهندس مکانیک یا صنایع با حداقل 10 سال سابقه در زمینه صنایع خودروسازی ترجیحا ساکن سمنان تسلط بر اصول و مفاهیم مدیریتی مدیریت تولید و روش های بهره وری آشنایی با حوزه ماشین آلات، ظرفیت سنجی ماشین آلات و خطوط تولید توانایی شناسایی مشکلات تولید ، ارائه راهکار و اقدام لازم جهت بهبود آشنایی با قوانین کار و تامین اجتماعی
ایمیل: employment44888@gmail.com

1 ماه پیش در سمنان
برای ثبت آگهی ویژه و فوری در این صفحه به شماره 09331039245 در واتساپ پیام دهید
پشتیبانی واتساپ : 09331039245
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2021 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده