کاربده

استخدام مهندس در لرستان

استخدام مهندس در لرستان، آگهی استخدام مهندس در لرستان ، آگهی امروز، نیاز به مهندس در لرستان، سال 1403


استخدام نظافتچی، مهندس برق و الکترونیک و گارسون در لرستان

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان لرستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در لرستان

استخدام مهندس ناظر عمران با بیمه تکمیلی در لرستان

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان لرستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. مهندسی عمران، ترجیحا کارشناس ارشد سازه حداقل 8 سال سابقه در زمینه راه و پل - بخصوص پل های صندوقه ای تسط کامل به امور اجرایی پل آشنایی کامل با مجموعه آفیس، اتوکد و تهیه صورت مجالس و دستور کار و سایر امور فنی توجه: به درخواست هایی که سابقه پلسازی ندارند به هیچ عنوان پاسخ داده نمیشود حقوق ثابت اضافه کار حق ماموریت در صورت رضایت از عملکرد از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند. لطفا از تماس تلفنی خودداری نمایید.
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در لرستان

استخدام مهندس اجرا (عمران) از لرستان

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر پروژه بیمارستان 150 تختخوابی شهر بابک از افراد واجد شرایط زیر از استان لرستان دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند. لطفا از تماس تلفنی خودداری نمایید.
آگهی منقضی شده

12 ماه پیش در لرستان

استخدام مهندس متالوژی در شرکت رها آذین صفحه از لرستان

شرکت رها آذین صفحه جهت تکمیل کادر خود از استان لرستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در لرستان

استخدام مهندس معمار در شرکت مزومریک در لرستان

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: دورکاری تسلط به زبان انگلیسی توانایی کار با برنامه های تری‌دی مکس ، رویت و اسکچاپ و آماده به یادگیری برنامه‌های دیگر
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در لرستان

استاد کار ماهر جهت کار در کارخانه تصفیه روغن و گری

استاد کار ماهر جهت تولید روغن پایه تصفیه دوم در لرستان نیازمندیم.09365494414 مهندس حبیبی
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در لرستان
برای ثبت آگهی مهندس در لرستان اینجا کلیک کنید
قوانین و مقررات | تماس با ما

تلفن : 02177094689 پشتیبانی واتساپ : 09202484048
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده