کاربده

استخدام کارگر ساده در زنجان

استخدام کارگر ساده در زنجان، آگهی استخدام کارگر ساده در زنجان ، آگهی امروز، نیاز به کارگر ساده در زنجان، سال 1403


دعوت به همکاری کار در منزل با درآمد بالا و تضمینی

سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما عزیزان فراخوان استخدام کار در منزل خانم ها و آقایان از تمام مناطق و سراسر کشور شرکت تولیدی معتبر با پنج سال سابقه کار ، به تعدادی کارگر ساده و کاری ، خانم و آقا ، متعهد و مجرب و ثابت و کاری جهت کار در منزل خودتان با درآمد بالا و مزایای عالی با پاداش هفتگی استخدام می نماییم. با حقوق عالی و دستمزد خوب و مزایا و بیمه تامین اجتماعی بدون نیاز به آموزش و داشتن سابقه کاری با درآمد مکفی و امنیت شغلی به صورت دائم و نیمه وقت کار معتبر و قانونی با مجوز رسمی و شماره ثبت معتبر حقوق هفتگی یا ماهیانه می باشد جنسیت فرقی ندارد آقا یا خانم فرقی ندارد با درآمد ماهیانه بالای دوازده میلیون میانگین در ماه این کار برای خانم ها و آقایان و کسانی که شرایط کار بیرون ندارند مناسب می باشد. محدودیت سنی وجود ندارد 15 تا 60 سال ارسال به تمام مناطق استان و اطراف و شهرستان ها و حتی روستاها جهت تماس و کسب اطلاعات بیشتر پیام رسان ایرانی در روبیکا و ایتا و یا در تلگرام و واتساپ به شماره زیر پیام دهید. با تشکر
تلفن: 09056067892

دیروز در زنجان

کار در منزل خودتان با درآمد بالا بسته بندی چسب برق خانم و آقا

سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت کار جویان محترم استخدام کار در منزل از تمام مناطق و سراسر کشور به تعدادی کارگر ساده خانم و آقا جهت بسته بندی چسب برق و کار در منزل آماده کردن اجناس و محصولات ما در منزل خودتان با درآمد تضمینی و حقوق هفتگی و مناسب نیازمندیم. با حقوق عالی و دستمزد خوب و مزایا و بیمه تامین اجتماعی بدون نیاز به آموزش و داشتن سابقه کاری با درآمد مکفی و امنیت شغلی به صورت دائم و نیمه وقت کار معتبر و قانونی با مجوز رسمی و شماره ثابت حقوق هفتگی یا ماهیانه می باشد محدودیت سنی و تحصیلی وجود ندارد تسویه به صورت منظم و هفتگی ارسال رایگان با پیک های مجرب خودمان جنسیت فرقی ندارد (آقا یا خانم فرقی ندارد) با درآمد ماهیانه بالای پانزده الی بیست میلیون میانگین در ماه این کار برای خانم ها و آقایان و کسانی که شرایط کار بیرون ندارند مناسب می باشد محدودیت سنی وجود ندارد 15 تا 60 سال ارسال به تمام مناطق استان و اطراف و شهرستان ها و حتی روستاها جهت کسب اطلاعات بیشتر در پیام رسان ایرانی روبیکا و ایتا و یا در واتساپ و تلگرام به شماره زیر پیام دهید.پاسخگو می باشیم
تلفن: 09396013104

دیروز در زنجان

کار در منزل، استخدام خانم و آقا جهت بسته بندی پازل

با سلام و درود خدمت کار جویان محترم استخدام خانم و آقای جویای کار از سراسر کشور با دستمزد عالی و مزایا (کار در منزل ، بسته بندی) درآمد میلیونی با انجام کار در منزل بدون نیاز به خروج از منزل دعوت به همکاری در بخش های بسته بندی و آماده کردن پازل اسباب بازی و انجام در منزل و دورکاری در منزل خودتان به کارگر ساده منظم و کاری نیازمندیم. وقت شناس و نیروی فعال بدون نیاز به سابقه کاری ساعت کاری کم و میانگین 3 ساعت و کار سبک حقوق هفتگی درب منزل تسویه حساب می شود و کار دونه ای محاسبه میشه بستگی به کار انجام شده می باشد. ساعت کاری کاملا دست خودتان می باشد هر چقدر کار کنید دست مزد آن را می گیرید. محدودیت سنی وجود ندارد 16 تا 60 سال ارسال و همکاری به تمام مناطق استان و اطراف آن و شهرستان ها و حتی روستاها پاسخگویی 24 ساعته لطفا جهت تماس و کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق پیام رسان واتساپ و تلگرام و یا در روبیکا و ایتا پیام دهید و اقدام نمایید. با تشکر
تلفن: 09056067892

دیروز در زنجان

همکاری در کار در منزل ، استخدام بسته بندی دور کاری

با سلام و درود خدمت کار جویان محترم استخدام خانم و آقای جویای کار از سراسر کشور با دستمزد عالی و مزایا (کار در منزل ، بسته بندی) درآمد میلیونی با درآمد بالای ده الی دوازده میلیون میانگین در ماه به صورت ثابت با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی کار بسته بندی بوگیر قوطی هست که بدون دردسر و خیلی راحت میتونین انجام بدین و حقوقشون دریافت میکنید. دعوت به همکاری در بخش های متنوع بسته بندی و انجام در منزل و دور کاری کار در منزل خودتان به کارگر ساده منظم و کاری نیازمندیم. وقت شناس و نیروی فعال بدون نیاز به سابقه کاری ساعت کاری کم و میانگین 3 ساعت و کار سبک حقوق هفتگی درب منزل تسویه حساب می شود و کار دونه ای محاسبه میشه بستگی به کار انجام شده می باشد. ساعت کاری کاملا دست خودتان می باشد هر چقدر کار کنید دست مزد آن را می گیرید. محدودیت سنی وجود ندارد 16 تا 60 سال ارسال و همکاری به تمام مناطق استان و اطراف آن و شهرستان ها و حتی روستاها پاسخگویی 24 ساعته لطفا جهت تماس و کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق پیام رسان روبیکا و ایتا و یا در واتساپ و تلگرام پیام دهید و اقدام نمایید. با تشکر
تلفن: 09051389053

دیروز در زنجان

استخدام کارگر ساده و جوشکار فنی برای شرکت فیلتر پرس در زنجان

استخدام شرکت فیلتر پرس   شرکت فیلتر پرس در زمینه ساخت فیلتر پرس و دستگاه های صنعتی در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارگر ساده 1 نفر 2 جوشکار فنی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09120423704

2 هفته پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با بیمه برای یک شرکت معتبر در زنجان

استخدام شرکت معتبر   یک شرکت معتبر در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده چند نفربیمهسرویس رفت و برگشتناهاربیمه درمانی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09127402578

2 هفته پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک کارخانه تیرسازی برق در زنجان

استخدام کارخانه تیرسازی برق   یک کارخانه تیرسازی برق در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده با حقوق بالاتر از قانون کاربیمه تامین اجتماعی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09128421837

2 هفته پیش در زنجان

دعوت به همکاری کارگر ساده برای یک پروژه ی ساختمانی در زنجان

دعوت به همکاری کارگر ساده   از واجدین شرایط ذیل جهت کار در زنجان (شهرک کارمندان) دعوت به همکاری می نماییم: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده یک نفرتمام وقتبا حقوق روزانه 600 هزار تومانهزینه صبحانهجهت کار در پروژه ساختمانی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09128778171

2 هفته پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با سرویس و بیمه برای یک سالن تولید در زنجان

استخدام سالن تولید   یک سالن تولید در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده 2 نفرافرادی که به جوشکاری و کار با سنگ فرز آشنا باشند در اولویت می باشندساعت کار: 8 تا 5 بعدازظهر، روزهای جمعه تعطیلپرداخت حقوق و بیمه سر وقت و منظمهمراه با سرویس رفت و برگشت و صبحانه متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09121411754

2 هفته پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده آقا برای شرکت شایانیر صنعت آرتان در زنجان

استخدام شرکت شایانیر صنعت آرتان   شرکت شایانیر صنعت آرتان در زنجان (شهرک صنعتی علی آباد) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده آقاپنج نفرسن: 20 تا 35 سال متقاضیان واجد شرایط می توانند از ساعت 8 الی 16 با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09392869601

4 هفته پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و نیروی نظافت و آشپزی برای یک شرکت بازرگانی در زنجان

استخدام شرکت بازرگانی   یک شرکت بازرگانی در زنجان (شهرک صنعتی نوآوران) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارگر ساده یک نفردارای سرویس رفت و برگشت و ناهار 2 نیروی نظافت و آشپزی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09003413666

1 ماه پیش در زنجان

استخدام سه ردیف شغلی برای یک کارخانه فرآوری در زنجان

استخدام کارخانه فرآوری   یک کارخانه فرآوری در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارگر ساده 6 نفر 2 آشپز یک نفرترجیحا خانم 3 نیروی فنی یک نفرحقوق قانون کار متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09141247402

1 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و جوشکار برای شرکت نگین اندیش قائم در زنجان

استخدام شرکت نگین اندیش قائم   شرکت نگین اندیش قائم در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارگرساده یک نفرجنسیت: آقا 2 جوشکار متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن های زیر در ساعات 8 صبح الی 6 عصر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09121417593

1 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای شرکت قطعات خودرو واحدی در زنجان

استخدام شرکت قطعات خودرو واحدی    شرکت قطعات خودرو واحدی در زنجان (شهرک صنعتی علی آباد) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده جنسیت: آقاحداکثر 40 سالهفنی و متاهلحقوق 2 تا 3 میلیون بالاتر از قانون کارشیفت چرخشی متقاضیان واجد شرایط می توانند بصورت حضوری از ساعت 9 الی 14 به آدرس زیر مراجعه نمایند.
تلفن: 09125411289

1 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده تراشکاری با بیمه در مجموعه تراشکاری جوادی

استخدام مجموعه تراشکاری جوادی   مجموعه تراشکاری جوادی در زنجان (خیابان خیام) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده تراشکاری سن 18 الی 30 سالیک نفربرای سری تراشیصبحانه - ناهار به عهده کارفرماساعت کاری 8 صبح الی 17بیمه حقوق از 10 تا 13 میلیون متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09128421550

1 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با سرویس برای مجموعه ریخته گری در زنجان

استخدام مجموعه ریخته گری   مجموعه ریخته گری در زنجان (شهرک صنعتی نو آوران) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده 2 نفرسن کمتر از 35 سالدارای سرویس و ناهار متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09127409476

1 ماه پیش در زنجان

استخدام فروشنده و کارگر برای کافه قنادی لرد در زنجان

استخدام کافه قنادی لرد   کافه قنادی لرد در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 فروشنده  چند نفرجنسیت: آقامرتب و منظمزیر 30 سال 2 کارگر ساده یک نفرطبق قانون کار  متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09192784478

1 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای کارخانه تولیدی در زنجان

استخدام کارخانه تولیدی   یک کارخانه تولیدی در زنجان (شهرک صنعتی نوآوران) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده  تعداد: 2نفرجنسیت: آقا20الی 30 سالهدر صورت داشتن ماشین حق سرویس پرداخت می‌شود  متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر از ساعت 13 الی 18 تماس حاصل نمایند(در غیر این ساعت فقط پیام ارسال و شرایط خود را اعلام نمایید).
تلفن: 09362419803

2 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با بیمه در شرکت طرح و ساخت فروزان ایرانیان

استخدام شرکت طرح و ساخت فروزان ایرانیان   شرکت طرح و ساخت فروزان ایرانیان جهت تکمیل کادر خود در استان زنجان، شهر زنجان (خیابان بعثت) از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده جنسیت: آقا سابقه کاری: ۱ سال حقوق: از ۱۲ میلیون تومان استان مورد نیاز: زنجان شهر مورد نیاز: زنجان 4 نفر با انضباط و دقیقدارای کارت پایان خدمتکاری با وجدان کاری(کار شامل : کنده کاری ، جابجایی مصالح و ...)ساعت کاری 8 الی 17 مزایا: بیمهناهار متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند با شماره موبایل  زیر فقط درساعات 8 الی 14 تماس حاصل نمایند و یا برای پر کردن فرم استخدام به آدرس زیر مراجعه کنند.
تلفن: 09191450575

2 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده آقا برای کارخانه تیرسازی برق در زنجان

استخدام کارخانه تیرسازی برق   کارخانه تیرسازی برق در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده جنسیت: آقابا حقوق مکفی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09128421837

2 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و ظرفشور برای یک کارگاه قنادی در زنجان

استخدام کارگاه قنادی    یک کارگاه قنادی در زنجان (شهرک صنعتی علی آباد) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارگر ساده جهت سالن تولیدجنسیت: آقا و خانمبیمه حقوق مکفی و ناهارسرویس ایاب و ذهاب 2 ظرفشور جنسیت: آقا و خانمبیمه حقوق مکفی و ناهارسرویس ایاب و ذهاب تقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09190592491

2 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با بیمه برای پمب بنزین آدونیس در زنجان

استخدام پمب بنزین آدونیس    پمب بنزین آدونیس (سکودار) در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده دارای کارت پایان خدمتحقوق + بیمه کامل متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر در ساعات 8 الی 19 تماس حاصل نمایند.
تلفن: 33740532

2 ماه پیش در زنجان

استخدام پنج ردیف شغلی برای شرکت صنعتی و معدنی رادکان در زنجان

استخدام شرکت صنعتی و معدنی رادکان شرکت صنعتی و معدنی رادکان در زنجان (کیلومتر 16 جاده زنجان) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 نیروی اتاق کنترل جنسیت: آقا / خانمجهت استارت و خاموش کردن دستگاه هامدرک حداقل دیپلم 2 نیروی واحد کنترل کیفی جنسیت: آقا / خانمجهت نمونه گیری و کنترل محصولمدرک حداقل دیپلم 3 نیروی واحد برق جنسیت: آقاآشنایی با برق صنعتیمدرک حداقل دیپلم 4 نیروی واحد مکانیک و فنی جنسیت: آقاآشنایی با سرویس کاریآچار به دستمدرک حداقل دیپلم 5 کارگر ساده جنسیت: آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک شرکت سنگبری در زنجان

استخدام شرکت سنگبری یک شرکت سنگبری در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده حقوق و بیمه طبق قانون کارصبحانه و ناهارهزینه ایاب و ذهاباگر توانمندی و مهارت کاری بالایی داشته باشیدافزایش حقوق در نظر گرفته می شود متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با بیمه برای یک رستوران در زنجان

استخدام کارگر ساده یک رستوران در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده یک نفرحقوق قانون کارسرویسبیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

3 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با بیمه برای شرکت سرب و روی در زنجان

استخدام شرکت سرب و روی  یک شرکت سرب و روی در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده یک نفربا حقوق حدود 12 میلیونبیمه سایر مزایا طبق قانون کارسرویس رفت و برگشتساعت کاری 4 شیفت چرخشی به صورت: 2 روز 7 صبح تا 3 بعداز ظهر2 روز 3 بعداز ظهر تا 11 شب2 روز 11  شب تا 7 صبح2 روز آف متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای شرکت روی در زنجان

استخدام شرکت روی شرکت فعال در زمینه روی در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده جهت کار در واحد خدماتیک نفر متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای شرکت متین روی در زنجان

استخدام شرکت متین روی شرکت متین روی در زنجان (شهرک صنعتی روی) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده 10 نفرجنسیت: آقا متقاضیان واجد شرایط بصورت حضوری به آدرس زیر مراجعه نموده و فرم درخواست کار را تکمیل نمایند.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با بیمه و سرویس برای شرکت روی در زنجان

استخدام شرکت روی شرکت روی در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده چند نفرحقوق: 10 الی 12 میلیونسرویس ایاب و ذهاببیمهوعده غذایی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای عوارضی در زنجان

استخدام کارگر ساده از واجدین شرایط ذیل جهت کار در زنجان دعوت به همکاری می نماییم: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر ساده جنسیت: آقایک نفرجهت کار در عوارضی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

4 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و کارگر ماهر در آشپزی برای مجموعه غذای پونه در زنجان

...
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک تولیدی اتصالات در زنجان

...
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده در یک مجموعه تولید کننده سولفات، منگنز و کربنات منگنز

...
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و ماهر برای شرکت دای مکث آریا در زنجان

...
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک تولیدی نایلون در زنجان

...
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و نیمه ماهر برای یک تولیدی مبلمان در زنجان

...
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و فنی برای یک شرکت صنعتی در زنجان

...
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در زنجان

استخدام سه ردیف شغلی برای یک مجموعه سوخاری در زنجان

سوخاری مرغ کوچولو در زنجان (شهرک کارمندان) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.(مراجعه حضوری) 1 کارگر ساده یک نفر
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک شرکت سنگبری در زنجان

یک شرکت سنگبری در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: کارگر ساده حقوق و بیمه طبق قانون کار + صبحانه و ناهار + هزینه ایاب و ذهاباگر توانمندی و مهارت کاری بالایی داشته باشید افزایش حقوق در نظر گرفته می شود
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای کارگاه درب و پنجره سازی UPVC در زنجان

یک کارگاه درب و پنجره سازی  UPVC در زنجان برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند. کارگر ساده  یک نفرحقوق توافقی
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در زنجان

استخدام سه ردیف شغلی برای کارگاه مسگری بایگانی در زنجان

یک کارگاه مسگری بازرگان در زنجان جهت تکمیل کادر خود به چند نفر نیروی خانم و آقا با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایند. 1 کارگر ساده آقا و خانمحقوق توافقی
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک مرغداری در زنجان

یک مرغداری در زنجان برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند. کارگر ساده  حداقل سواد ششم ابتداییحقوق توافقی
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در زنجان

استخدام چند ردیف شغلی برای شرکت ساروج بتن در زنجان

شرکت ساروج بتن در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: 1 کارگر ساده چند نفرآقاجهت کار در بخش تولید
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با مدرک دیپلم برای یک کارگاه در زنجان

 کارگاه تولید کننده درب و پنجره دوجداره در شهرک صنعتی علی آباد زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:  کارگر ساده  با مدرک دیپلمساعت کاری 8 الی 17
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده جهت برشکاری آهن در زنجان

از واجدین شرایط ذیل جهت کار در زنجان (سایت آهن فروشان) دعوت به همکاری می نماییم: کارگر ساده  دو نفربرشکاری آهنحقوق و ساعت کاری
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و نیمه ماهر در شرکت دای مکث آریا

شرکت دای مکث آریا در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند. کارگر نیمه ماهر و ساده زمینه فعالیت: تولید درب و پنجره های upvc حقوق مطابق قانون کار+ بیمهساعات کاری: 8 الی 17
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای واحد صنعتی در زنجان

یک واحد صنعتی در زنجان (شهرک صنعتی روی) برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است:  متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند. کارگر ساده  برای واحد فیلتراسیونبصورت 4 شیفتحقوق و مزایا قانون کارسرویس ایاب ذهاب
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک غذا خوری در زنجان

 یک غذا خوری در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند. کارگر ساده  یک نفربا سابقه کار
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک ساندویچی فلافلی در زنجان

یک ساندویچی فلافلی در زنجان (سبزه میدان) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: کارگر ساده بصورت تمام وقت یا نیمه وقتبا حقوق خوبجمعه ها تعطیل
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در زنجان

استخدام چند ردیف شغلی برای یک کارگاه قنادی در زنجان

یک کارگاه قنادی در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: آقایان دارای پایان خدمتحداکثر سن: 25 سالمزایا:بیمه، حقوق قانون کار، صبحانه و ناهار 1 کارگر ساده (سالن تولید) 4 نفرآقا آقایان دارای پایان خدمتحداکثر سن: 25 سالمزایا:بیمه، حقوق قانون کار، صبحانه و ناهار
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در زنجان

استخدام بنا و کارگر ساده در شرکت شمش روی سینا

شرکت شمش روی سیناد در زنجان (کیلومتر 5 جاده بیجار) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: 1 بنا ( 1 نفر) حداقل 1 سال سابقه کار در حوزه کارگری و بنایی
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در زنجان

استخدام کمک آشپز و کارگر ساده برای مجموعه غذای آماده در زنجان

مجموعه غذای آماده در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: کمک آشپز یا کارگر ساده 2 نفربا صبحانه،ناهار و شام + جای خواب+ بیمه
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در زنجان

استخدام کارخانه موزائیک سازی اسدی

کارخانه موزائیک سازی اسدی در زنجان (شهرک صنعتی علی آباد) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: مراجعه حضوری از ساعت 8 الی 17 کارگر ساده چند نفرزیر 35 سالحقوق کامل وزارت کار + بیمه و مزایا (سرویس و غذا ندارد)
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای شرکت کوثر روی فجر ایرانیان در زنجان

شرکت کوثر روی فجر ایرانیان در زنجان (شهرک صنعتی روی) برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره زیر تماس حاصل نمایند. کارگر ساده  برای قسمت فیلتراسیون4 نفرحقوق قانون کار 10 میلیون
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده جهت نمونه برداری در شهرک روی زنجان

از واجدین شرایط ذیل جهت کار در زنجان (شهرک روی) دعوت به همکاری می نماییم: ساعت تماس 10 صبح الی 14 متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند. کارگر ساده چند نفرجهت نمونه برداری با مدرک تحصیلی دیپلمحقوق پایه و بیمهسرویس رفت و برگشت و وعده غذایی
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با حقوق وزارت کار و بیمه در شرکت سنگبری

یک شرکت سنگبری در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: کارگر ساده حقوق و بیمه طبق قانون کار + صبحانه و ناهار + ایاب و ذهاباگر توانمندی و مهارت کاری بالایی داشته باشند افزایش حقوق در نظر گرفته می شود
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای شرکت روی در زنجان

شرکت روی در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: کارگر ساده چند نفرجهت کار در فیلتراسیون  و خدمات
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای شرکت قطعات خودرو واحدی در زنجان

شرکت قطعات خودرو واحدی در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: کارگر ساده جنسیت: آقاحداکثر 40 سالفنی و متاهلحقوق 2 میلیون بالاتر از قانون کارشیفت چرخشیمراجعه حضوری از ساعت 9 الی 14
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده آقا برای کارخانه مس ناب در زنجان

کارخانه مس ناب در زنجان (قلعه مولائی) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند. کارگر ساده چند نفرجنسیت: آقاجهت کار در قسمت کوره، ذوب و نوردساعت کاری: از 8 تا 17 پنجشنبه ها تا 15 جمعه ها تعطیلبیمه (از اولین روزکاری)سرویس دارد (تمامی مسیرها)حقوق و مزایا، عیدی و سنوات کامل پرداخت می شود
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با حقوق قانون کار و بیمه در تولیدی یونولیت

تولیدی یونولیت در زنجان (شهرک صنعتی علی آباد) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ساعت تماس 8 تا 18 کارگر ساده چند نفرداشتن پایان خدمت یا معافیتسن 20 الی 30 سالحقوق قانون کار + بیمه
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و ماهر برای ساندویچی دیانا در زنجان

ساندویچی دیانا در زنجان (بلوار آزادی) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: 1 کارگر ساده
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده ساختمانی برای شرکت پارسابان در زنجان

شرکت پارسابان در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: کارگر ساده ساختمانی چند نفرجهت همکاری در پروژه مسکن ملی
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در زنجان

استخدام کوره دار و کارگر ساده برای یک شرکت تولیدی در زنجان

 یک شرکت تولیدی (تولید شمش آهن) در زنجان (شهرک صنعتی نوآوران) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: مراجعه حضوری 1 کوره دار مسلط به کار با کوره القاییحقوق قانون کار شامل: حق اولاد، حیق شیفت، بیمه، سرویس  ایاب و ذهاب12 ساعت کار و 24 ساعت استراحت (12 ساعت روز-12 ساعت شب کار)درصورت داشتن تجربه در زمینه کوره داری پس ازیک ماه و تایید کارفرما حقوق اضافه خواهد شد
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده آقا با حقوق قانون کار و بیمه در زنجان

از واجدین شرایط ذیل جهت کار در زنجان (شهرک صنعتی اشراق) دعوت به همکاری می نماییم: کارگر ساده 4 نفرآقا20 الی 35 سالبا حداقل یک سال سابقه کاریدارای سلامت جسمانیبصورت تمام وقت جهت کار در خط تولیدحقوق قانون کار + اضافه کاری + بیمه تامین اجتماعی + سرویس رفت و برگشت + ناهار
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده خط تولید و انباردار در شهین دارو گستر ایرانیان در زنجان

شرکت شهین دارو گستر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ زنجان، شهرک صنعتی نوآوران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک ضایعاتی آهن آلات در زنجان

 یک ضایعاتی آهن آلات در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: کارگر ساده  تعداد: 2 نفر
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده فیلترچی برای یک شرکت در زنجان

یک شرکت در زنجان (شهرک روی) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ساعت تماس 8 الی 15 1 کارگر ساده فیلترچی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام نیروی آزمایشگاه، حسابدار و کارگر ساده برای یک شرکت در زنجان

یک شرکت در زنجان (شهرک روی) برای تکمیل کادر خود به افراد با شرایط زیر نیاز دارد: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند. 1 نیروی آزمایشگاه یک نفرخانم و آقابا حداقل یکسال سابقه کار
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده انبار برای شرکت گلهای دشت آندیا در زنجان

شرکت گلهای دشت آندیا در زنجان (شهرک صنعتی نوآوران) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: کارگر ساده انبار آقا20 تا 30 سالداریا گواهینامهمدرک دیپلمحقوق قانون کار + بیمه  + سرویس
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک گلفروشی در زنجان

یک گلفروشی در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: کارگر ساده بالای 18 سالبا ظاهری آراسته و روابط عمومی بالابصورت تمام وقتاز ساعت 9 صبح الی 181 ساعت برای ناهارحقوق 3/5 میلیون
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای مجموعه پرس کارتن اعتماد در زنجان

مجموعه پرس کارتن اعتماد در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:  کارگر ساده  چند نفر
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

دعوت به همکاری کارگر ساده جهت پروژه ساختمانی در زنجان

از واجدین شرایط ذیل جهت کار در زنجان دعوت به همکاری می نماییم: کارگر ساده  چند نفرجهت پروژه ساختمانیبا حقوق و مزایای قانون کار
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام شرکت قطعات خودرو واحدی

شرکت قطعات خودرو واحدی در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: کارگر ساده جنسیت: آقاحداکثر 40 سالفنی و متاهلحقوق 2 میلیون بالاتر از قانون کارشیفت چرخشیمراجعه حضوری از ساعت 9 الی 14
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و نیمه ماهر برای کارگاه مونتاژ شیشه دوجداره در زنجان

کارگاه مونتاژ شیشه دوجداره در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: 1  کارگر ساده و نیمه ماهر
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام معدن چوره ناب

معدن چوره ناب در زنجان جهت تکمیل کادر خود در بخش خردایش از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: 1 کارگر ساده چند نفرافراد وارد به کار جوشکاری و فنی در اولویت می باشندکار بصورت شیفتی 12 ساعت کار و 24 ساعت استراحتحقوق طبق قانون کار محاسبه و به افراد کاری پاداش روزانه هم تعلق میگیردسرویس+ صبحانه+ ناهار + شام
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام شرکت زرین شیمی گستر خاورمیانه

شرکت زرین شیمی گستر خاورمیانه در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ساعت هماهنگی 9 صبح الی 15 1 کارگر ساده خط تولید 4 نفردر زمینه شیمی با مدرک تحصیلی دیپلم تمامی رشته ها دارای کارت پایان خدمت (معافیت پزشکی غیرقابل قبول)غیر سیگاریمتاهل و متعهد و با انضباطبدون سوء پیشینه کیفریکار بصورت شیفتی صبح و عصر و شب بصورت 8 ساعته چرخشی 3 روزبدون سرویس (دارای وسیله نقلیه شخصی باشد)هزینه ایاب و ذهاب پرداخت خواهد گردیدوعده غذایی: صبحانه، ناهار و شام
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و فلوتاسیون کار با حقوق و مزایای قانون کار در شهرک ناجی زنجان

از واجدین شرایط ذیل جهت کار در زنجان (شهرک صنعتی ناجی) دعوت به همکاری می نماییم: ساعت تماس از 8 صبح تا 17 1 کارگر ساده چند نفربا حقوق و مزایای قانون کار 
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک سالن تولید سبد میوه در زنجان

یک سالن تولید سبد میوه در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:  کارگر ساده چند نفرخانم و آقا
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای فروشگاه پروتئینی در زنجان

یک فروشگاه پروتئینی برای تکمیل کادر خود در زنجان به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند. کارگر ساده  یک نفربا سوادحداکثر 40 سال سنبا حقوق قانون کار+ بیمه
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده خانم جهت اپراتوری دستگاه بافنده در زنجان

از واجدین شرایط ذیل جهت کار در زنجان دعوت به همکاری می نماییم: ساعت تماس 10 صبح الی 21 کارگر ساده  چند نفرخانمجهت اپراتوری دستگاه بافنده بصورت دوشیفت صبح و عصر گردشی هفتگی می باشدحقوق و مزایا قانونی محاسبه خواهد شد
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام تعدادی کارگر ساده برای یک شرکت تولیدی در زنجان

یک شرکت تولیدی در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند. 1 کارگر ساده
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک مغازه لوله فروشی در زنجان

یک مغازه لوله فروشی در زنجان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند. کارگر ساده ترجیحا متاهلدارای پایان خدمتمدرک سیکل
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام شرکت صنایع مفتولی آویژه

شرکت صنایع مفتولی آویژه واقع در شهرک صنعتی علی آباد به 2 نفر کارگر ساده آقا ترجیحا وارد به کار نقطه جوش نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و ماهر بلوک زن در یک شرکت قطعات بتنی

یک شرکت قطعات بتنی در زنجان (شهرک صنعتی نوآوران) به 4 نفر کارگر ساده و سه نفر کارگر ماهر بلوک زن با حقوق قانون کار و سرویس از ساعت 7 الی 16 نیازمند است.(غذا با خود پرسنل)
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای شرکت آلیاژهای رنگین صبا در زنجان

شرکت آلیاژهای رنگین صبا در زنجان (شهرک  صنعتی روی) به یک نفر کارگر ساده جهت مشاغل ریخته گری و جوشکاری و مونتاژ قطعه بصورت قراردادی نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با بیمه و حقوق قانون کار در یک شرکت سنگبری

یک شرکت سنگبری در زنجان به یک نفر کارگر ساده با با بیمه و حقوق قانون کار + صبحانه و ناهار+ایاب و ذهاب نیازمند است. اگر توانمندی و مهارت کاری بالایی داشته باشند افزایش حقوق در نظر گرفته می شود.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و نیمه ماهر با حقوق قانون کار در یک کارگاه کابینت سازی

 یک کارگاه کابینت سازی در زنجان (کوی فرهنگ) به چند نفر کارگر ساده و نیمه ماهر با حقوق قانون کار نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام جوشکار co۲، نقاش و کارگر ساده در یک مجموعه سوله سازی

یک مجموعه سوله سازی در زنجان به تعدادی جوشکار co2، نقاش و کارگر ساده نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک مجموعه تراشکاری در زنجان

یک مجموعه تراشکاری در زنجان به یک نفر کارگر ساده جهت شیفت شب نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با سرویس و بیمه در یک کوره ذوب

یک کوره ذوب واقع در شهرک صنعتی ناجی زنجان به چند نفر کارگر ساده با سرویس+غذا+بیمه جهت شیفت 12 سعته (جمعه ها تعطیل) نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده آقا با حقوق قانون کار در تولیدی ظروف سرامیکی

تولیدی ظروف سرامیکی در زنجان به یک نفر کارگر ساده متاهل از ساعت 8 الی 16 با حقوق قانون کار و بیمه و سایر مزایا سرویس تا گلشهر نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با بیمه در یک شرکت سنگبری

یک شرکت سنگبری در زنجان به یک نفر کارگر ساده با حقوق+بیمه+صبحانه و ناهار و ایاب و ذهاب نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده آقا برای شرکت پاک اویل در زنجان

شرکت پاک اویل در زنجان به یک نفر کارگر ساده آقا حداکثر 40 ساله نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط میتوانند جهت دریافت اطلاعات و مصاحبه حضوری با در دست داشتن کارت ملی یا شناسنامه به آدرس مندرج مراجعه نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و خمکار برای واحد تولیدی ظروف مسی در زنجان

یک واحد تولیدی ظروف مسی در زنجان به تعدادی کارگر ساده آقا و خانم و خمکار با شرایط توافقی نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کمک آشپز و کارگر ساده برای یک رستوران در زنجان

یک رستوران در زنجان به کمک آشپز و دو نفر کارگر ساده نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده و کوره دار در شرکت ذوب ریزان زنگان

شرکت ذوب ریزان زنگان در زنجان (جاده دندی) به 6 نفر کارگر ساده و کوره دار در واحد ریخته گری با حقوق و مزایای قانون کار نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده برای یک گلخانه توت فرنگی در زنجان

 یک گلخانه توت فرنگی در زنجان به یک کارگر ساده آقا با حداقل 3 سال سابقه کاری نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام مجموعه اتاق سازی پارسیان کمپرس

 مجموعه اتاق سازی پارسیان کمپرس در زنجان به جوشکار، برشکار، خم کار، آهنگر، کارگر ساده نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام کارگر ساده با حقوق و مزایای قانون کار در شهرک ناجی زنجان

به دو نفر کارگر ساده با حقوق و مزایای قانون کار در شهرک ناجی زنجان نیازمندیم. ساعت تماس 8 صبح تا 17
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان

استخدام نورد کار،ریخته گر، تابش گر و کارگر ساده برای یک کارخانه در زنجان

یک کارخانه ذوب و نورد در زنجان به شش نفر نورد کار،ریخته گر، تابش گر و کارگر ساده (3نفر) نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در زنجان
برای ثبت آگهی کارگر ساده در زنجان اینجا کلیک کنید
قوانین و مقررات | تماس با ما

تلفن : 02177094689 پشتیبانی واتساپ : 09202484048
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده