کاربده

استخدام کارگر ساده در یزد

استخدام کارگر ساده در یزد، آگهی استخدام کارگر ساده در یزد ، آگهی امروز، نیاز به کارگر ساده در یزد، آذر 1402

اپلیکیشن کاربده

استخدام کارگر ساده در پترو سینا رزین یزد در یزد

شرکت پترو سینا رزین یزد در استان یزد، شهر یزد جهت تکمیل کادر سالن تولید خود از متقاضیان ساکن استان‌ یزد استخدام می‌نماید. دارای سواد و تحصیلات (ترجیحا آشنایی با شیمی) حقوق و مزایا 50% بالاتر از قانون کار (با توجه به توانمندی های فرد قابل مذاکره است) عیدی و پاداش
موبایل: 09029238100

2 ساعت پیش در یزد

استخدام کارگر ساده و مسئول فنی آزمایشگاه در کویر بسپار ایساتیس در یزد

کویر بسپار ایساتیس جهت تکمیل کادر خود در استان یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل نمایند.
تلفن: (035)32634967

1 هفته پیش در یزد

همکاری در کار در منزل، استخدام بسته بندی دور کاری

با سلام و درود خدمت کار جویان محترم استخدام خانم و آقای جویای کار از سراسر کشور با دستمزد عالی و مزایا(کار در منزل ، بسته بندی) دعوت به همکاری در بخش های متنوع بسته بندی و آماده کردن چسب برق انجام در منزل و دور کاری کار در منزل خودتان به کارگر ساده منظم و کاری نیازمندیم. وقت شناس و نیروی فعال بدون نیاز به سابقه کاری ساعت کاری کم و میانگین 3 ساعت و کار سبک حقوق هفتگی درب منزل تسویه حساب می شود و کار دونه ای محاسبه میشه بستگی به کار انجام شده می باشد. ساعت کاری کاملا دست خودتان می باشد هر چقدر کار کنید دست مزد آن را می گیرید. محدودیت سنی وجود ندارد 16 تا 60 سال ارسال و همکاری به تمام مناطق استان و اطراف آن و شهرستان ها و حتی روستاها پاسخگویی 24 ساعته لطفا جهت تماس و کسب اطلاعات بیشتر فقط از طریق پیام رسان روبیکا و ایتا و یا در تلگرام و واتساپ پیام دهید و اقدام نمایید. با تشکر
تلفن: 09363201121

1 هفته پیش در یزد

دعوت به همکاری کار در منزل با درآمد بالا و تضمینی

سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما عزیزان فراخوان استخدام کار در منزل خانم ها و آقایان از تمام مناطق و سراسر کشور شرکت تولیدی معتبر با پنج سال سابقه کار ، به تعدادی کارگر ساده و کاری ، خانم و آقا ، متعهد و مجرب و ثابت و کاری جهت کار در منزل خودتان با درآمد بالا و مزایای عالی با پاداش هفتگی استخدام می نماییم. با حقوق عالی و دستمزد خوب و مزایا و بیمه تامین اجتماعی بدون نیاز به آموزش و داشتن سابقه کاری با درآمد مکفی و امنیت شغلی به صورت دائم و نیمه وقت کار معتبر و قانونی با مجوز رسمی و شماره ثبت معتبر حقوق هفتگی یا ماهیانه می باشد جنسیت فرقی ندارد آقا یا خانم فرقی ندارد با درآمد ماهیانه بالای هشت میلیون میانگین در ماه این کار برای خانم ها و آقایان و کسانی که شرایط کار بیرون ندارند مناسب می باشد. محدودیت سنی وجود ندارد 15 تا 60 سال ارسال به تمام مناطق استان و اطراف و شهرستان ها و حتی روستاها جهت تماس و کسب اطلاعات بیشتر پیام رسان ایرانی در روبیکا و ایتا و یا در تلگرام و واتساپ به شماره زیر پیام دهید. با تشکر
تلفن: 09056067892

1 هفته پیش در یزد

کارگر با سلیقه خانم و آقا کار در منزل بسته بندی

سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت کار جویان محترم استخدام خانم و آقا از تمام مناطق و سراسر کشور شرکت معتبر با پنج سال سابقه کار،به تعدادی کارگر ساده و کاری ، خانم ها و آقایان، جهت بسته بندی و آماده کردن چسب برق و لنت و محصولات ما متعهد و مجرب و ثابت و کاری جهت کار در منزل خودتان با درآمد بالا و مزایای عالی با پاداش هفتگی استخدام می نماییم. با حقوق عالی و دستمزد خوب و مزایا و بیمه تامین اجتماعی بدون نیاز به آموزش و داشتن سابقه کاری با درآمد مکفی و امنیت شغلی به صورت دائم و نیمه وقت کار معتبر و قانونی با مجوز رسمی و شماره ثبت معتبر حقوق هفتگی یا ماهیانه می باشد محدودیت سنی و تحصیلی ندارد تسویه به صورت منظم و هفتگی ارسال رایگان با پیک های مجرب خودمان جنسیت فرقی ندارد آقا یا خانوم فرقی ندارد با درآمد ماهیانه بالای هشت میلیون میانگین در ماه این کار برای خانوم ها و آقایان و کسانی که شرایط کار بیرون ندارند مناسب می باشد. محدودیت سنی وجود ندارد 15تا60سال ارسال به تمام مناطق استان و اطراف و شهرستان ها و حتی روستاها جهت کسب اطلاعات بیشتر در پیام رسان ایرانی روبیکا و ایتا به شماره زیر پیام دهید. با تشکر
تلفن: 09396017347

1 هفته پیش در یزد

استخدام خانم و آقا پاره وقت، کار در منزل بسته بندی

سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما عزیزان فراخوان استخدام شرکت تولیدی معتبر با پنج سال سابقه ، به تعدادی کارگر ساده و کاری ، خانم و آقا ، جهت دور کاری ، بسته بندی شکلات و تنقلات آماده کردن اجناس ما، متعهد و مجرب و ثابت و کاری در منزل خودتان با درآمد بالا و مزایای عالی با پاداش هفتگی استخدام می نماییم. با حقوق عالی و دستمزد خوب و مزایا و بیمه تامین اجتماعی بدون نیاز به آموزش و داشتن سابقه کاری کار معتبر و قانونی با مجوز رسمی و شماره ثبت معتبر حقوق هفتگی یا ماهیانه می باشد محدودیت سنی و تحصیلی ندارد تسویه به صورت منظم و هفتگی ارسال رایگان با پیک های مجرب خودمان جنسیت فرقی ندارد آقا یا خانوم فرقی ندارد با درآمد ماهیانه بالای هشت میلیون میانگین در ماه این کار برای خانوم ها و آقایان و کسانی که شرایط کار بیرون ندارند مناسب می باشد. محدودیت سنی وجود ندارد 15تا 60سال ارسال به تمام مناطق استان و اطراف و شهرستان ها و حتی روستاها و حتی روستاها جهت تماس و کسب اطلاعات بیشتر در پیام رسان روبیکا و ایتا به شماره زیر پیام دهید. با تشکر
تلفن: 09051288356

2 هفته پیش در یزد

استخدام کارگر ساده در آجر نسوز کویر یزد در یزد

آجر نسوز کویر یزد جهت تکمیل کادر خود در استان یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. توانایی انجام کار حقوق ثابت بیمه تامین اجتماعی بیمه تکمیل درمان
تلفن: (035)32636249

2 هفته پیش در یزد

استخدام کارشناس دفتر فنی و کارگر ساده ساختمانی از خراسان جنوبی

شرکت مدیریت و ساخت توان پرداز کویر جهت تکمیل کادر خود از استان خراسان جنوبی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
واتساپ: 09133519864 ایمیل: tpyazd@gmail.com

3 هفته پیش در یزد

استخدام کارشناس دفتر فنی و کارگر ساده ساختمانی از کرمان

شرکت مدیریت و ساخت توان پرداز کویر جهت تکمیل کادر خود از استان کرمان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
واتساپ: 09133519864 ایمیل: tpyazd@gmail.com

3 هفته پیش در یزد

استخدام کارشناس دفتر فنی و کارگر ساده ساختمانی از سیستان و بلوچستان

شرکت مدیریت و ساخت توان پرداز کویر جهت تکمیل کادر خود از استان سیستان و بلوچستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
واتساپ: 09133519864 ایمیل: tpyazd@gmail.com

3 هفته پیش در یزد

استخدام کارشناس دفتر فنی و کارگر ساده ساختمانی از یزد

شرکت مدیریت و ساخت توان پرداز کویر جهت تکمیل کادر خود از استان یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
واتساپ: 09133519864 ایمیل: tpyazd@gmail.com

3 هفته پیش در یزد

استخدام کارشناس دفتر فنی و کارگر ساده ساختمانی از چهارمحال و بختیاری

شرکت مدیریت و ساخت توان پرداز کویر جهت تکمیل کادر خود از استان چهارمحال و بختیاری از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
واتساپ: 09133519864 ایمیل: tpyazd@gmail.com

3 هفته پیش در یزد

استخدام کارشناس دفتر فنی و کارگر ساده ساختمانی از کهگیلویه و بویراحمد

شرکت مدیریت و ساخت توان پرداز کویر جهت تکمیل کادر خود از استان کهگیلویه و بویراحمد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
واتساپ: 09133519864 ایمیل: tpyazd@gmail.com

3 هفته پیش در یزد

استخدام کارشناس دفتر فنی و کارگر ساده ساختمانی از اردبیل

شرکت مدیریت و ساخت توان پرداز کویر جهت تکمیل کادر خود از استان اردبیل از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا مشخصات خود را به شماره درج شده پیامک نمایند.
واتساپ: 09133519864 ایمیل: tpyazd@gmail.com

3 هفته پیش در یزد

استخدام کارگر ساده در کاپر استیل در یزد

کاپر استیل جهت تکمیل کادر خود در استان یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. جوان جهت کار در انبار بومی حداقل مدرک دیپلم حقوق طبق قانون کار اضافه کار پرداخت میشود از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا از ساعت 8:30 الی 14:30 با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09190980245 واتساپ: 09190980245

4 هفته پیش در یزد

استخدام برای کار در رستوران یاهتل

اینجانب جویای کار برای کار در رستوران یاهتل هستم
تلفن: 09904398641

5 هفته پیش در یزد

جویای کار با درآمد بالا

سلام اینجانب یک کارگر ساده جویای یک کار خوب با درآمد بالا هستم
تلفن: 09904398641

1 ماه پیش در یزد

کارگرساده

خانم هستم جویای کار شهرک صنعتی تک شیفت یادوشیفت چرخشی محدوده بلوار پاسداران دارای سزویس ایاب ذهاب
تلفن: 09903512088

1 ماه پیش در یزد

استخدام کارگر ساده و راننده در پخش مواد غذایی دومینا در یزد

پخش مواد غذایی دومینا جهت تکمیل کادر خود در استان یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
موبایل: 09135145272 تلفن: (035)37285321 واتساپ: 09135145272

1 ماه پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا با بیمه در شرکت معدنی سپهر اردکان

شرکت معدنی سپهر اردکان واقع در شهرستان اردکان (یزد) جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط ذیل از چند استان دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، جهت کسب اطلاعات بیشتر رزومه خود را به شماره ایتا و یا روبیکا زیر ارسال نمایند. کارگر ساده جنسیت: آقا سابقه کاری: ۱ سال حقوق: از ۱۲ میلیون تومان استان‌های مورد نیاز: تهران، یزد، اصفهان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، فارس، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، مازندران، همدان در سه شیفت (حداقل مدرک دیپلم) مزایا: اسکانبن خریدبیمهبیمه تکمیلیسرویس رفت و برگشتصبحانهناهار پشت لیستی
تلفن: 09371341585

2 ماه پیش در یزد

استخدام کارمند اداری، آبدارچی و کارگر ساده در صنعت و معدن یزد یوتاب در یزد

صنعت و معدن یزد یوتاب جهت تکمیل کادر خود در استان یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره تلفن‌ زیر (داخلی 3) تماس حاصل نمایند.
تلفن: (035)35308100

2 ماه پیش در یزد

استخدام کارگر ساده با بیمه در مجموعه راه مکانیک یکتا

مجموعه راه مکانیک یکتا جهت تکمیل کادر خود در یزد (شهرک صنعتی) از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. کارگر ساده جنسیت: آقا سابقه کاری: ۱ سال حقوق: توافقی استان مورد نیاز: یزداز همه شهرها استان یزد  ترجیحا اشنا به جوشکاری و یا مونتاژکاری مزایا: بیمهناهار پاداش و افزایش حقوق در صورت کار خوب
تلفن: 09130999386

2 ماه پیش در یزد

کارگر ساده

کارگر ساده هستم دنبال یک کار خوب با بیمه همرا با جای خواب هستم
تلفن: 09390587535

2 ماه پیش در یزد

استخدام کارگر ساده در شرکت پخش مواد غذایی کوانتوم

شرکت پخش مواد غذایی کوانتوم جهت تکمیل کادر خود در یزد (شهرک صنعتی) از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. پاداش استخدام یک میلیون تومانبیمه دارد+ صبحانه+ پاداش+ پورسانت+ سرویستخلیه و بارگیری در انبار متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. کارگر ساده جنسیت: آقا سابقه کاری: 2 سال حقوق: از 9 میلیون تومان استان مورد نیاز: یزد شهر مورد نیاز: یزد پاداش استخدام یک میلیون تومانبیمه دارد+ صبحانه+ پاداش+ پورسانت+ سرویستخلیه و بارگیری در انبار
آگهی منقضی شده

6 ماه پیش در یزد

استخدام انباردار، نصاب دوربین و دزدگیر، نگهبان و کارگر ساده در یزد

مجتمع صنایع غذائی شیررضا جهت تکمیل کادر خود در استان یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا واتساپ زیر ارسال نمایند و یا ‌ ساعت 9 الی 13:00 با شماره‌های زیر داخلی 210-232 تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در یزد

استخدام برشکار، مونتاژ کار، کارگر ساده و بازاریاب در یزد

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم مشخصات (اسم و فامیل، سن، وضعیت تاهل، سمت شغلی و سابقه کاری) را به شماره زیر پیامک و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

7 ماه پیش در یزد

جویای کار

کارگر ساده هستم بدون‌پایان خدمت دیپلم ناگص هستم دنبال کار دائمی 12 ساعتی باشع دو شیفت صب وشب تشکر
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش در یزد

استخدام تکنسین تاسیسات، راننده لیفتراک، کارگر ساده و کمک انباردار در یزد

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم با شماره موبایل زیر تماس حاصل و جهت مراجعه حضوری به آدرس زیر مراجعه نمائید.
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش در یزد

جویای کار

سلام کارگر ساده جویای کار هستم باکمال تشکر
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در یزد

کارگرساده

جویای کار
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش در یزد

استخدام نگهبان، کارگر ساده و جوشکار در شرکت نیرو کلر در یزد

شرکت نیرو کلر جهت تکمیل کادر خود در استان یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در یزد

کارگر ساده جهت اپراتور دستگاه و سالن نساجی

با سلام.یک واحد تولیدی نساجی به چند نیروی خانم با حداقل تحصیلات دیپلم و جوان جهت اپراتور و خدمات سالن نیازمند میباشد.حقوق بصورت ساعتی 25 تومن پرداخت میشه.درصورت تمایل مشخصات خود را ارسال بفرمایید. شماره تماس: 09162569096
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش در یزد

استخدام مهندس شیمی، سرپرست واحد برق، برقکار، کارشناس واحد برق و کارگر ساده

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده با بیمه در کارخانه سیما پود سپهر ایساتیس

کارخانه سیما پود سپهر ایساتیس در یزد (شهرک صنعتی یزد) برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند کارگر ساده مسئولیت پذیر بودن حقوق قانون کار + بیمه
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر انبار، کارگر ساده و تکنسین فنی در شرکت پارس استیل در یزد

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت حداقل دیپلم نظم و دقت اولویت با افراد بومی شهر یزد
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام راننده (وانت پیکان) و کارگر ساده در پخش مواد غذایی دومینا در یزد

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت تعداد: 4 نفر ماشین از خود شرکت میباشد متعهد و پیگیر باشد بومی یا غیر بومی فرقی ندارد سن زیر 40 سال
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده خط تولید و انباردار در شرکت نفت پردیسان کوشا متخصصین

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت متاهل حداکثر 30 ساله مدرک تحصیلی حداقل دیپلم با سابقه کار حداقل 2 سال شرایط و ساعات کاری: طبق عرف و شرایط قانون کار (تک شیفت صبح)
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام سرویسکار ماشین آلات معدنی و کارگر ساده معدنی در یزد

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت دارای حداقل 5 سال سابقه کار مرتبط منظم و مسئولیت پذیر آشنایی به ماشین آلات معدنی 25 روز کار 5 روز مرخصی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

کارگر ساده

کار گر ساده در یزد
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام تراشکار، جوشکار، کارگر ساده و راننده لیفتراک در شرکت پروفیل یزد

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت 5 سال سابقه کار مرتبط دیپلم فنی حرفه ای
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

نیروی اقا سالن

حقوق-بیمه-مزایا بدون سرویس تمام وقت شیفت صبح
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

کارگر ساده هستم دنبال کار میگردم

کارگر ساده هستم دنبال کار میگردم و هر کاریم باشه میکنم چه کونتوراتی چه بار خالی کردن و هر کار دیه ای لطفا فقط به واتساپ پیام دهید یا در چت شیپور پیام بدید تماس پاسخگو نیستم شماره تماس: 09172561685
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا برای یک کارگاه النگوسازی در یزد

یک کارگاه النگوسازی در یزد به تعدادی کارگر ساده آقا (18 الی 25 سال) جهت همکاری نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا و خانم با حقوق اداره کار در شرکت تابندگی

شرکت تابندگی در یزد (محدوده دوراهی طبس) به تعدادی کارگر ساده آقا و خانم با حقوق اداره کار و بیمه نیازمند است. سرویس رفت و آمد
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا و خانم جهت ریسندگی در شهرک صنعتی یزد

شرکت ریسندگی در یزد (شهرک صنعتی)به کارگر ساده با سابقه آقا و خانم در زمینه ریسندگی نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده با مزایا جهت یک کارگاه تراشکاری در یزد

یک کارگاه تراشکاری در یزد به کارگر ساده با حقوق و مزایای عالی نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده و ماهر برای ساندویچی فروزان در یزد

ساندویچی فروزان در یزد به کارگر ساده و ماهر جهت همکاری نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام صندوقدار و کارگر ساده برای یک رستوران در یزد

یک رستوران در یزد (محدوده بلوار جمهوری) به صندوقدار و کارگر ساده نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده جهت دیزی اسفنجرد در محدوده بلوار جمهوریِ یزد

دیزی اسفنجرد در یزد (بلوار جمهوری) برای تکمیل کادر خود به کارگر ساده نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

ساده

سلام وقت بخیر من کار ساده هستم مدک تحصیلی پنجم ابتدای مافیت پزشکی مافیتم چشم شب مشکل دارم دگه هیچ مشکلی ندارم
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام آشپز و کمک آشپز، صندوقدار، مهماندار، خدمات و کارگر ساده در یزد

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت همراه با آموزش و مدرک آموزشی رایگان
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

کارگر خط تولید

شرکت کبیر نخ یزد جهت تکمیل پرسنل خط تولید خود نیرو با شرایط ذیل استخدام می نماید نوع قرارداد تمام وقت حداقل سن 35 سال حقوق طبق اداره کار بیمه تامین اجتماعی و تکمیل درمان سرویس ایاب و ذهاب درصورت تمایل اضافه کاری همراه با ناهار
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده با حداقل مدرک دیپلم در چاپ دیجیتال نگارفن

چاپ دیجیتال نگارفن برای تکمیل کادر خود در یزد با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از ساعت 10 الی 12 با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایند. کارگر ساده جنسیت: آقاتعداد مورد نیاز: شش نفربا سابقه و بدون سابقهجهت کار با دستگاه‌های چاپ طی آموزش توسط مجموعهبا مدرک تحصیلی حداقل دیپلم
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام شرکت صنایع ماکان پیچ یزد

شرکت صنایع ماکان پیچ یزد جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید 1)مسئول کنترل کیفی جنسیت:آقا تحصیلات:حداقل لیسانس رشته های فنی و مهندسی(صنایع،متالوژی،مکانیک) 2)انباردار جنسیت:آقا آشنا به کامپیوتر و نرم افزار های حسابداری 3)اپراتور دستگاه جنسیت:آقا حداکثر سن:35سال ترجیحا فنی تمامی عناوین شغلی بیمه و سرویس ایاب و ذهاب دارد. آدرس:تفت_بلوار آیت الله حسنعلی_بعد از پمپ بنزین مالک اشتر_جنب نمایندگی سایپا
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر،کمک انباردار،انباردار،حسابدارو فنی

استخدام چندین رده شغلی شامل: کارگر ساده 8 نفرتخلیه بارگیری بسته بندی حسابدار و کمک حسابدار2 نفر تکنسین فنی ،جوشکار ،برقکار،مکانیک صنعتی 3 نفر سر شیفت مسول تولید 2 نفر آدرس میبد شهرک صنعتی جهان آباد نبش صنعت 3 شرکت پترو پالایش رز کویر09136862508 شماره تماس: 09019684420
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام برشکار، رنگ کار و کارگر ساده بصورت تمام وقت در یزد

از واجدین شرایط ذیل جهت کار در یزد (محدوده کار: بلوار تشریفات) دعوت به همکاری می نماییم: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند برشکار، رنگ کار و کارگر ساده - ساعت کاری: 7 تا 15، - تمام وقت- میزان حقوق: طبق قانون کار+بیمه+ عیدی و سنوات- محدوده فعالیت: بلوار تشریفات (نزدیک فرودگاه)زمینه فعالیت: تولیدی کابینت و دکوراسیون- خلاصه شرح وظایف: برش کاری و مونتاژ کاری کابینت، پیستوله کار، کارگر ساده
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

کارگر ساده جویای کار

اقا هستم 38ساله از یزد زارچ مدرک تحصیلی سیکل جویای کارهستم با 18سال سابقه کار
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام تعدادی کارگر ساده بصورت پاره وقت با مزایا در یزد

به دو نفر کارگر ساده بصورت پاره وقت با حقوق و مزایا جهت کبابی در یزد نیازمندیم.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام ام دی اف کار نیمه ماهر و کارگر ساده در یک شرکت تولیدی

یک شرکت تولیدی در یزد به ام دی اف کار ماهر و نیمه ماهر و کارگر ساده نیازمند است. مزایا: حقوق+مزایا+بیمه+اضافه کار+عیدی+پاداش
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا برای شرکت کولاکوکا در یزد

شرکت کولاکوکا در یزد (شهرک صنعتی) برای تکمیل کادر خود به سه نفر کارگر ساده آقا نیازمند است. حقوق و مزایا قانون کار+بیمه کامل+پورسانت
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

جویای کارهستم

اقا35ساله شهرستانی هستم دنبال کار هستم سوادسیکل درحددیبلم . کارهای. نگهبانی 24ساعته. کارسندبلاست. چاله زنی.جوشکارنیم ماهر co2 .سنگ زنی.تک زن جوش برق.سوراخ کاری.برش باگیوتین.انجام میدم.بدون پایان خدمت
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده با حقوق قانون کار در یزد

یک شرکت پخش مواد غذایی و بهداشتی در یزد با شرایط زیر استخدام می نماید: کارگر ساده سه نفربا حقوق قانون کاربیمه
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده برای یک فست فود در محدوده مطهریِ یزد

یک فست فود در یزد (محدوده مطهری) به کارگر ساده نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا و خانم برای یک مغازه میوه فروشی در یزد

یک مغازه میوه فروشی در یزد به تعدادی کارگر ساده آقا و خانم با حقوق عالی نیازمند است.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام نظافتچی و کارگر ساده با بیمه در یک مجموعه معتبر در یزد

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن 35 سال
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده جهت انبار گروه مبلمان منصور در یزد

گروه مبلمان منصور در یزد جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: کارگر ساده جهت انباربا حقوق و مزایا قانون کار و توافقی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا و خانم برای یک واحد تولیدی در یزد

یک واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی یزد به یک نفر کارگر ساده آقا و خانم سن 18 تا 40 سال نیازمند است. ساعت تماس 8 صبح الی 15 عصر
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده برای هتل و تالار پذیرایی در یزد

هتل و تالار پذیرایی سیب و انار در یزد (دروازه قرآن) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا تکمیل فرم استخدامی در روزهای کاری از 8 الی 15 با شماره زیر تماس حاصل نمایند. 1 کارگر ساده
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده با بیمه، پاداش و سرویس در یزد

به کارگر ساده با حقوق 7 الی 7/500 تومان جهت همکاری در یزد نیازمندیم. مزایا: بیمه+پاداش+سرویس
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

جویای کار

جویای کار 26ساله متأهل دارای کارت پایان خدمت و دیپلم سهیل رحمانی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا با بیمه در یک تولیدی ریسندگی

یک تولیدی ریسندگی برای تکمیل کادر خود در یزد با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند کارگر ساده جنسیت: آقابا حداقل 21 سالبا بیمهمزایابناضافه کاری
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام تکنسین الکترونیک، کارگر ساده انبار و نگهبان در شهرک صنعتی مهریز

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت تعداد: 4 نفر حداقل دیپلم و فوق دیپلم مرتبط همراه آموزش مقدماتی رایگان
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده برای شرکت کاشی مسعود ایران در یزد

شرکت کاشی مسعود ایران برای تکمیل کادر خود در یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند باشماره زیر در ساعات اداری تماس بگیرند، یا رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند و یا در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه باهمراه داشتن یک قطعه عکس به شرکت مراجعه فرمایند. کارگر ساده مدرک تحصیلی مهم نیست
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

کارگر ساده یا آشپز

جهت کار در بلال و سیب زمینی تنوری و فروشندگی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده و نگهبان با بیمه در مجتمع صنایع غذائی شیررضا در یزد

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

جویای کار هستم

جویای کار درشرکت یا کارخانه قسمت انبار یا کارگرساده سالم از لحاظ بدنی و جسمانی مسولیت پذیر و متعهد در قبال کار. کارفرمایان محترم لطفادرصورت نیاز به کارگر.نگهبان .درهرقسمتی تماس حاصل فرمایند
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده و راننده با بیمه در یک پخش مواد غذایی در یزد

جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت تعداد: 4 نفر جهت کار در انبار
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده خانم و آقا با حقوق قانون کار در یک شرکت تولیدی

یک شرکت تولیدی فعال در یزد در زمینه مصنوعات چوبی به تعدادی کارگر ساده خانم و آقا با حقوق قانون کار، بیمه، پاداش و اضافه کاری نیازمند است.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا بصورت تمام وقت در یزد

به تعدادی کارگر ساده آقا  (حداکثر 30 سال) با کارت پایان خدمت بصورت تمام وقت جهت عمده فروشی با حقوق عالی در یزد (محدوده همافر) نیازمندیم.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده و ماهر آقا جهت شرکت بین المللی رونیکس در یزد

شرکت بین المللی رونیکس واقع در یزد معتبر و فعال در زمینه ابزار آلات صنعتی با شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را با درج ردیف شغلی از طریق شماره واتساپ ارسال نمایند. مشاهده آگهی‌های مرتبط با استخدام رونیکس (Ronix) کارگر ساده و ماهر جنسیت: آقاتعداد مورد نیاز: چند نفرجهت کار در انبار ابزار آلات صنعتی محدوده سن حد اکثر 38 سالبا حداقل دو سال سابقه کار مفیدحقوق پاداش ماهیانه بیمه تامین اجتماعی بیمه تکمیلیپرداخت به موقع حقوق یکم هر ماه
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام فروشنده مجرب و کارگر ساده برای مجموعه پخش مواد غذایی مهدی در یزد

مجموعه پخش مواد غذایی مهدی واقع در یزد (جاده پارک شهر-جاده سنتو) با شرایط زیر استخدام می نماید: (ساعت تماس: 11 الی 14)   1 فروشنده مجرب جنسیت: آقابا حقوق توافقی
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده و ماهر آقا جهت انبار ابزار آلات صنعتی در شرکت بین المللی رونیکس

شرکت بین المللی رونیکس معتبر و فعال در زمینه ابزار آلات صنعتی واقع در یزد جهت تکمیل کادر خود به شرایط زیر استخدام می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را با درج ردیف شغلی به شماره واتساپ اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن مندرج در آگهی تماس حاصل نمایند. مشاهده آگهی‌های مرتبط با استخدام رونیکس (Ronix) کارگر ساده و ماهر جنسیت: آقاتعداد مورد نیاز: چند نفرجهت کار در انبار ابزار آلات صنعتی محدوده سن حد اکثر 38 سالبا حداقل دو سال سابقه کار مفیدمزایا:حقوق + پاداش ماهیانه بیمه تامین اجتماعی + بیمه تکمیلیپرداخت به موقع حقوق یکم هر ماه
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده جهت شیرینی فروشی مرکزی در یزد

شیرینی فروشی مرکزی در یزد جهت تکمیل کادر خود به یک نفر کارگر ساده نیازمند است. ساعت تماس: 9 الی 18
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام فروشنده مجرب و کارگر ساده جهت یک مجموعه پخش مواد غذایی در یزد

مجموعه پخش مواد غذایی مهدی واقع در یزد (جاده سنتو-جنب پارک شهر) به فروشنده مجرب (آقا) و کارگر ساده جهت چیدمان اجناس مغازه با حقوق توافقی نیازمند است.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده خانم جهت یک رستوران در یزد

یک رستوران در یزد (محدوده خیابان کاشانی) به تعدادی کارگر ساده خانم نیازمند است. ساعات کاری: 6/30 الی 13/30 میباشد.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

جویای کار

جویای کارم اهل کار بدون حاشیه بانظم ومسعولیت پذیر
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا و خانم با حقوق اداره کار جهت یک شرکت در یزد

یک شرکت تابندگی در یزد به تعدادی کارگر ساده آقا و خانم با حقوق اداره کار و بیمه نیازمند است. سرویس رفت و آمد از دوراهی طبس
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارشناس صنایع، متالورژی، نیروی فنی و کارگر ساده در یک شرکت تولیدی

یک شرکت تولیدی در یزد (محدوده بلوار آزادگان) به کارشناس صنایع یا متالورژی خانم و نیروی فنی آقا (دو نفر) جهت اپراتوری و تعدادی (10 نفر) کارگر ساده آقا نیازمند است.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا با حقوق وزارت کار در فروشگاه حازم

فروشگاه حازم جهت تکمیل نیروی کار خود در استان یزد (محل فروشگاه: صفاییه) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:     کارگر ساده جنسیت: آقاحقوق و مزایا طبق اداره کار
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده با بیمه و سرویس در شرکت نانو کیمیای کویر یزد

جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت آشنا به کار تولید نوع کار: سالن تولید و بسته بندی دو شیفت و گاهی سه شیفت
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام قصاب و کارگر ساده خانم و آقا در یزد

مجموعه سوپر گوشت علی در یزد (خیابان شهید مطهری) به قصاب ماهر یا نیمه ماهر و کارگر ساده خانم و آقا نیازمند است. قصاب ماهر یا نیمه ماهر: حقوق و مزایای عالیکارگر ساده: حقوق قانون کار و بیمه
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده جهت یک مجموعه پیتزافروشی در یزد

یک مجموعه پیتزافروشی در یزد (محدوده طالقانی) به دو نفر کارگر ساده نیازمند است.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام راننده، استادکار برشکار، کارگر ساده و همکار خانم در یک کارگاه کابینت سازی

یک کارگاه کابینت سازی در یزد جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید:     1 راننده آقا
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام راننده، بازاریاب، انباردار، کارگر ساده و نیروی خدماتی در یزد

از واجدین شرایط جهت کار در یزد دعوت به همکاری می نماییم: حقوق و مزایا طبق قانون کار + بیمه   1 راننده پایه1،2،3 حداکثر 35 سالسابقه رانندگی
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده خدماتی با حقوق قانون کار و بیمه در یزد

مجموعه بازرگانی باطری در یزد به کارگر ساده خدماتی با حقوق قانون کار و بیمه جهت دو شیفت کاری نیازمند است.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام نیروی تاسیسات، برقکار و کارگر ساده آقا در یک کشتارگاه صنعتی

یک کشتارگاه صنعتی واقع در یزد (محل مجموعه: مهریز) جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: حقوق و مزایا: طبق قانون کر +بیمه تامین اجتماعی + سرویس ایاب و ذهاب + جای خواب و امکانات   1 کارگر ساده جنسیت: آقاتعداد مورد نیاز: 30 نفر
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده آقا بصورت تمام وقت در گروه نگارفن

گروه نگارفن جهت تکمیل کادر خود در استان‌ یزد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند کارگر ساده کاری و مسئولیت پذیربا نظمحداکثر سن 30 سالجهت کار در کارگاه چاپجنسیت: آقانوع همکاری: تمام وقتمزایا: بیمه تامین اجتماعیحقوق ثابت طبق قانون کارعیدی و پاداش و سنوات
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام نیروی کارگر ساده خانم جهت یک غذاپزی در یزد

یک غذاپزی در یزد (محل کار: محدوده خیابان مهدی) به تعدادی نیروی کارگر ساده خانم جهت همکاری نیازمند است. ساعات کاری: 8/30 الی 17حقوق ساعتی: 7500 تومان
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام کارگر ساده و پیک موتوری جهت یک فست فود در یزد

یک فست فود در یزد به دو نفر کارگر ساده و پیک موتوری جهت همکاریث در یزد نیازمند است.
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد

استخدام راننده ایسوز، کارگر ساده و حسابدار در یزد

از واجدین شرایط زیر جهت کار در یزد دعوت به همکاری می نماییم: ساعت تماس: 8 الی 14 میباشدمزایا طبق قانون کار + بیمه 1 راننده ایسوز آقاحداکثر 30 سالسابقه کار در پخش مواد غذاییکواهینامه پایه دومدرک تحصیلی دیپلم
آگهی منقضی شده

2 سال پیش در یزد
برای ثبت آگهی کارگر ساده در یزد اینجا کلیک کنید
قوانین و مقررات | تماس با ما

تلفن : 02177094689 پشتیبانی واتساپ : 09202484048
کاربده تنها منتشر کننده ی آگهی ها بوده و مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. لازم است که کاربران محترم، خود نسبت به صحت و سقم آگهی های منتشر شده در آن هوشیار باشند.
© 2019-2023 تمامی حقوق متعلق به سایت کاربده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده