استخدام کافی شاپ کار در اصفهان

استخدام کافی شاپ کار در اصفهان، آگهی استخدام کافی شاپ کار در اصفهان ، آگهی امروز، نیاز به کافی شاپ کار در اصفهان، مهر 1400، استخدام کافه من در اصفهان، استخدام کافی من در اصفهان

استخدام مجموعه غذایی رز سفید

مجموعه غذایی رز سفید در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به گریل کار، کافی شاپ کار و سالندار نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط جهت تمایل به همکاری می توانند با شماره اعلام شده تماس حاصل نمایند.
تلفن: 09133099403

دیروز
اصفهان

استخدام خانه تاریخی میناس در اصفهان

خانه تاریخی میناس در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به میزبان و نیروی کافی من (آقا و خانم) برای شیفت عصر نیازمند است.
تلفن: 09367714050

1 ماه پیش
اصفهان

استخدام چند ردیف شغلی جهت کافه فست فود لندوک در اصفهان

کافه فست فود لندوک در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به نیروی با انگیزه و پر انرژی کافه من برای شیفت صبح و شب، کمک آشپز برای شیفت شب و ظرفشور برای شیفت شب نیازمند است.
آگهی منقضی شده

5 ماه پیش
اصفهان

استخدام باریستا خانم یا آقا جهت کافی شاپ در محدوده خوروزق

یک کافی شاپ واقع در محدوده خوروزق اصفهان جهت تکمیل کادر خود به باریستا خانم یا آقا نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
اصفهان

استخدام کافی کار خانم یا آقا جهت کافی شاپ در محدوده شهرک سیمرغِ اصفهان

یک کافی شاپ واقع در محدوده شهرک سیمرغِ اصفهان جهت تکمیل کادر خود به نیروی کافی کار خانم یا آقا بصورت نیمه وقت نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

8 ماه پیش
اصفهان

استخدام کافی من آقا با مزایا جهت شیفت صبح در اصفهان

یک مکان خصوصی واقع در اصفهان به منظور تکمیل کادر خود به کافی من آقا جهت شیفت صبح (7 الی 10) نیازمند است. با مزایا متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.  
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش
اصفهان

استخدام رستوران جنوا

رستوران جنوا واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به کافه من و سالن دار خانم و آقا نیازمند است. با حقوق اداره کار و بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش
اصفهان

استخدام کافه رستوران حیات

کافه رستوران حیات واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به افراد خانم و آقا واجد شرایط زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ درج شده ارسال نمایند. 1 باریستا سرد و گرم
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش
اصفهان

استخدام سالن دار و نیروی باریستا در یک مجموعه کافی شاپ

یک مجموعه کافی شاپ واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به تعدادی نیروی جوان در قسمت های زیر جهت همکاری نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند. 1 نیروی سالن دار
آگهی منقضی شده

9 ماه پیش
اصفهان

استخدام نیروی کافی کار بصورت نیمه وقت جهت کافی شاپ در اصفهان

یک کافی شاپ واقع در محدوده شهرک سیمرغِ اصفهان به نیروی کافی کار خانم یا آقا بصورت نیمه وقت جهت همکاری نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

10 ماه پیش
اصفهان

استخدام نیروی کافی کار بصورت نیمه وقت در یک کافی شاپ

یک کافی شاپ واقع در محدوده شهرک سیمرغ اصفهان به یک نفر نیروی کافی کار خانم یا آقا بصورت نیمه وقت جهت همکاری نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایند.
آگهی منقضی شده

11 ماه پیش
اصفهان

استخدام باریستا و بارتند زدن حرفه ای آقا با حقوق و مزایا در اصفهان

به یک نفر باریستا و بارتند زدن حرفه ای آقا جهت همکاری در اصفهان نیازمندیم. با حقوق و مزایا ساعت کار: 10 الی 14- 17 الی 1 شب متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

12 ماه پیش
اصفهان

استخدام نیروی باریستا جهت یک هتل در اصفهان

یک هتل واقع در اصفهان جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: متقاضیان واجد شرایط می توانند اطلاعات خود شامل سن و سابقه و محل سکونت را خود را از طریق شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند. (همکاران جهت پیگیری با شما تماس خواهند گرفت) 1 باریستا
آگهی منقضی شده

1 سال پیش
اصفهان

استخدام کارگر ساده و ماهر جهت تریا آبمیوه بستنی در اصفهان

به کارگر ساده و ماهر جهت تریا آبمیوه بستنی در شیفت صبح یا عصر در اصفهان نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند.  
آگهی منقضی شده

1 سال پیش
اصفهان

استخدام مدیر داخلی، خوش آمدگو و کافه من با حقوق توافقی در اصفهان

به افراد واجد شرایط زیر جهت همکاری در اصفهان نیازمندیم: با حقوق توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره درج شده تماس حاصل فرمایند. 1 مدیر داخلی
آگهی منقضی شده

1 سال پیش
اصفهان

استخدام کمک باریستا جهت کافی شاپ در محدوده چهارباغِ اصفهان

یک کافی شاپ واقع در محدوده چهارباغِ اصفهان جهت تکمیل کادر خود به کمک باریستا با روابط عمومی بالا در شیفت عصر نیازمند است. متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایند.
آگهی منقضی شده

1 سال پیش
اصفهان
© 2019-2020 تمامی حقوق متعلق به سایت کار بده می باشد.
طراحی و تولید توسط ستاره های بی نشانه
اپلیکیشن کاربده